• Реєстрація
Анимация
Анимация


Бібліотека
Гіркий смак полину

2017-04-27

«… Третій Ангел просурмив і впала з неба велика зірка, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім’я цієї зірки – полинь. І третина вод стала полином. І багато людей вмерли  від  вод, тому що вони гіркими стали…»

 
Мандруємо книжковим містом

2017-03-28

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей.

 
До Дня пам'яті жертв Голодомору

2016-11-25

Багатовікова історія, історія українського  народу – це, насамперед, літопис життя і смерті народу – великомученика, на долю якого було досить лиха. Майже кожне століття, як свідчать давні джерела, позначене голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами. Дивна історія народу, що не мав навіть коротенького проміжку часу для перепочинку задля відновлення сил та енергії. Найбільших втрат зазнала Україна саме у XX  столітті.

 
Стоп насильству!

2015-12-14

Стоп насильству!

Насильство – серйозна проблема людства, яка не знає ні державних кордонів, ні соціального розшарування. Вона може торкнутися як бідних, так і багатих, як людей з вищою освітою, так і людей, які ніколи не вчилися. І ніхто не може пророкувати, коли і де трапиться лихо.

 
Виховуємо громадянина – патріота України

2015-11-10


Виховуємо громадянина – патріота України

«Виховуємо громадянина – патріота України» - під таким гаслом проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.  Метою цьогорічного місячника було посилення ролі шкільної бібліотеки у патріотичному вихованні підростаючого покоління та сприяння її інноваційному розвитку.

 
Молодь проти СНІДУ

Молодь проти СНІДУ

1 грудня 2014 року у Волошинівському НВК відбулася щорічна акція «Учнівська молодь проти СНІДу» до Дня толерантного ставлення до людей, хворих на СНІД. Під керівництвом соціального педагога члени волонтерського загону «Поклик» провели інтерактивно - профілактичну гру «Маршрут безпеки»  для учнів 8 - 9 класів.

 


Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Copyright © 2010-2017. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове