• Реєстрація


Новини

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Попередня Наступна

Вибори Президента учнівської організації «ВО!»

2018-12-07

Шкільне сьогодення. Яким йому бути?

Ввібравши все цінне, віками набуте,

Вона стане місцем дитячої мрії,

Де зріють таланти, міцніють надії,

Де кожний найменший їх успіх помітний

Детальніше

Новини

Екскурсія до музею «Меморіал жертв Голодомору»

2018-11-26

21 листопада 2018 року здобувачі освіти 7 та 8 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали музей «Меморіал жертв Голодомору»  у місті Київ.

Підземний музей на узбережжі Дніпра вінчає споруда у формі свічки, як згадка про всіх, хто не зміг пережити роки штучного голоду.

Детальніше

Новини

Гордість школи – наші випускники

2018-11-26

23 листопада 2018 року у  Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  відбулася  зустріч з  почесним гостем, випускникам Волошинівської середньої  школи - доктором юридичних наук, професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, консультантом юридичної компанії «Світ юридичних послуг» - Петром Павловичем Захарченко.

Детальніше

Новини

Обираємо професію

2018-11-21

Здавалося б, ще кілька місяців тому випускники 2018 року стояли на  життєвому роздоріжжі, зважуючи «за» і «проти» обираючи напрямок професійної підготовки. А нині вже й самі переконують молодших друзів, що їх професія – найкраща.

Троє випускників обрали для навчання Київський університет культури.

Іващенко Вікторія навчається на факультеті «Сценічне мистецтво», в... Детальніше

Новини

Всесвітній день дитини

2018-11-21

20 листопада – Всесвітній день дитини, день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ООН прийняла  Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

У 3 класі Волошинівського НВК імені Героя... Детальніше

Новини

Переможці «Осіннього кубку Бориспільщини»

2018-11-19

16 листопада 2018 року у с. Іванків відбувся міжрайонний турнір з волейболу серед дівчат 2002 – 2004 року народження команд груп  тренерів ДЮСШ та закладів загальної середньої освіти «Осінній кубок Бориспільщини». У змаганнях брали участь команди із сіл – Іванків (Бориспільського району), Кучаків (Бориспільського району), с. Студеники (Переяслав – хмельницького району) та смт. Баришівка (Баришівського району) Київської області.

Детальніше

Новини

«Увага! Діти – на дорозі!»

2018-11-19

Традиційно на початку осені в містах і селах країни проводяться профілактичні заходи щодо забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи. Поліція закликала приділити необхідну увагу питанням безпеки школярів та учнів на дорогах.

Усі профілактичні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму за тематикою «Увага! Діти – на дорозі!» проводяться з метою широкого залучення дітей до... Детальніше

Новини

Військово-патріотичний захід з профорієнтації

2018-11-19

В листопаді 2018 року учні 10 – 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали, який відбувся на базі Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот».

Перед учнями виступили працівники вищих військових закладів: Львівської академії сухопутних військ, Харківського інституту танкових військ, Київського військового інституту комунікацій та інформаційних технологій зв’язку.

Викладачами була проведена... Детальніше

Новини

Мрії єднають

2018-11-09

До Дня української писемності та мови українців запрошують написати традиційний диктант національної єдності.

Старшокласники Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського разом зі своїми наставниками долучилися до цього великого мовного дійства, що поступово переростає у справжнє свято єдності українців всього світу.

Детальніше

Новини

У Місті професій

2018-11-09

Кожна дитина мріє про свою майбутню професію. Прикладом для цього може бути праця батьків чи знайомих, прочитані твори або переглянуті фільми. Але найкраще уявлення складається тоді, коли ти маєш змогу побути у ролі того чи іншого представника професій. Це із задоволенням можна зробити у Місті професій Kidss Will.

І ось ми тут. Діти діляться на групи,... Детальніше

Новини

День визволення України від нацистів

2018-11-07

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про роки Другої світової війни. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам'ять про цю страшну війну.

День визволення України від фашистських загарбників відзначаємо 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, які і призвели до остаточного звільнення та вигнання гітлерівців з території... Детальніше

Новини

Тиждень безпеки життєдіяльності

2018-11-07

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського дитячому садку «Волошка» у старшій групі «Сонечко» з 08 жовтня по 12 жовтня 2018 року  був проведений тематичний тиждень безпеки дитини. Метою проведення тижня безпеки дитини було  поліпшення... Детальніше

Новини

Талант шоу

2018-11-07

Якщо раніше  всі могли тільки спостерігати за участю зірок у різноманітних шоу, то зараз з’явився шанс втілити і свої мрії у життя.

2 листопада 2018 року у приміщенні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відбулося свято «Талант шоу» для учнів 7-11 класів. Але були й запрошені найменшенькі здобувачі освіти – 5 та 6 класи, які  представили свої виступи... Детальніше

Новини

Зустріч у літературній вітальні

2018-11-05

У нашій літературній вітальні знову відбулася зустріч – завітав відомий поет, член Спілки письменників України, Вчитель – Микола Маркіянович Боровко.

Він єдиний в Україні поет, хто в ХХ столітті подарував читачеві п’ять книг ронделів.

Невтомна праця на педагогічній та творчій ниві принесла Миколі Маркіяновичу визнання і повагу шанувальників... Детальніше

Новини

План заходів щодо відзначення 100-річчя

План заходів щодо відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського в Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського. Детальніше

Новини

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

2018-11-01

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек .

Упродовж  попередніх років цей захід проводився за певною тематикою. У 2018 році місячник присвячено 100-річчю від дня народження видатного українського... Детальніше

Новини

Солодкий ярмарок

2018-10-31

З самого ранку з пакуночками у руках, штовхаючись в автобусах, стоячи на одній нозі в маршрутках чи комфортно під’їжджаючи з батьками на машині, несли учні та батьки різноманітні смаколики.

31 жовтня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувався ярмарок у фойє закладу, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Після 11-ої години ранку у фойє... Детальніше

Новини

Похід до Яблуневого

2018-10-31

19 жовтня 2018 року стартував дводенний похід учнів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.

По дорозі відвідали Березанський краєзнавчий музей. Екскурсію проводила Галина Лаврентіївна Рих (1922 року народження!) - директор і засновник Березанського краєзнавчого музею - найстарша директорка музею в Україні. Їй 96 років, з яких 49 вона присвятила музейній справі. За роки роботи вона зібрала в фонди музею понад 6 тисяч експонатів, серед яких є навіть кістки мамонта.... Детальніше

Новини

Я люблю своє село Борщів

2018-10-19

Саме така тема заняття була у групі «Бджілка» закладу дошкільної освіти «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського 17 жовтня 2018 року.

Мета заняття – розширення  та узагальнення  знань і уявлень  дітей про своє рідне село, рідний край, пам'ятні та визначні місця; виховання  в дошкільнят любові до України, дбайливого  ставлення до історії рідного села, почуття любові і гордості до... Детальніше

Новини

«Хто зверху?»

2018-10-12

У переддень святкування  Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці  та з нагоди відзначення Дня захисника України   - 12 жовтня  серед  дівчат та хлопців  7 класу Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  був проведений дуже цікавий та оригінальний захід під назвою «Хто зверху?», присвячений одному з головних питань нашого життя, стосовно рівності між чоловіком та жінкою. Що ж переможе: дівчачі винахідливість і розум чи хлопчачі... Детальніше

Новини

Настала осінь.

2018-10-12

Поступово листя на деревах стало різнокольоровим. Зелений колір змінили фарби жовтого, червоного, помаранчевого відтінків. Лише вічнозелені дерева — хвойні — залишаються такими, як були. Радують око строкаті айстри, жоржини, хризантеми. Небо стає яскравим, більш синім і сонячним. По ньому біжать білі пухнасті хмари, змінюючи свою химерну форму. Осінь — яскрава та сонячна пора, тому її називають золотою.

Детальніше

Новини

Акція «Солодощі для воїнів АТО»

2018-10-12

Здобувачі освіти, їх батьки та  педагоги Волошинівського НВ кім. Р. Лужевського завжди підтримують акції, які започатковує управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА. Адже метою різних акцій є залучення учнів до добрих справ. Насамперед – це допомога бійцям на Сході, а також діткам, які цього потребують. Свято встановлене 14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка з  метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й... Детальніше

Новини

Козацькі розваги до Дню Захисника України

2018-10-11

Виховання в людині патріота своєї Батьківщини, любові до рідного краю, любові до України варто починати з раннього дитинства.

10 жовтня 2018 року на спортивному комплексі «Прогрес» відбувся районний  фізкультурно-патріотичний захід серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів «Козацькі розваги», присвячений Дню Захисника України. Мета заходу - поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів,   поглиблення знань... Детальніше

Новини

Осіння виставка

2018-10-11

Після теплого літечка настала довгоочікувана осінь. Прийшла вона несподівано, тихенько, ніби якась таємнича гостя. Тому, мабуть, її ніхто й не помітив відразу. Проте нікого осінь не забула, всім дарунки казкові принесла. І дітки середньої групи «Ромашка» з своїми батьками, бабусями та дідусями зробили з цих дарунків чудові композиції.

Детальніше

Новини

Булінг - як насильницька модель поведінки

2018-10-10

9 жовтня 2018 року у приміщені Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відбулася зустріч із кандидатом юридичних наук, доцентом, професором кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська Юридична Академія»  Батюком Олегом Володимировичем.

Детальніше

Новини

Життя - мов спалах

2018-10-10

Нам невідомі мрії й здобуття,

Всі їхні рани, всі слова прощання,

Вони – солдати, що кладуть життя,

Заради нас і мирного світання

Коли йдеться про честь та гідність твоєї країни, коли ворог посягає на... Детальніше

Новини

Свято осені, квітів і врожаю.

2018-10-08

З давніх часів, ще заведено нашими пращурами, влаштовувати свято після завершення збору врожаю. Ось і малята групи "Бджілка" Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського дотримуючись традицій наших батьків і дідів, влаштували свято присвячене збору врожаю.

Детальніше

Новини

Смакота Італіїї

2018-10-05

Ах ця Італія-країна краси, моди та смачної піци. Італія наділена не тільки багатою культурою та історією, але і м’яким кліматом з неймовірним різноманітністю природних ландшафтів. Тут є все: прекрасні гори, мальовничі рівнини, золоті пляжі, красиві бухти, великі і маленькі острови, грізні вулкани і так далі.

Про це маленькі дошкільнята старшої групи  «Сонечко» Волошинівського НВК  ім. Р.... Детальніше

Новини

Осіння пора!

2018-10-05

Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній квітник. Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінчиками лагідного сонечка.  Як добре, як гарно навкруги! Спасибі тобі, осінь, за цю красу!

З метою донести дітям  розуміння  краси і багатства, які дарує нам осінь, поповнити їхні знання  про квіти, як вони з’являються... Детальніше

Новини

З Днем працівників освіти

2018-10-05

Шановні працівники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського!

Вітаємо Вас з професійним святом, святом скромних, але достойних людей, святом добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у кожну дитину, за Ваше розуміння, підтримку і за... Детальніше

Новини

Школа мужності

2018-10-04

Осінь – не лише час чергового призову до лав Збройних сил України. Завдяки ініціативі Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «За Майбутнє», за підтримки управління освіти, молоді та спорту Баришівської  РДА, старшокласники мають змогу побувати у військових частинах, познайомитися із солдатським побутом, позмагатися з однолітками.

Детальніше

Новини

Зроби відповідальний крок…

2018-10-01

30 вересня відзначається День усиновлення, день, який співпадає із щорічним днем християнського Свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Мабуть це не випадково, бо усиновлення – це особлива дорога батьківства – благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами та терпінням.

Детальніше

Новини

День вихователя

2018-09-27

Шановні працівники садочка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського!  Вітаю із професійним святом – Днем Дошкілля! Зичу Вам здоров’я, достатку, миру і спокою в душі, родині і Україні!  Нехай Ваша праця гідно буде оцінена державою, батьками, дітьми!

Директор НВК

Любов Прядка Детальніше

Новини

Батьківські збори – школа освіти для батьків

2018-09-27

Важливою складовою навчально-виховного процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками та сім’ями учнів.

В нових умовах суспільного, освітнього й технічного розвитку законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані постійно дбати про своїх дітей, створювати належні умови для... Детальніше

Новини

100- річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

2018-09-25

28 вересня 2018 року педагогічна громадськість України відзначає  100- річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського – засновника новаторської педагогіки, письменника, заслуженого учителя України.

Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського надзвичайно багатогранна, та в центрі його уваги передусім – дитина, особистість, її духовний світ та моральні цінності.

Детальніше

Новини

Новий навчальний рік – стартував!

2018-09-25

Завершилося літо. І знову в НВК відновили роботу методичні об’єднання. Згідно планування у вересні 2018 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників «Основні напрямки методичної та виховної роботи на І півріччя 2018 – 2019 н. р.». На засіданні були присутні: адміністрація закладу, класоводи, класні керівники та вихователі дитячого садочка.

Детальніше

Новини

21 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

2018-09-21

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за... Детальніше

Новини

Олімпійський тиждень

2018-09-18

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня з 7 -14 вересня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Учні  закладу святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до... Детальніше

Новини

Курс молодого бійця

2018-09-18

12 вересня 2018 року збірна команда  шкіл Баришівського району взяла участь у військово-патріотичному зборі «Курс молодого бійця» ГО «Всеукраїнський громадський рух «За Майбутнє» , що проводився на Плесецькому полігоні, в/ч А2860, зенітно-ракетих військ.

Змагання проходили за підтримки та постійного сприяння ВГО “Рух за майбутнє”, та особисто з командирами ВПЗ Харечка М. М., та Брунько Н.В.

Детальніше

Новини

Торгівля людьми – сучасне рабство

2018-09-12

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні розпочала свою роботу в 1998 році з метою допомогти Уряду України та громадськості у... Детальніше

Новини

Вересневий дзвін – час іти до школи!

2018-09-03

Вже минуло літо променисте,

Дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут усе святково, гарно і врочисто

У щасливу путь і в добрий час!

 

У теплому родинному колі зустріли початок нового навчального року здобувачі освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.

Детальніше

Новини

До уваги пошуковців

2018-08-20

До уваги пошуковців, жителів села Борщів, Волошинівка,  Селичівка приватних колекціонерів!

Якщо у Вас є частини до танкових гусениць, деталі до артилерійської зброї чи будь-який військовий предмет часів Другої світової війни дуже просимо поділитися з нами для обміну на безцінний для музею Борщівських боїв експонат – німецький дорожний вказівник «Борщів». Лише за такої умови... Детальніше

Новини

Відлуння прощального вальсу

2018-07-13

Здавалось би, тільки  пролунав Останній дзвоник, позаду залишилася  напружена пора іспитів, довгоочікуваний випускний бал, до якого 11 років, як по східцях, довелось підійматися випускникам.

І саме горде ім’я «випускник» одинадцятикласникам не довелось носити довго.

Від сьогоднішнього дня вони приміряють на себе нову роль, не менш важливу для кожного – тепер вони АБІТУРІЄНТИ.

Детальніше

Новини

Незабутні враження

2018-06-25

Колектив Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідав одне із найкращих міст України – Вінницю.

Якщо визначати сім чудес в Україні, то одним  із них, безперечно, є плавучий світло – музичний фонтан на річці Південний Буг. Враження несказанні, емоції «зашкалювали», коли переглядали мультимедійне шоу «Лебедине Озеро. Фантазія». Це один із видовищних фонтанів світу. Струмені води різного розміру і... Детальніше

Новини

Хрещення Русі - історія віків

2018-06-22

Однією з найважливіших подій в історії України стало хрещення Київської Русі. Офіційною датою хрещення Київської Русі вважається 988 рік,  коли у Києві правив князь Володимир Великий . Після свого хрещення він зробив все, щоб християнство стало державною релігією Київської Русі.  Прийняття християнства населенням Русі мало вирішальний вплив на її подальшу долю, Русь стала однією з цивілізованих держав світу і почала розвиватися... Детальніше

Новини

Між минулим та майбутнім…

2018-06-18

Ось і продзвенів такий довгоочікуваний для девʼятикласників останній дзвінок, який малиновим дзвоном покликав їх у доросле життя. Звичайно, не всі здобувачі освіти залишать стіни рідного закладу, але більшість з них оберуть собі професію та поринуть у вирій дорослого життя. Що їх там чекає? Хвилюються батьки та вчителі. Ще недавно їх діти були маленькі, примаючись за руку батьків переступили поріг закладу, а сьогодні... Детальніше

Новини

Солоне тісто

2018-06-14

Вироби з солоного тіста є одним із стародавніх видів декоративно-прикладного мистецтва. Ліплення з солоного тіста було поширене в Україні ще у давні часи.

Солоне тісто – найбільш пластичний і безпечно чистий матеріал. Завдяки еластичності тісту можна надавати різноманітної форми, що дозволяє виготовляти неймовірні та красиві композиції. Вироби з солоного тіста є досить довговічними. Ліплення сприяє організованості дитини,... Детальніше

Новини

Everybody dance now!

2018-06-13

Літня пора – час для відпочинку, час, коли не хочеться сидіти на місці, коли ти перебуваєш у постійному русі.

13 червня у мовному загоні  «Butterfly» пройшло під гаслом  «Everybody dance now!».

Учасники працювали у двох групах. Спочатку взяли участь у інтелектуальному шоу «Lucky Chance», в ході якого складали прислів’я,... Детальніше

Новини

Повернення у минуле…

2018-06-12

У таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського 12 червня відбулася зустріч із старожителем  села. Знати історію роду, історію свого села, свого краю – це обов’язок кожної людини. Адже у народу, який не знає минулого, немає майбутнього.

Цікаво і захоплююче слухали діти розповідь Сидоренко Катерини Михайлівни про роки війни і голодомору, роки колективізації, післявоєнні роки.

Детальніше

Новини

Bigger! Stronger! Faster!

2018-06-11

Bigger! Stronger! Faster! Саме під таким гаслом проходив сьогоднішній день у мовному загоні «Butterfly». Розпочалося все із незвичної ранкової зарядки, під час якої діти не просто виконували вправи, а й голосно коментували кожну дію англійською мовою.

Перед сніданком переглянули короткі відео розповіді про зимові олімпійські   ігри  та чемпіонів 2018 року.

Детальніше

Новини

Сторінками історії

2018-06-11

З метою вивчення історії рідного краю, збереження пам’яті про героїв Другої світової війни, 11 червня  в таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського було організовано екскурсію до Перемозького НВК (музей закладу та місце перезахоронення).

У експозиціях музею речі старовини: археологічні знахідки, побутові предмети, - які особливо зацікавили вихованців. Вони мали можливість «помолотити» ціпок, попрацювати на ткацькому... Детальніше

Новини

Відпочиваємо та дізнаємося про нове

2018-06-08

«Сорочку  мати вишила мені…»  –  таке народознавче свято було проведено у таборі «Ромашка». Учитель української мови і літератури  Рибіцька С.І.  розповіла про історію української вишиванки, квіти – як символи на сорочках та рушниках. Дітям була продемонстрована техніка вишивки старовинних сорочок, домоткане полотно. Потім переглянуто відеофільм та прослухано пісню на слова Дмитра Павличка «Два кольори» у виконанні народного артиста України Дмитра Гнатюка.... Детальніше

Новини

Випускний бал 2018 в садку

2018-06-08

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями й улюбленими іграшками та вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Детальніше

Новини

Букет літніх вражень

2018-06-07

6 червня вихованці загонів «Сонечко» та «Козачата» літнього табору «Ромашка» при Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського відвідали ЦПР «Мрія». Для них була підготовлена цікава концертна програма: танцювальні номери, художнє читання, розважальні ігри. До речі, серед учасників – наші діти, юні танцюристи. Потім керівники гуртків  «Бісерний дивосвіт», «Рукодільниця» та «Квілінг»  провели майстер-класи. Повернулися додому з виробами та хорошим настроєм.

Детальніше

Новини

Чарівна подорож у ЛІТО

2018-06-05

5 червня робота  літнього табору «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського не припиняв свою надзвичайну подорож у ЛІТО.

Загін «Посмішка» мандрував стежками поезії рідного краю. У літературній вітальні звучали вірші нашого односельчанина Василя Мацюка. «А я такий…» - програмна поезія автора.

Отже, Василь Іванович – поет, музикант-аматор,... Детальніше

Новини

Випускний бал

2018-06-04

Що це тут за свято у садку дитячім,

Квітів так багато в квітнику неначе?

На велике свято всі зійшлися друзі:

Тут і мама й тато у веселім крузі.

Ще такого свята не було ніколи,

Скоро йдуть малята перший раз до школи. Детальніше

Новини

День розваг

2018-06-04

4 червня продовжив працювати табір «Ромашка» при   Волошинівському  НВК ім. Р. Лужевського.

П’ятий день  у загоні «Посмішка» літнього табору розпочався веселими іграми. Озброївшись знаннями з техніки безпеки та правилами поводження під час рухливих ігор, взявши із собою жарти, сміх, прекрасний настрій, вихованці поринули у світ розваг. Уся робота була спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, краще... Детальніше

Новини

У сільській бібліотеці

2018-06-01

Книга – твій найкращий друг –

Про це не забувай

Він розповість про все навкруг –

Ти тільки прочитай!

Сьогодні, 1 червня, учасники загонів  «Сонечко» і «Козачата» літнього табору «Ромашка» при... Детальніше

Новини

У барвах «Золотого Каштану»

2018-05-31

Літо – це улюблена пора року для дітей. З настанням канікул приходить повна свобода від навчальних занять. Більше не треба прокидатися під ранні звуки будильника, вчити уроки, писати контрольні. Теплі літні місяці – найбільш безтурботна та довгоочікувана пора.

Щоб літо принесло дитині масу яскравих вражень, залишило багато приємних спогадів і пройшло з користю, нам дорослим,... Детальніше

Новини

Єднаймося заради спільної справи!!!

2018-05-31

Триває реконструкція Музею Борщівських боїв, що розміщений у Волошинівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського.

Музей було створено за ініціативи педагогічного колективу під керівництвом Давиденка Юрія Давидовича та відкрито у 1982 році. З того часу експозиція майже не оновлювалася.

Детальніше

Новини

Sock Puppet Show

2018-05-31

Що може бути  простіше, ніж пошити ляльку з шкарпеток. Єдина навичка, яка тут Вам знадобиться - це вміння володіти голкою і ниткою. Приклавши трохи фантазії і терпіння, Ви отримаєте досить симпатичну річ, яку можна подарувати близьким або ж залишити собі або своєму другу.

Ляльки, зроблені зі шкарпеток своїми руками, не потребують багато витрат і їх дуже... Детальніше

Новини

Весела пора - літні канікули

2018-05-31

Немає нічого кращого як подорож із своїми друзями.

31 травня 1-4 загони літнього табору «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського здійснили поїздку  до славетного міста Бориспіль. Зазвичай це місто асоціюється з головним міжнародним аеропортом України. Але мало хто знає, що там народився, жив і похований автор слів державного гімну «Ще не вмерла Україна» Павло Чубинський. Тому наша... Детальніше

Новини

«Вutterfly» розправляє крила

2018-05-31

Ось і літечко! Нарешті настало свято відпочинку і для здобувачів освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, які чудово знають, що найкращий відпочинок – це час проведений із користю. Час, коли ти можеш дізнатися багато нового та цікавого, розкрити свої таланти.

Саме так вирішили учасники мовного загону «Вutterfly», що розпочав свою роботу у пришкільному таборі «Ромашка». Дитячий англомовний табір – це чудова можливість... Детальніше

Новини

НВК щиро дякує

2018-05-30

Адміністрація навчального закладу НВК щиро дякує  Малюті Тетяні Олександрівні за вагому підтримку  літнього табору «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського при проведенні заходів  до Дня захисту дітей (солодощі, сік, морозиво).

Детальніше

Новини

Відпочинок дітей – справа дорослих

2018-05-30

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято.... Детальніше

Новини

Впевнений старт

2018-05-30

Закінчення кожного навчального року знаменується проведенням державної підсумкової атестації для здобувачів освіти.

Позаду залишилися ДПА з української мови та математики за курс початкової середньої освіти і випускники 4 класу із задоволенням поринули у радісні теплі дні літніх канікул.

Триває нелегка пора у здобувачів повної загальної середньої освіти  - випускники 11 класу продовжують... Детальніше

Новини

Турнір пам’яті Давиденка Юрія Давидовича

2018-05-29

Людяно було на стадіоні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського 26 травня. Адже в цей день проходив традиційний турнір по футболу, присвячений Дню пам’яті Юрія Давидовича Давиденка. Волошинівська земля приймала ветеранів футболу сіл Волошинівка, Березань, смт Баришівка. Та несподіванкою був приїзд ветеранів футбольного клубу «Динамо» (Київ). Серед них: Мунтян Володимир, Біба Андрій, Заваров Олександр, Безсонов Володимир, Мороз Юрій, Косовський Віталій, Анненков Андрій,... Детальніше

Новини

Літні канікули – найбільше свято

2018-05-29

Для кожного з нас літні канікули – це найбільше свято, найкращий відпочинок. Звичайно, кожен із нас планує своє дозвілля ще заздалегідь. Ми замислилися над цим ще на початку вересня та вдосконалювали свої плани протягом усього навчального року, тож тепер ми маємо чітке уявлення про літо. Канікули наших дітей будуть проведені недаремно, і ми в цьому впевнені!

Детальніше

Новини

Мелодія Останнього дзвоника

2018-05-25

Останній дзвоник звучить малиновим дзвоном для всіх, крім випускників 2018 року та їх батьків. Для них його мелодія звучить тривожно і трепетно, Адже позаду 11 років безтурботного дитинства, падінь та злетів, перемог  і поразок, веселих друзів та незабутніх вражень. Попереду – безмежний простір дорослого життя.

Привітати випускників Волошинівського  НВК ім.. Р. Лужевського зі святом Останнього дзвоника завітали:

Детальніше

Новини

Свято поезії

2018-05-22

Не личить замовкать поету,

Бо в кожного у нас короткий вік,

Дасть Бог –не кане СЛОВО в лету

Віктор Гюго

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського – свято поезії: відбулася презентація збірки Анатолія Вітюка... Детальніше

Новини

«Чорна і трагічна сторінка» нашої історії…

2018-05-21

Щороку, 20 травня, в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій. В ці погожі травневі дні 2018 р. відзначаємо 80-річчя Великого терору 1937 – 1938 років. Ця «Чорна і трагічна сторінка» нашої історії не повинна відійти в забуття. Не можна забувати ті жахливі роки, коли людей знищували за їхні погляди та переконання.

Детальніше

Новини

Випускний бал…

2018-05-18

Ось і настав цей святковий день. На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки. Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство юних четвертокласників. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю…

Детальніше

Новини

Вишиванка – генетичний код нації

2018-05-18

У травні весь світ святкує День вишиванки, свято, приурочене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Що для цього потрібно зробити? Все просто — одягти вишиванку, йдучи на роботу або навчання.

Детальніше

Новини

Посвячення у читачі

2018-05-17

Сьогодні у 1 класі особливий день. Всі діти чекають зустрічі з бібліотекарем Наталією Петрівною. Першокласники вже давно підглядали у прочинені двері бібліотеки: а що ж там є такого цікавого? І нарешті дочекалися запрошення, адже букви вивчені, Букварик прочитаний, пора потоваришувати з іншими книгами. Від сьогодні дітлахи стануть справжніми читачами.

Детальніше

Новини

Ніхто не забутий, ніщо не забуте …

2018-05-08

Напередодні свята Дня Перемоги в День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, відбувся Мітинг Слави присвячений вшануванню подвигу українського народу у Другій Світовій війні та засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму.

Урочистою ходою всі учні та вчителі навчального... Детальніше

Новини

Екскурсія до Національного музею історії України у Другій Світовій війні

2018-05-08

Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави,

Уклін їм, мертвим і живим!

Спасибі вам, сивоголові,
Вітчизни-матері сини!

Немає... Детальніше

Новини

День цивільного захисту

2018-05-05

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 05 травня 2018 року  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся  День цивільного захисту.

Детальніше

Новини

День пам’яті

2018-05-05

Сонячні травневі дні для здобувачів освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського приходять зі смутком. Адже 5 травня минає чотири роки від дня трагічної загибелі Героя України Руслана Лужевського на Сході України.

У вестибюлі закладу на лінійку пам’яті зібрався учнівський та педагогічний колективи, батьки. Присутні переглянули відеоролик «Відродимо Хортицю – відродимо Україну», присвячений посадці дубів на острові Хортиця... Детальніше

Новини

Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

2018-05-05

Традиційно щовесни проходять півфінальні зустрічі  у рамках Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних .

Серед завдань Фестивалю:

- залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення;

- формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища;

Детальніше

Новини

Хрещення Київської Русі

2018-05-04

Одним із семи чудес України та великою духовною ланкою єднання українців є Києво-Печерська лавра – одна з найбільших православних святинь нашої країни. Це не лише визначна споруда історії, але й неймовірно красивий архітектурний комплекс. Києво-Печерська лавра знаходиться на високих Дніпровських схилах.

Детальніше

Новини

Пам’ятаємо… Шануємо…

2018-05-03

Травневі дні завжди наповнені радістю цвітіння весни та  поряд із цим завжди відчуваємо сум наближення  дня Пам’яті та примирення,  який  відзначаємо 8 травня, і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який святкуємо 9 травня.

Детальніше

Новини

Крик природи

2018-04-27

Зупинися, людино, на мить…

І відчуй як планеті болить.

Як із серця крик вирина –

Зупинися, земля в нас одна!

Як у серці тліє любов,

Щоб колись розгорітися знов.

Детальніше

Новини

Двомісячник благоустрою

2018-04-26

Триває двомісячник благоустрою. З метою озеленення території у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського було проведено акцію «Посади своє дерево» (було висаджено саджанці дерев та кущі). Долучилася молодь закладу і до акції «Озеленення рідного села», проведеної Волошинівською сільською радою у рамках двомісячника.

Детальніше

Новини

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

2018-04-26

1986 рік…. Весна…. Україна буяла первоцвітом садів. Оспівана у веснянках нашими предками, вона проходила по нашій рідній землі. Як завжди квітуча та ошатна, повна надій і чекань. Час юності і любові.

Та 26 квітня того року став Чорним днем в історії України, днем, коли Чорнобиль став відомим усьому людству. Чорною плямою стала на нашій... Детальніше

Новини

До 1030 - річчя хрещення Київської Русі - України

2018-04-23

Здавна Київ приваблював дніпровськими схилами, незвичайною архітектурою будівель, красою золотоверхих соборів. Справжнім дивом і сьогодні лишається Софійський собор, вражає своєю величністю Михайлівський Золотоверхий монастир.

У зв’язку з відзначенням 1030 - річчя хрещення Київської Русі  – України група учнів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського побувала на Софійській площі, де нині проходить... Детальніше

Новини

Міжнародний День Землі

2018-04-20

22 квітня – Міжнародний День Землі. В цей день у  всьому світі проходять різні екологічні заходи, паради, маніфестації, що закликають до захисту навколишнього середовища. Чисте повітря, вода, земля – це запорука  здоровʼя  майбутніх поколінь.

Детальніше

Новини

Діти створюють Країну

2018-04-19

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує міжнародну програму «Діти створюють Країну»

Метою програми «Діти створюють Країну» є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі.

На сьогоднішній день в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально-екологічного спрямування; заплановано Всеукраїнський... Детальніше

Новини

Бути чистому довкіллю

2018-04-18

З 25 березня по всій Україні стартував двомісячник благоустрою. Як і кожний свідомий громадянин, так і учасники навчально-виховного процесу Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, починаючи від дитячого садка, дітей та вихователів, до учнів та вчителів закладу активно приймають участь у його проведенні. Після зими вигрібається опале листя, обкопуються дерева, підмілюються бордюри, прибрано біля пам’ятника загиблим воїнам села Волошинівки.

Детальніше

Новини

Людина і всесвіт

2018-04-13

З давніх-давен людина прагнула піднятися в небо та зрозуміти неосяжне. 12 квітня 1961 року вперше в світі здійснено орбітальний обліт Землі на кораблі «Восток - 1» Юрієм Олексійович Гагаріним, який відкрив епоху пілотованих космічних польотів.

Детальніше

Новини

День, який не можна забути

2018-04-12

11 квітня відзначається Міжнародний день звільнення в’язнів нацистських концтаборів. Саме в цей день 1945 року американські війська звільнили в’язнів нацистського табору смерті Бухенвальд, через застінки якого пройшло більше 250 тисяч в’язнів, 56 тисяч з них загинули.

Детальніше

Новини

Христос воскрес!

2018-04-06

Христос воскрес - квітує Україна,
Наш край в веснянім маєві чудес,
Звучить медово мова солов'їна.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Детальніше

Новини

Двомісячник благоустрою розпочато…

2018-04-06

З приходом весни розпочинаються роботи з благоустрою. Всюди прибирають після зими. З 23 березня у Баришівському районі стартував двомісячник благоустрою. Його вже за традицією  проводять кожного року навесні.

Детальніше

Новини

Маленькі "Бджілки" до свята готові

2018-04-06

Великдень найвеличніше свято року. До його приходу дітки групи "Бджілка" Волошинівського НВК ім, Р. Лужевського готувалися цілий тиждень. Малята вивчали віршики, пісеньки, навіть молитву "Отче наш" вивчили.

Детальніше

Новини

Працюємо залюбки!

2018-04-03

Використання інформаційно-комунікативних технологій у освітньому процесі в дошкільному навчальному закладі - це одна з найновіших і актуальних проблем у вітчизняній дошкільній педагогіці. Існують різні комп'ютерні засоби, спрямовані на розвиток різних психічних функцій дітей, які можна з успіхом застосовувати при навчанні дітей дошкільного віку.

Детальніше

Новини

22 березня - Всесвітній день води

2018-03-23

Вода – найбільший скарб, що є на Землі. Ми повинні її берегти та раціонально використовувати. З нагоди відзначення цього дня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, у 1 -  4 класах, були проведені години спілкування та перегляд відеороликів, з яких діти дізналися про важливість води в нашому житті. У вестибюлі закладу була проведена виставка малюнків «Вода – основа усього живого» учнів 3 класу... Детальніше

Новини

Навчаємось по-новому

2018-03-21

Учні 1 класу Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського  працюють за планом Всеукраїнського  експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

Детальніше

Новини

Я дитина – я маю право

2018-03-19

Міністерством юстиції України розпочато загальнонаціональний проект «Я маю право». Він запроваджений  з метою підвищення поінформованості українців про їхні права, способи захисту.

Учнівський та учительський колективи Волошинівського НВК ім Р. Лужевського теж долучилися до цього проекту.

У 6 класі Наталія Петрівна  Затварська провела  виховну годину «Я маю... Детальніше

Новини

Доброволець, українець, патріот

2018-03-16

Постановою Верховної Ради з 2017 року в Україні відзначається  День українського добровольця. З нагоди цього дня у  Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховну годину для учнів 4 класу на тему «Доброволець, українець, патріот», присвячену воїну – земляку, добровольцю  Желтову Максиму Валерійовичу.

Детальніше

Новини

Свято весни і краси

2018-03-14

Восьме березня — це свято!
Що ж мені приготувати 
Для коханої матусі, 
Для сестрички та бабусі?
Можу ліжко застелити, 
Можу сам себе умити. 
Не дражнитиму сестрички 
Лиш смикну раз за косички,  Детальніше

Новини

Супер дівчата 7 класу

2018-03-14

Коли настає весна і на вулицях з'являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі та місті відзначається  величне свято – Міжнародний день – 8 Березня. Цей день по вінця наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Детальніше

Новини

Співаєм славу Кобзарю

2018-03-12

У літературній вітальні сьогодні (12 березня 2018 року) свято для молодших школярів «Співаємо, Тараса діти, слова з «Тополі» й «Заповіту», … Співаєм славу Кобзарю». Детальніше

Новини

Готуємось до свята

2018-03-12

У 1 класі кипить робота. Якого кольору взяти папір? Жовтого, червоного, синього…? Так, червоного, бо треба, щоб було яскраво і святково! І жовтого з зеленим добавити, щоб стало сонячно, тепло і весело!

Чому так довкола

Багато тепла?

Це ж мамине свято

Детальніше

Новини

Краще мами не знайти…

2018-03-12

8 березня у малюків групи "Бджілка" Волошинівського НВК, це свято асоціюється із святом весни, святом мами. Ось і цього року діти з нетерпінням чекали  березня, щоб привітати рідну матусю. Детальніше

Новини

Вийшла з березня весна…

2018-03-12

Березень – перший місяць весни. І це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  І тому не випадково найкраще весняне свято  – День жінок. Немає  серед нас жодної людини, яка не знає про існування цього прекрасного свята. Цього дня ми вітаємо усіх мам, бабусь, сестричок, вчителів, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємність.   Наш заклад теж долучився... Детальніше

Новини

Свято весни і мами

2018-03-09

Спасибі, мамо, за те, що ти живеш,
Нас любиш, жалієш і бережеш.
Ти – наша єдина у світі розрада,
Ти – наша любов, наше щастя й порада.
Хай береже тебе доля від тяжкої недуги,
Від злої обмови, від нещирого друга.

Детальніше

Новини

Відновлюються заняття

2018-03-03

Шановні батьки! Адміністрація Волошинівського НВК повідомляє, що 5 березня в понеділок відновлюються заняття в школі та садочку. Чекаємо дітей!


Адміністрація Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського

Детальніше

Новини

Наша група розквітає

2018-02-28

В дитячому садочку «Волошка» в середній групі «Ромашка» придбали та встановили нові ігрові куточки для дітей «Майстерня» та «Перукарня». Батьки у вихідний день зібрали їх та встановили.

Детальніше

Новини

Ангели майдану

2018-02-22

Вже не побачить батько і не зустріне мати …

Живого сина в світі вже нема

Ми будемо їх вічно пам`ятати

Героям України честь і хвала!

Детальніше

Новини

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

2018-02-22

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського було проведено «диктант єдності» - «Без мови немає народу». Старшокласники долучилися до заходу «Кращої, ніж рідна, мови не буває».

Детальніше

Новини

Все тільки про любов…

2018-02-20

У наші серця знову завітало свято. Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання. Це відомий усім День святого Валентина. Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року.

Детальніше

Новини

Український куточок «Наш Тарас Шевченко»

2018-02-20

Всі його ми батьком звемо,

Так від роду і до роду: 
Кожний вірш свій і поему 
Він присвячував народу.

Він любив усе прекрасне 
Все ненавидів потворне, —
І його ім’я — незгасне, 
Світлий образ — неповторний.

Детальніше

Новини

Як поживаєте, першокласники?

2018-02-16

От уже й півроку минуло, як розрізнена група малюків стала першокласниками. За цей час ми і рахувать навчилися, і читаємо все краще і швидше, і друзів побільшало. Цікавинки різні любимо. Заходимо до класу, а там нас чекає Скринька настрою. Хороший – червоний кружечок, не виспався – синій. А на перерві чергові порахують, яких більше.

Детальніше

Новини

Афганістан – мій біль, моя пекуча рана…

2018-02-15

15 лютого у Волошинівському НВК відбувся виховний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, на якому присутніми були учні 8 – 11 класів.

Детальніше

Новини

На День Валентина

2018-02-15

День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання.

Для когось це звичайнісінький день, а хтось з нетерпінням чекає його, як зайвий привід ще раз зізнатись у коханні, проявити свої найніжніші почуття , подарувати тепло та спокій близькій людині. Історія походження цього свята оповита численними легендами та міфами. В одній... Детальніше

Новини

Використання інтерактивного комплексу

2018-02-15

Використання інтерактивного комплексу в початковій школі Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, закріпилися в ньому, що,  неможливо уявити людину, яка б  не розуміла про що йдеться. Освіта і зокрема Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського,  не стали виключенням  цього процесу.

Детальніше

Новини

Юні науковці на старті

2018-02-13

Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям.

Доброю традицією стало відзначати переможців та призерів обласного етапу інтелектуальних конкурсів та олімпіад. Серед представників учнівської еліти, яких було запрошено на засідання сесії Баришівської районної державної адміністрації, що відбулася 08.02.2018... Детальніше

Новини

Ми - дослідники

2018-02-07

Новий тиждень у 1 класі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського розпочався під гаслом «Ми – дослідники, Ми – винахідники». Добре знайомі дітям Фіксики передали електронного листа від професора Генія Євгеновича, який запропонував стати для нього помічниками-дослідниками. І – почалося! Спочатку була перевірка на спостережливість, адже це дуже необхідно дослідникам. Першокласники старались якнайшвидше знайти всі букви «Н» у «телеграмках» та ще й правильно порахувати їх кількість, порівняти... Детальніше

Новини

Активні малюки

2018-02-05

Дощик крапає рясненько,
Ми краплиночки маленькі.
Дружні ми та дужі,
До спорту не байдужі!

Детальніше

Новини

100-річчя битви під Крутами

2018-01-30

29 січня 2018 року вся Україна відзначає 100-річчя битви під Крутами.  Мало яка інша подія в історії України є настільки ж відомою, як подвиг українських юнаків в січні 1918 року. Він посідає чільне місце в національній історичній пам’яті.

Не оминули своєю увагою цю непересічну подію  у Волошинівському НВК ім. Героя України Р. Лужевського.

Детальніше

Новини

Конструюємо залюбки

2018-01-29

Конструювання як і ручна праця, є невід'ємним елементом розвитку творчих здібностей малюка. Конструювання в дитячому садку - це створення дитиною різних виробів з паперу, лічильних паличок, природних та непридатних матеріалів, будівельних матеріалів, спеціальних конструкторів «Лего», дерев’яних, залізних конструкторів, готових геометричних  фігур. Діти дошкільного віку обожнюють це заняття. Крім того, у процесі створення самого виробу, дитина отримує ще і чимало користі. 

Детальніше

Новини

Завітала у садочок зимонька зима

2018-01-29

Завітала у садочок зимонька-зима,

Із собою гарне вбрання пишне принесла.

І садочок наш стоїть -

Білим одягом блищить!

Вкритий сніжною зимою

Казковою бахромою!

Детальніше

Новини

Чергування

2018-01-30

Зголодніли дітки зранку, 
Стіл готують до сніданку. 
Кожний з них допомагає - 
Посуд носить, розставляє.

Їжачок не захотів,
Сам до столу зразу сів. 
Зневажають всі малого - 
Звідки лінощі у нього?

Детальніше

Новини

Соборна – значить вільна

2018-01-23

Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в Україні відзначають День Соборності.  Крім цього, 22 січня 2018 року відзначається 100 років з дня проголошення незалежності УНР IV Універсалом Центральної Ради. Тому не дивно, що День Соборності дуже важливий для нашої країни.

Пам’ятають про цей день і... Детальніше

Новини

Як треба дружити?

2018-01-23

Цікаво для п’ятикласників пройшла година спілкування «Як треба дружити?». Діти засвоїли, що справжній друг – чесний, відвертий, здатний прийти на допомогу  в будь – яку хвилину.

Детальніше

Новини

Доглядаємо за куточком природи

2018-01-22

Кімнатні рослини – мають естетичне й гігієнічне значення: поліпшують настрій, зволожують повітря і виділяють в нього корисні речовини – фітонциди, які вбивають мікроорганізми. Чим більше в кімнаті рослин, тим чистіше атмосфера, тим більше в ній кисню і менше мікроорганізмів. В шкільних приміщеннях, де знаходиться одразу багато дітей, обов’язково потрібно тримати кімнатні рослини.

Детальніше

Новини

Цибулька й часничок для наших діточок

2018-01-19

Грип - це вірусне захворювання, що розпочинається раптово і бурхливо, супроводжується лихоманкою, головними, м’язовими, суглобним болями, підвищеною температурою. Найчастіше на грип хворіють діти, для них він особливо небезпечний.

Детальніше

Новини

А той третій празник – Святе Водохреща

2018-01-19

Визначним святом нашого народу є Святе Богоявлення, хрещення Ісуса Христа, відоме в народі як Водохреща або Йордань.

Із цим днем закінчувались різдвяні свята. Водохреща у східних слов'ян завжди відзначалися урочисто, адже в старовину це було велике і радісне свято життя. Із прийняттям християнства Водохреща отримали назву Йордан, або... Детальніше

Новини

Поїздка до театру

2018-01-16

9 січня 2018 року нетрадиційно зустрів театр ім. І. Франка своїх глядачів. Із великої сцени віншували актори театру колядками та щедрівками присутніх. Юним глядачам Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського запам'яталися Різдвяні пісні у виконанні заслужених артистів України: колядки, знанні з дитинства, Богдана Бенюка, Володимира Коляди, Назарія Задніпровського.

Детальніше

Новини

Зустріч із Сніговою королевою

2018-01-03

Новий рік – це час дивовижних подій та перетворень. Кожен чекає цього свята і глибоко в душі надіється на чудо.

На справжнє диво перетворення чекали всі  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського,  адже традиційним для випускників закладу стала підготовка новорічного мюзиклу, у роботі над яким задіяні не лише учні, а й вчителі.

Детальніше

Новини

На порозі Новий рік

2017-12-27

Білий сніг, білий сніг

По землі кружляє.

А ялиночка в нас

Іграшками сяє.

І в таночок пішли

Хлопчики й дівчатка

Детальніше

Новини

Здрастуй, свято новорічне!

2017-12-22

Ось і наблизилося найулюбленіше дітками свято - Новий рік. Це  час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням, адже добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки, а веселощі, які супроводжують  новорічні гуляння, запам'ятається дітям на цілий рік. Мами шиють костюми для своїх малюків, адже яке ж свято без... Детальніше

Новини

Новорічний колобок

2017-12-22

Весело та з захопленням, пройшов святковий ранок під назвою "Новорічний колобок" у групі "Бджілка" дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, що в с. Борщів. На сцені ожили казкові герої. Веселий " Колобок" запрошував малят у хоровод. Розважали дітей: невгамовна Баба Яга, Дід Мороз та Снігуронька. Радості малят не було краю. Детальніше

Новини

Новий рік, Дід Мороз, новорічна ялинка…

2017-12-22

Новий Рік одне із найочікуваніших свят у році. І кожна країна має свої традиції. Святкова метушня, новорічна ялинка, яскраві вогні та атмосфера новорічного дива розпочалася у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

22 грудня до учнів 3-4 класів даного закладу завітали Дід Мороз і Снігуронька.  В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилося вогниками, а зелена красуня нагадувала всім, що Новий... Детальніше

Новини

Новий рік, новий рік вже у нашій хаті

2017-12-22

Новий рік - саме довгоочікуване свято. Багато хто любить зиму через це свято. Всі люди чекають новорічного чарівництва. Кожен вірить, що в новорічну ніч виконуються всі бажання. Особливо чекають Новий рік діти, адже Дід Мороз повинен принести їм купу подарунків. А як хочеться побачити справжнього Діда Мороза, коли він вночі кладе під ялинку подарунки . Детальніше

Новини

Новий рік стукає у двері

2017-12-22

З давніх – давен оспівують у легендах, піснях, казках красу ялинки. Найбільш поширена ялина  в Україні – у Карпатах, де  її висота сягає до 50 метрів. Хвойні дерева ростуть і на півночі, і в  південних степах, де їх посадили українські лісівники. Високі ялини на Чернігівщині під палючим сонцем стали крислатими, приземкуватими.

Детальніше

Новини

Новорічні дива

2017-12-22

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш  свято Нового Року так його і  проведеш. Детальніше

Новини

Срібні призери

2017-12-22

15 грудня 2017 року у Баришівському районі проходили змагання Відкритої першості Баришівської ДЮСШ з волейболу, присвячені Дню Святого Миколая. У змаганнях серед команд спортивних шкіл брала участь команда, до складу якої входили учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського:

Детальніше

Новини

Святий Миколай до нас в гості завітай

2017-12-22

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято…

Детальніше

Новини

Зимові свята почалися

2017-12-19

16 грудня, напередодні новорічних свят, учні 6 класу відвідали Муніципальний театр «Березіль» в місті Бориспіль.  Діти переглянули виставу – мюзикл «Попелюшка».  Це  казка, що з’явилась багато сторіч тому, і з тих часів кожен розповідає на свій лад чарівну історію дівчинки, яка мріяла і, нарешті, завдяки добрій душі та легкій вдачі стала справжньою принцесою. Вона навчає людей вибачати один одному.  Вибачати не тільки... Детальніше

Новини

Прикрасимо разом ялинку новорічну

2017-12-15

На Різдво горить ялинка,
Свічечки блищать...
Дітки бігають круг неї,
Ніжки тупотять.
Дід Мороз прийшов у хату 
І поклав мішок, 
А в мішку всього багато 
Для малих діток.
Стали діти розбирати,
Рвуть мішок із рук...
Зацікавивсь і спустився
Над мішком павук. Детальніше

Новини

Шануючи традиції

2017-12-14

За народним календарем 14 грудня – день Святого Наума, покровителя розуму і доброчинства.

У давні часи навчальний процес розпочинався саме у цей день. У народі вважалось, якщо на день Наума розпочати навчання, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. З цього приводу казали: «Пророк Наум наведе на ум». Детальніше

Новини

Чорнобиль не має минулого

2017-12-14

Чорнобильський вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам’ять, лиш розум усе пам’ятає…

Минуло багато років, а... Детальніше

Новини

Нова українська школа

2017-12-12

Нова українська школа у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

У новому 2017 – 2018 навчальному році у Волошинівського НВК діти 1 класу приступили до навчання за експериментальною програмою «Розроблення і впровадження навчально – методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації навчального Державного стандарту». Першокласники отримали нові меблі, магнітну дошку, телевізор та комп’ютер. Щомісяця забезпечуються навчальними посібниками... Детальніше

Новини

Екскурсія в Баришівський районний суд

2017-12-12

11 грудня 2017 року учні 9 - 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали з екскурсією Баришівський районний суд.

Працівники суду провели для дітей в судовій залі практичне заняття з розгляду адміністративних та кримінальних справ, судової етики та нюансів процесуального права .

Детальніше

Новини

Акція «16 днів проти насильства»

2017-12-11

З метою привернення уваги колективу здобувачів освіти до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства». Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти... Детальніше

Новини

Свято Збройних Сил України

2017-12-07

6 грудня – професійне свято військових Збройних Сил України, які є бойовою потужністю нашої країни.

Детальніше

Новини

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2017-12-01

Крім веселих календарних свят, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо.

1 грудня 2017  у всьому світі відзначають Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Щорічно в цей день  світ говорить про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця... Детальніше

Новини

Визначено терміни проведення ЗНО-2018

2017-11-30

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня... Детальніше

Новини

Пробне ЗНО

2017-11-30

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше

Новини

Наші помічники

2017-11-30

Зимова пора – це час подарунків, сюрпризів та приємних несподіванок. Малеча завжди чекає приходу зимових свят із особливим нетерпінням. А для дорослих завжди найголовнішим було бачити радісні дитячі усмішки.

Сьогодні, в останній день осені, чарівною чаклункою для дитячого садочка та учнів початкової школи Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського стала Попович Світлана Вікторівна. Вона пригостила малечу – а... Детальніше

Новини

Жнива скорботи

2017-11-24

Хліб…. Як тепло пахне хліб!

Є тільки одне слово, рівноцінне слову „ хліб". Це слово - життя.

Що може бути цінніше хліба?

Ніякий шмат золота не переважить крихту хліба!

А був на... Детальніше

Новини

Свічка пам’яті жертвам Голодомору

2017-11-24

Часто чуємо запитання: Чи потрібно дітям взагалі говорити про Голодомор? Можна ствердно відповісти: Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково. Питання необхідно ставити по-іншому: як і про що говорити дітям про Голодомор?

Детальніше

Новини

Дякуємо за допомогу!

2017-11-24

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це   безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.  В народі говорять: «Що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає».

Детальніше

Новини

Світлофор Моргайко - мій друг

2017-11-23

У старшій групі «Сонечко» дитячого садка «Волошка» до Тижня безпеки життєдіяльності пройшло міні-заняття з Основ здоров’я «Світлофор Моргайко  – мій друг».

Детальніше

Новини

Україна. Пам'ять. Свобода. Гідність.

2017-11-21

Події листопада – грудня 2013 сколихнули всю Україну. Акції на підтримку євроінтеграції у Києві розпочалися 21 листопада 2013 року, саме після того, як стало відомо, що Уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання угоди  до асоціації з ЄС.

Люди їхали на Майдан до Києва, щоб відстояти своє майбутнє. На Майдані та вулиці Грушевського загинуло багато... Детальніше

Новини

Брейн – ринг

2017-11-21

В рамках місячника правових знань на базі ЦПР «Мрія» вже традиційно  відбулася районна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і право», в якій  взяли участь команда нашого закладу та 16 команд загальноосвітніх шкіл Баришівського району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, управління освіти молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.

Детальніше

Новини

Допоможемо пернатим друзям зиму перезимувати!

2017-11-21

Зробивши з татком годівничок
Для горобчиків, синичок,
Воронів і снігурів,
Для зимуючих птахів.
Ми в садочку,
На кілочку
Їх розвішувати стали.
І кормів туди поклали:
Крихти хліба і сирця,
Ще й свіженького зеренця
І води туди поклали,
Щоб пташки вже їсти стали.
Радо кличемо птахів
Всіх, маленьких молодців.
Всі летять до нас, в гостину
Та... Детальніше

Новини

Посвячення в школярі

2017-11-21

У 2017-2018 навчальному році Волошинівський НВК поповнився новими учнями. Поріг школи переступили 30 хлопчиків і дівчаток, які донедавна ще були малюками, а тепер – це першокласники. Всі вони пройшли «випробовувальний термін» - провчилися цілу чверть і тепер доведуть всім, що вони справжні школярі.

Детальніше

Новини

День працівників сільського господарства

2017-11-17

Сільське господарство — одна з найважливіших галузей економіки України. День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента №428/93 від 07.10.93 р. щорічно у третю неділю листопада. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Детальніше

Новини

Welcome to our party!

2017-11-14

Недарма кажуть, що все нове – це давно  забуте старе. І та музика, якій  поклонялося покоління 80–х, сьогодні отримує друге життя!

Учні, батьки, гості, педагоги  та випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського занурилися в незабутню атмосферу Disco.

Ведучі нагадали присутнім, що з середини 80-х стартував  диско-бум.... Детальніше

Новини

Канікули для освітян– час для самовдосконалення

2017-11-02

02 листопада у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулося  засідання педагогічної  ради з теми «Основні напрямки формування рис життєво-компетентної особистості через навчання і виховання» .

У XXI столітті освіта перетворюється на одне з основних джерел стратегічних ресурсів людського капіталу та знань, що визначають загальний рівень розвитку суспільства.

Детальніше

Новини

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

2017-11-01

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

“Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя”

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансованість харчування, тютюнопаління, вживання алкогольних... Детальніше

Новини

Батьківські збори

2017-10-27

Батьківські збори є необхідним атрибутом шкільного життя. Педагоги, як відомо, люблять повчати. І не лише дітей, але й їхніх батьків. І ці колективні повчання носять назву „Батьківські збори».

У закладі  ніколи не було проблем з явкою батьків на батьківські збори, і не в останню чергу саме цьому ми завдячуємо повному порозумінню з батьківським колективом.

Детальніше

Новини

Осінь чарівниця

2017-10-26

Чарівна осінь прилетіла

До "Бджілки" в дитячий садок.

Сади і поле пожовтила,

Й заворожила діточок.

Детальніше

Новини

Зростаємо здоровими і щасливими

2017-10-20

Найцінніше, що має людина, – це життя. А щоб жити повноцінним життям – треба бути здоровим. Адже здоровій людині легше втілити в життя свої бажання та мрії, бути успішною в досягненні поставленої мети.

Поряд із фізичним здоров'ям не менш... Детальніше

Новини

Пам’яті В’ячеслава Бурка

2017-10-20

Як важко віднайти слова,

Та не тому, що слів бракує,

А через пам’ять, що жива,

Та біль, у серці що вирує…

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  сумують з приводу раптової... Детальніше

Новини

14 жовтня українці святкують одразу три свята

2017-10-13

Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України. 

Напередотні Свята Покрови Божої Матері учні 2 класу завітали до спортивного клубу « Легенда» імені Героя України Руслана Лужевського.

Детальніше

Новини

Ми нащадки славних козаків

2017-10-13

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України Петро Порошенко  підписав Указ “Про День захисника України”, яке відзначається 14 жовтня.

Детальніше

Новини

День Українського козацтва

2017-10-13

Вперше офіційно національне свято дня козацтва або дня захисників України з'явилося в календарі на жовтень 2015 року. Дата була обрана з вагомої причини. Свято Покрова пресвятої Богородиці, яке відзначається 14 жовтня, було третім за важливістю (після Різдва та Великодня) для українських козаків. У цей день вони проводили Козацьку Раду, на якій обирали нового главу козацької республіки і отаманів. Саме тому, що на 14 жовтня припали одночасно два... Детальніше

Новини

Свята Покрови та Дня українського козацтва

2017-10-13

13 жовтня, напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління  у  6 класі Волошинівського НВК ім.. Р.Лужевського було проведено конкурсно – ігрову програму  «Де козаки,там і слава».  Діти  дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво... Детальніше

Новини

Козацькі забави

2017-10-13

До Дня українського козацтва учні 4 класу Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського взяли участь у виховному заході «Козацькі забави».

Хлопці та дівчата, одягнуті в барвисті українські костюми, співали усім відомі українські народні пісні. Командні перегони охоплювали відгадування загадок, участь в інтелектуальних та спортивних конкурсах. Хлопці мірялися силою,  відповідали на запитання про козацькі звичаї. А дівчата розповідали вірші,... Детальніше

Новини

День захисника України та Українського козацтва

2017-10-13

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Свято Покрови вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім... Детальніше

Новини

Козацькі розваги

2017-10-13

11 жовтня 2017 року на стадіоні «Прогрес» проводились змагання «Козацькі розваги» присвячені дню Захисника України та Дня українського козацтва. Проводилась спортивна естафета, стрільба з пневматичної рушниці, подолання смуги перешкод та підтягування на перекладині.

Детальніше

Новини

Урожай 2017

2017-10-12

Осінь – пора збору урожаю. Учні НВК з ранньої весни до пізньої осені працювали на навчально-дослідних ділянках, доглядали квітники.

На лінійці було підведено підсумок  проведених робіт на науково-дослідній ділянці за 2017 рік.

Детальніше

Новини

День бійця територіальної оборони

2017-10-06

день бійця Волошинівський НВКДо Дня бійця територіальної оборони  в Київській області на місцях 05 жовтня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховний захід «Україна без війни» для учнів 8 – 11 класів.  Вчитель Захисту Вітчизни Віталій Віталійович Корж повідомив  про роботу Баришівського районного громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Служба оборони Баришівського району» («СОБР») та... Детальніше

Новини

Вчитель-це не професія, вчитель – це покликання

2017-10-03

В першу неділю жовтня в Україні святкують одне з найбільш довгоочікуваних свят осені – День працівників освіти. Проте вітають вчителів традиційно в п’ятницю, останній навчальний день тижня.

У кожного з нас в житті було чимало вчителів, втім лише одну-дві людини ми вважаємо своїми наставниками. Їм ми зобов’язані знаннями, характером, вибором справи.

Детальніше

Новини

Важливість родини в житті дитини

2017-10-02

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями , очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого. Детальніше

Новини

Вояцький дух - об’єднує!

2017-10-02

З 29 вересня  по 1 жовтня 2017 року на базі 169 навчального центру «Десна» проходила  Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух», в якій приймали участь учні 10 та 11 класів Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського: Вересова Надія, Коломієць Павло, Лапа Валентин, Калініченко Федір, Подліпний Андрій, Яхно Борис. Детальніше

Новини

Група "Бджілка"

2017-09-28

Осінь щедра свойми дарами. Маленькі вихованці групи "Бджілка" дуже люблять цю пору року. Найкращі вироби які вони виготовляють своїми руками, виходять з природного матеріалу. А допомагають їм у всьому терплячі і люблячі вихователі.

Детальніше

Новини


 

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове