• Реєстрація


Новини

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Попередня Наступна

До 1030 - річчя хрещення Київської Русі - України

2018-04-23

Здавна Київ приваблював дніпровськими схилами, незвичайною архітектурою будівель, красою золотоверхих соборів. Справжнім дивом і сьогодні лишається Софійський собор, вражає своєю величністю Михайлівський Золотоверхий монастир.

У зв’язку з відзначенням 1030 - річчя хрещення Київської Русі  – України група учнів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського побувала на Софійській площі, де нині проходить... Детальніше

Новини

Міжнародний День Землі

2018-04-20

22 квітня – Міжнародний День Землі. В цей день у  всьому світі проходять різні екологічні заходи, паради, маніфестації, що закликають до захисту навколишнього середовища. Чисте повітря, вода, земля – це запорука  здоровʼя  майбутніх поколінь.

Детальніше

Новини

Діти створюють Країну

2018-04-19

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує міжнародну програму «Діти створюють Країну»

Метою програми «Діти створюють Країну» є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі.

На сьогоднішній день в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально-екологічного спрямування; заплановано Всеукраїнський... Детальніше

Новини

Бути чистому довкіллю

2018-04-18

З 25 березня по всій Україні стартував двомісячник благоустрою. Як і кожний свідомий громадянин, так і учасники навчально-виховного процесу Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, починаючи від дитячого садка, дітей та вихователів, до учнів та вчителів закладу активно приймають участь у його проведенні. Після зими вигрібається опале листя, обкопуються дерева, підмілюються бордюри, прибрано біля пам’ятника загиблим воїнам села Волошинівки.

Детальніше

Новини

Людина і всесвіт

2018-04-13

З давніх-давен людина прагнула піднятися в небо та зрозуміти неосяжне. 12 квітня 1961 року вперше в світі здійснено орбітальний обліт Землі на кораблі «Восток - 1» Юрієм Олексійович Гагаріним, який відкрив епоху пілотованих космічних польотів.

Детальніше

Новини

День, який не можна забути

2018-04-12

11 квітня відзначається Міжнародний день звільнення в’язнів нацистських концтаборів. Саме в цей день 1945 року американські війська звільнили в’язнів нацистського табору смерті Бухенвальд, через застінки якого пройшло більше 250 тисяч в’язнів, 56 тисяч з них загинули.

Детальніше

Новини

Христос воскрес!

2018-04-06

Христос воскрес - квітує Україна,
Наш край в веснянім маєві чудес,
Звучить медово мова солов'їна.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Детальніше

Новини

Двомісячник благоустрою розпочато…

2018-04-06

З приходом весни розпочинаються роботи з благоустрою. Всюди прибирають після зими. З 23 березня у Баришівському районі стартував двомісячник благоустрою. Його вже за традицією  проводять кожного року навесні.

Детальніше

Новини

Маленькі "Бджілки" до свята готові

2018-04-06

Великдень найвеличніше свято року. До його приходу дітки групи "Бджілка" Волошинівського НВК ім, Р. Лужевського готувалися цілий тиждень. Малята вивчали віршики, пісеньки, навіть молитву "Отче наш" вивчили.

Детальніше

Новини

Працюємо залюбки!

2018-04-03

Використання інформаційно-комунікативних технологій у освітньому процесі в дошкільному навчальному закладі - це одна з найновіших і актуальних проблем у вітчизняній дошкільній педагогіці. Існують різні комп'ютерні засоби, спрямовані на розвиток різних психічних функцій дітей, які можна з успіхом застосовувати при навчанні дітей дошкільного віку.

Детальніше

Новини

22 березня - Всесвітній день води

2018-03-23

Вода – найбільший скарб, що є на Землі. Ми повинні її берегти та раціонально використовувати. З нагоди відзначення цього дня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, у 1 -  4 класах, були проведені години спілкування та перегляд відеороликів, з яких діти дізналися про важливість води в нашому житті. У вестибюлі закладу була проведена виставка малюнків «Вода – основа усього живого» учнів 3 класу... Детальніше

Новини

Навчаємось по-новому

2018-03-21

Учні 1 класу Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського  працюють за планом Всеукраїнського  експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

Детальніше

Новини

Я дитина – я маю право

2018-03-19

Міністерством юстиції України розпочато загальнонаціональний проект «Я маю право». Він запроваджений  з метою підвищення поінформованості українців про їхні права, способи захисту.

Учнівський та учительський колективи Волошинівського НВК ім Р. Лужевського теж долучилися до цього проекту.

У 6 класі Наталія Петрівна  Затварська провела  виховну годину «Я маю... Детальніше

Новини

Доброволець, українець, патріот

2018-03-16

Постановою Верховної Ради з 2017 року в Україні відзначається  День українського добровольця. З нагоди цього дня у  Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховну годину для учнів 4 класу на тему «Доброволець, українець, патріот», присвячену воїну – земляку, добровольцю  Желтову Максиму Валерійовичу.

Детальніше

Новини

Свято весни і краси

2018-03-14

Восьме березня — це свято!
Що ж мені приготувати 
Для коханої матусі, 
Для сестрички та бабусі?
Можу ліжко застелити, 
Можу сам себе умити. 
Не дражнитиму сестрички 
Лиш смикну раз за косички,  Детальніше

Новини

Супер дівчата 7 класу

2018-03-14

Коли настає весна і на вулицях з'являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі та місті відзначається  величне свято – Міжнародний день – 8 Березня. Цей день по вінця наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Детальніше

Новини

Співаєм славу Кобзарю

2018-03-12

У літературній вітальні сьогодні (12 березня 2018 року) свято для молодших школярів «Співаємо, Тараса діти, слова з «Тополі» й «Заповіту», … Співаєм славу Кобзарю». Детальніше

Новини

Готуємось до свята

2018-03-12

У 1 класі кипить робота. Якого кольору взяти папір? Жовтого, червоного, синього…? Так, червоного, бо треба, щоб було яскраво і святково! І жовтого з зеленим добавити, щоб стало сонячно, тепло і весело!

Чому так довкола

Багато тепла?

Це ж мамине свято

Детальніше

Новини

Краще мами не знайти…

2018-03-12

8 березня у малюків групи "Бджілка" Волошинівського НВК, це свято асоціюється із святом весни, святом мами. Ось і цього року діти з нетерпінням чекали  березня, щоб привітати рідну матусю. Детальніше

Новини

Вийшла з березня весна…

2018-03-12

Березень – перший місяць весни. І це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  І тому не випадково найкраще весняне свято  – День жінок. Немає  серед нас жодної людини, яка не знає про існування цього прекрасного свята. Цього дня ми вітаємо усіх мам, бабусь, сестричок, вчителів, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємність.   Наш заклад теж долучився... Детальніше

Новини

Свято весни і мами

2018-03-09

Спасибі, мамо, за те, що ти живеш,
Нас любиш, жалієш і бережеш.
Ти – наша єдина у світі розрада,
Ти – наша любов, наше щастя й порада.
Хай береже тебе доля від тяжкої недуги,
Від злої обмови, від нещирого друга.

Детальніше

Новини

Відновлюються заняття

2018-03-03

Шановні батьки! Адміністрація Волошинівського НВК повідомляє, що 5 березня в понеділок відновлюються заняття в школі та садочку. Чекаємо дітей!


Адміністрація Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського

Детальніше

Новини

Наша група розквітає

2018-02-28

В дитячому садочку «Волошка» в середній групі «Ромашка» придбали та встановили нові ігрові куточки для дітей «Майстерня» та «Перукарня». Батьки у вихідний день зібрали їх та встановили.

Детальніше

Новини

Ангели майдану

2018-02-22

Вже не побачить батько і не зустріне мати …

Живого сина в світі вже нема

Ми будемо їх вічно пам`ятати

Героям України честь і хвала!

Детальніше

Новини

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

2018-02-22

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського було проведено «диктант єдності» - «Без мови немає народу». Старшокласники долучилися до заходу «Кращої, ніж рідна, мови не буває».

Детальніше

Новини

Все тільки про любов…

2018-02-20

У наші серця знову завітало свято. Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання. Це відомий усім День святого Валентина. Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року.

Детальніше

Новини

Український куточок «Наш Тарас Шевченко»

2018-02-20

Всі його ми батьком звемо,

Так від роду і до роду: 
Кожний вірш свій і поему 
Він присвячував народу.

Він любив усе прекрасне 
Все ненавидів потворне, —
І його ім’я — незгасне, 
Світлий образ — неповторний.

Детальніше

Новини

Як поживаєте, першокласники?

2018-02-16

От уже й півроку минуло, як розрізнена група малюків стала першокласниками. За цей час ми і рахувать навчилися, і читаємо все краще і швидше, і друзів побільшало. Цікавинки різні любимо. Заходимо до класу, а там нас чекає Скринька настрою. Хороший – червоний кружечок, не виспався – синій. А на перерві чергові порахують, яких більше.

Детальніше

Новини

Афганістан – мій біль, моя пекуча рана…

2018-02-15

15 лютого у Волошинівському НВК відбувся виховний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, на якому присутніми були учні 8 – 11 класів.

Детальніше

Новини

На День Валентина

2018-02-15

День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання.

Для когось це звичайнісінький день, а хтось з нетерпінням чекає його, як зайвий привід ще раз зізнатись у коханні, проявити свої найніжніші почуття , подарувати тепло та спокій близькій людині. Історія походження цього свята оповита численними легендами та міфами. В одній... Детальніше

Новини

Використання інтерактивного комплексу

2018-02-15

Використання інтерактивного комплексу в початковій школі Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, закріпилися в ньому, що,  неможливо уявити людину, яка б  не розуміла про що йдеться. Освіта і зокрема Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського,  не стали виключенням  цього процесу.

Детальніше

Новини

Юні науковці на старті

2018-02-13

Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям.

Доброю традицією стало відзначати переможців та призерів обласного етапу інтелектуальних конкурсів та олімпіад. Серед представників учнівської еліти, яких було запрошено на засідання сесії Баришівської районної державної адміністрації, що відбулася 08.02.2018... Детальніше

Новини

Ми - дослідники

2018-02-07

Новий тиждень у 1 класі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського розпочався під гаслом «Ми – дослідники, Ми – винахідники». Добре знайомі дітям Фіксики передали електронного листа від професора Генія Євгеновича, який запропонував стати для нього помічниками-дослідниками. І – почалося! Спочатку була перевірка на спостережливість, адже це дуже необхідно дослідникам. Першокласники старались якнайшвидше знайти всі букви «Н» у «телеграмках» та ще й правильно порахувати їх кількість, порівняти... Детальніше

Новини

Активні малюки

2018-02-05

Дощик крапає рясненько,
Ми краплиночки маленькі.
Дружні ми та дужі,
До спорту не байдужі!

Детальніше

Новини

100-річчя битви під Крутами

2018-01-30

29 січня 2018 року вся Україна відзначає 100-річчя битви під Крутами.  Мало яка інша подія в історії України є настільки ж відомою, як подвиг українських юнаків в січні 1918 року. Він посідає чільне місце в національній історичній пам’яті.

Не оминули своєю увагою цю непересічну подію  у Волошинівському НВК ім. Героя України Р. Лужевського.

Детальніше

Новини

Конструюємо залюбки

2018-01-29

Конструювання як і ручна праця, є невід'ємним елементом розвитку творчих здібностей малюка. Конструювання в дитячому садку - це створення дитиною різних виробів з паперу, лічильних паличок, природних та непридатних матеріалів, будівельних матеріалів, спеціальних конструкторів «Лего», дерев’яних, залізних конструкторів, готових геометричних  фігур. Діти дошкільного віку обожнюють це заняття. Крім того, у процесі створення самого виробу, дитина отримує ще і чимало користі. 

Детальніше

Новини

Завітала у садочок зимонька зима

2018-01-29

Завітала у садочок зимонька-зима,

Із собою гарне вбрання пишне принесла.

І садочок наш стоїть -

Білим одягом блищить!

Вкритий сніжною зимою

Казковою бахромою!

Детальніше

Новини

Чергування

2018-01-30

Зголодніли дітки зранку, 
Стіл готують до сніданку. 
Кожний з них допомагає - 
Посуд носить, розставляє.

Їжачок не захотів,
Сам до столу зразу сів. 
Зневажають всі малого - 
Звідки лінощі у нього?

Детальніше

Новини

Соборна – значить вільна

2018-01-23

Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в Україні відзначають День Соборності.  Крім цього, 22 січня 2018 року відзначається 100 років з дня проголошення незалежності УНР IV Універсалом Центральної Ради. Тому не дивно, що День Соборності дуже важливий для нашої країни.

Пам’ятають про цей день і... Детальніше

Новини

Як треба дружити?

2018-01-23

Цікаво для п’ятикласників пройшла година спілкування «Як треба дружити?». Діти засвоїли, що справжній друг – чесний, відвертий, здатний прийти на допомогу  в будь – яку хвилину.

Детальніше

Новини

Доглядаємо за куточком природи

2018-01-22

Кімнатні рослини – мають естетичне й гігієнічне значення: поліпшують настрій, зволожують повітря і виділяють в нього корисні речовини – фітонциди, які вбивають мікроорганізми. Чим більше в кімнаті рослин, тим чистіше атмосфера, тим більше в ній кисню і менше мікроорганізмів. В шкільних приміщеннях, де знаходиться одразу багато дітей, обов’язково потрібно тримати кімнатні рослини.

Детальніше

Новини

Цибулька й часничок для наших діточок

2018-01-19

Грип - це вірусне захворювання, що розпочинається раптово і бурхливо, супроводжується лихоманкою, головними, м’язовими, суглобним болями, підвищеною температурою. Найчастіше на грип хворіють діти, для них він особливо небезпечний.

Детальніше

Новини

А той третій празник – Святе Водохреща

2018-01-19

Визначним святом нашого народу є Святе Богоявлення, хрещення Ісуса Христа, відоме в народі як Водохреща або Йордань.

Із цим днем закінчувались різдвяні свята. Водохреща у східних слов'ян завжди відзначалися урочисто, адже в старовину це було велике і радісне свято життя. Із прийняттям християнства Водохреща отримали назву Йордан, або... Детальніше

Новини

Поїздка до театру

2018-01-16

9 січня 2018 року нетрадиційно зустрів театр ім. І. Франка своїх глядачів. Із великої сцени віншували актори театру колядками та щедрівками присутніх. Юним глядачам Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського запам'яталися Різдвяні пісні у виконанні заслужених артистів України: колядки, знанні з дитинства, Богдана Бенюка, Володимира Коляди, Назарія Задніпровського.

Детальніше

Новини

Зустріч із Сніговою королевою

2018-01-03

Новий рік – це час дивовижних подій та перетворень. Кожен чекає цього свята і глибоко в душі надіється на чудо.

На справжнє диво перетворення чекали всі  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського,  адже традиційним для випускників закладу стала підготовка новорічного мюзиклу, у роботі над яким задіяні не лише учні, а й вчителі.

Детальніше

Новини

На порозі Новий рік

2017-12-27

Білий сніг, білий сніг

По землі кружляє.

А ялиночка в нас

Іграшками сяє.

І в таночок пішли

Хлопчики й дівчатка

Детальніше

Новини

Здрастуй, свято новорічне!

2017-12-22

Ось і наблизилося найулюбленіше дітками свято - Новий рік. Це  час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням, адже добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки, а веселощі, які супроводжують  новорічні гуляння, запам'ятається дітям на цілий рік. Мами шиють костюми для своїх малюків, адже яке ж свято без... Детальніше

Новини

Новорічний колобок

2017-12-22

Весело та з захопленням, пройшов святковий ранок під назвою "Новорічний колобок" у групі "Бджілка" дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, що в с. Борщів. На сцені ожили казкові герої. Веселий " Колобок" запрошував малят у хоровод. Розважали дітей: невгамовна Баба Яга, Дід Мороз та Снігуронька. Радості малят не було краю. Детальніше

Новини

Новий рік, Дід Мороз, новорічна ялинка…

2017-12-22

Новий Рік одне із найочікуваніших свят у році. І кожна країна має свої традиції. Святкова метушня, новорічна ялинка, яскраві вогні та атмосфера новорічного дива розпочалася у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

22 грудня до учнів 3-4 класів даного закладу завітали Дід Мороз і Снігуронька.  В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилося вогниками, а зелена красуня нагадувала всім, що Новий... Детальніше

Новини

Новий рік, новий рік вже у нашій хаті

2017-12-22

Новий рік - саме довгоочікуване свято. Багато хто любить зиму через це свято. Всі люди чекають новорічного чарівництва. Кожен вірить, що в новорічну ніч виконуються всі бажання. Особливо чекають Новий рік діти, адже Дід Мороз повинен принести їм купу подарунків. А як хочеться побачити справжнього Діда Мороза, коли він вночі кладе під ялинку подарунки . Детальніше

Новини

Новий рік стукає у двері

2017-12-22

З давніх – давен оспівують у легендах, піснях, казках красу ялинки. Найбільш поширена ялина  в Україні – у Карпатах, де  її висота сягає до 50 метрів. Хвойні дерева ростуть і на півночі, і в  південних степах, де їх посадили українські лісівники. Високі ялини на Чернігівщині під палючим сонцем стали крислатими, приземкуватими.

Детальніше

Новини

Новорічні дива

2017-12-22

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш  свято Нового Року так його і  проведеш. Детальніше

Новини

Срібні призери

2017-12-22

15 грудня 2017 року у Баришівському районі проходили змагання Відкритої першості Баришівської ДЮСШ з волейболу, присвячені Дню Святого Миколая. У змаганнях серед команд спортивних шкіл брала участь команда, до складу якої входили учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського:

Детальніше

Новини

Святий Миколай до нас в гості завітай

2017-12-22

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято…

Детальніше

Новини

Зимові свята почалися

2017-12-19

16 грудня, напередодні новорічних свят, учні 6 класу відвідали Муніципальний театр «Березіль» в місті Бориспіль.  Діти переглянули виставу – мюзикл «Попелюшка».  Це  казка, що з’явилась багато сторіч тому, і з тих часів кожен розповідає на свій лад чарівну історію дівчинки, яка мріяла і, нарешті, завдяки добрій душі та легкій вдачі стала справжньою принцесою. Вона навчає людей вибачати один одному.  Вибачати не тільки... Детальніше

Новини

Прикрасимо разом ялинку новорічну

2017-12-15

На Різдво горить ялинка,
Свічечки блищать...
Дітки бігають круг неї,
Ніжки тупотять.
Дід Мороз прийшов у хату 
І поклав мішок, 
А в мішку всього багато 
Для малих діток.
Стали діти розбирати,
Рвуть мішок із рук...
Зацікавивсь і спустився
Над мішком павук. Детальніше

Новини

Шануючи традиції

2017-12-14

За народним календарем 14 грудня – день Святого Наума, покровителя розуму і доброчинства.

У давні часи навчальний процес розпочинався саме у цей день. У народі вважалось, якщо на день Наума розпочати навчання, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. З цього приводу казали: «Пророк Наум наведе на ум». Детальніше

Новини

Чорнобиль не має минулого

2017-12-14

Чорнобильський вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам’ять, лиш розум усе пам’ятає…

Минуло багато років, а... Детальніше

Новини

Нова українська школа

2017-12-12

Нова українська школа у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

У новому 2017 – 2018 навчальному році у Волошинівського НВК діти 1 класу приступили до навчання за експериментальною програмою «Розроблення і впровадження навчально – методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації навчального Державного стандарту». Першокласники отримали нові меблі, магнітну дошку, телевізор та комп’ютер. Щомісяця забезпечуються навчальними посібниками... Детальніше

Новини

Екскурсія в Баришівський районний суд

2017-12-12

11 грудня 2017 року учні 9 - 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали з екскурсією Баришівський районний суд.

Працівники суду провели для дітей в судовій залі практичне заняття з розгляду адміністративних та кримінальних справ, судової етики та нюансів процесуального права .

Детальніше

Новини

Акція «16 днів проти насильства»

2017-12-11

З метою привернення уваги колективу здобувачів освіти до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства». Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти... Детальніше

Новини

Свято Збройних Сил України

2017-12-07

6 грудня – професійне свято військових Збройних Сил України, які є бойовою потужністю нашої країни.

Детальніше

Новини

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2017-12-01

Крім веселих календарних свят, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо.

1 грудня 2017  у всьому світі відзначають Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Щорічно в цей день  світ говорить про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця... Детальніше

Новини

Визначено терміни проведення ЗНО-2018

2017-11-30

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня... Детальніше

Новини

Пробне ЗНО

2017-11-30

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше

Новини

Наші помічники

2017-11-30

Зимова пора – це час подарунків, сюрпризів та приємних несподіванок. Малеча завжди чекає приходу зимових свят із особливим нетерпінням. А для дорослих завжди найголовнішим було бачити радісні дитячі усмішки.

Сьогодні, в останній день осені, чарівною чаклункою для дитячого садочка та учнів початкової школи Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського стала Попович Світлана Вікторівна. Вона пригостила малечу – а... Детальніше

Новини

Жнива скорботи

2017-11-24

Хліб…. Як тепло пахне хліб!

Є тільки одне слово, рівноцінне слову „ хліб". Це слово - життя.

Що може бути цінніше хліба?

Ніякий шмат золота не переважить крихту хліба!

А був на... Детальніше

Новини

Свічка пам’яті жертвам Голодомору

2017-11-24

Часто чуємо запитання: Чи потрібно дітям взагалі говорити про Голодомор? Можна ствердно відповісти: Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково. Питання необхідно ставити по-іншому: як і про що говорити дітям про Голодомор?

Детальніше

Новини

Дякуємо за допомогу!

2017-11-24

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це   безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.  В народі говорять: «Що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає».

Детальніше

Новини

Світлофор Моргайко - мій друг

2017-11-23

У старшій групі «Сонечко» дитячого садка «Волошка» до Тижня безпеки життєдіяльності пройшло міні-заняття з Основ здоров’я «Світлофор Моргайко  – мій друг».

Детальніше

Новини

Україна. Пам'ять. Свобода. Гідність.

2017-11-21

Події листопада – грудня 2013 сколихнули всю Україну. Акції на підтримку євроінтеграції у Києві розпочалися 21 листопада 2013 року, саме після того, як стало відомо, що Уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання угоди  до асоціації з ЄС.

Люди їхали на Майдан до Києва, щоб відстояти своє майбутнє. На Майдані та вулиці Грушевського загинуло багато... Детальніше

Новини

Брейн – ринг

2017-11-21

В рамках місячника правових знань на базі ЦПР «Мрія» вже традиційно  відбулася районна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і право», в якій  взяли участь команда нашого закладу та 16 команд загальноосвітніх шкіл Баришівського району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, управління освіти молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.

Детальніше

Новини

Допоможемо пернатим друзям зиму перезимувати!

2017-11-21

Зробивши з татком годівничок
Для горобчиків, синичок,
Воронів і снігурів,
Для зимуючих птахів.
Ми в садочку,
На кілочку
Їх розвішувати стали.
І кормів туди поклали:
Крихти хліба і сирця,
Ще й свіженького зеренця
І води туди поклали,
Щоб пташки вже їсти стали.
Радо кличемо птахів
Всіх, маленьких молодців.
Всі летять до нас, в гостину
Та... Детальніше

Новини

Посвячення в школярі

2017-11-21

У 2017-2018 навчальному році Волошинівський НВК поповнився новими учнями. Поріг школи переступили 30 хлопчиків і дівчаток, які донедавна ще були малюками, а тепер – це першокласники. Всі вони пройшли «випробовувальний термін» - провчилися цілу чверть і тепер доведуть всім, що вони справжні школярі.

Детальніше

Новини

День працівників сільського господарства

2017-11-17

Сільське господарство — одна з найважливіших галузей економіки України. День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента №428/93 від 07.10.93 р. щорічно у третю неділю листопада. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Детальніше

Новини

Welcome to our party!

2017-11-14

Недарма кажуть, що все нове – це давно  забуте старе. І та музика, якій  поклонялося покоління 80–х, сьогодні отримує друге життя!

Учні, батьки, гості, педагоги  та випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського занурилися в незабутню атмосферу Disco.

Ведучі нагадали присутнім, що з середини 80-х стартував  диско-бум.... Детальніше

Новини

Канікули для освітян– час для самовдосконалення

2017-11-02

02 листопада у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулося  засідання педагогічної  ради з теми «Основні напрямки формування рис життєво-компетентної особистості через навчання і виховання» .

У XXI столітті освіта перетворюється на одне з основних джерел стратегічних ресурсів людського капіталу та знань, що визначають загальний рівень розвитку суспільства.

Детальніше

Новини

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

2017-11-01

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

“Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя”

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансованість харчування, тютюнопаління, вживання алкогольних... Детальніше

Новини

Батьківські збори

2017-10-27

Батьківські збори є необхідним атрибутом шкільного життя. Педагоги, як відомо, люблять повчати. І не лише дітей, але й їхніх батьків. І ці колективні повчання носять назву „Батьківські збори».

У закладі  ніколи не було проблем з явкою батьків на батьківські збори, і не в останню чергу саме цьому ми завдячуємо повному порозумінню з батьківським колективом.

Детальніше

Новини

Осінь чарівниця

2017-10-26

Чарівна осінь прилетіла

До "Бджілки" в дитячий садок.

Сади і поле пожовтила,

Й заворожила діточок.

Детальніше

Новини

Зростаємо здоровими і щасливими

2017-10-20

Найцінніше, що має людина, – це життя. А щоб жити повноцінним життям – треба бути здоровим. Адже здоровій людині легше втілити в життя свої бажання та мрії, бути успішною в досягненні поставленої мети.

Поряд із фізичним здоров'ям не менш... Детальніше

Новини

Пам’яті В’ячеслава Бурка

2017-10-20

Як важко віднайти слова,

Та не тому, що слів бракує,

А через пам’ять, що жива,

Та біль, у серці що вирує…

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  сумують з приводу раптової... Детальніше

Новини

14 жовтня українці святкують одразу три свята

2017-10-13

Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України. 

Напередотні Свята Покрови Божої Матері учні 2 класу завітали до спортивного клубу « Легенда» імені Героя України Руслана Лужевського.

Детальніше

Новини

Ми нащадки славних козаків

2017-10-13

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України Петро Порошенко  підписав Указ “Про День захисника України”, яке відзначається 14 жовтня.

Детальніше

Новини

День Українського козацтва

2017-10-13

Вперше офіційно національне свято дня козацтва або дня захисників України з'явилося в календарі на жовтень 2015 року. Дата була обрана з вагомої причини. Свято Покрова пресвятої Богородиці, яке відзначається 14 жовтня, було третім за важливістю (після Різдва та Великодня) для українських козаків. У цей день вони проводили Козацьку Раду, на якій обирали нового главу козацької республіки і отаманів. Саме тому, що на 14 жовтня припали одночасно два... Детальніше

Новини

Свята Покрови та Дня українського козацтва

2017-10-13

13 жовтня, напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління  у  6 класі Волошинівського НВК ім.. Р.Лужевського було проведено конкурсно – ігрову програму  «Де козаки,там і слава».  Діти  дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво... Детальніше

Новини

Козацькі забави

2017-10-13

До Дня українського козацтва учні 4 класу Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського взяли участь у виховному заході «Козацькі забави».

Хлопці та дівчата, одягнуті в барвисті українські костюми, співали усім відомі українські народні пісні. Командні перегони охоплювали відгадування загадок, участь в інтелектуальних та спортивних конкурсах. Хлопці мірялися силою,  відповідали на запитання про козацькі звичаї. А дівчата розповідали вірші,... Детальніше

Новини

День захисника України та Українського козацтва

2017-10-13

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Свято Покрови вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім... Детальніше

Новини

Козацькі розваги

2017-10-13

11 жовтня 2017 року на стадіоні «Прогрес» проводились змагання «Козацькі розваги» присвячені дню Захисника України та Дня українського козацтва. Проводилась спортивна естафета, стрільба з пневматичної рушниці, подолання смуги перешкод та підтягування на перекладині.

Детальніше

Новини

Урожай 2017

2017-10-12

Осінь – пора збору урожаю. Учні НВК з ранньої весни до пізньої осені працювали на навчально-дослідних ділянках, доглядали квітники.

На лінійці було підведено підсумок  проведених робіт на науково-дослідній ділянці за 2017 рік.

Детальніше

Новини

День бійця територіальної оборони

2017-10-06

день бійця Волошинівський НВКДо Дня бійця територіальної оборони  в Київській області на місцях 05 жовтня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховний захід «Україна без війни» для учнів 8 – 11 класів.  Вчитель Захисту Вітчизни Віталій Віталійович Корж повідомив  про роботу Баришівського районного громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Служба оборони Баришівського району» («СОБР») та... Детальніше

Новини

Вчитель-це не професія, вчитель – це покликання

2017-10-03

В першу неділю жовтня в Україні святкують одне з найбільш довгоочікуваних свят осені – День працівників освіти. Проте вітають вчителів традиційно в п’ятницю, останній навчальний день тижня.

У кожного з нас в житті було чимало вчителів, втім лише одну-дві людини ми вважаємо своїми наставниками. Їм ми зобов’язані знаннями, характером, вибором справи.

Детальніше

Новини

Важливість родини в житті дитини

2017-10-02

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями , очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого. Детальніше

Новини

Вояцький дух - об’єднує!

2017-10-02

З 29 вересня  по 1 жовтня 2017 року на базі 169 навчального центру «Десна» проходила  Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух», в якій приймали участь учні 10 та 11 класів Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського: Вересова Надія, Коломієць Павло, Лапа Валентин, Калініченко Федір, Подліпний Андрій, Яхно Борис. Детальніше

Новини

Група "Бджілка"

2017-09-28

Осінь щедра свойми дарами. Маленькі вихованці групи "Бджілка" дуже люблять цю пору року. Найкращі вироби які вони виготовляють своїми руками, виходять з природного матеріалу. А допомагають їм у всьому терплячі і люблячі вихователі.

Детальніше

Новини

Дари Осені

2017-09-25

Саме в праці проявляється творча уява дитини,

а результатом такої праці є краса.

В.Сухомлинський Детальніше

Новини

Міжнародний День Миру

2017-09-21

Міжнародний день миру був заснований у 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй і присвячений зміцненню ідеалів миру як всередині країн, так і між усіма націями та народами. У 2002 році Президент України підписав Указ №100/2002 від 05 лютого 2002 року, який проголосив 21 вересня Національним днем миру. Детальніше

Новини

День літнього іменинника

2017-09-09

День народження буває, коли казка наступає.

День народження буває, коли музика бринить.

Коли квіти і дарунки упадуть тобі до ніг!

Вересень покликав дітей до школи . Знову розпочалося навчання.  Та не забули учні 2 класу привітати своїх однокласників, які народилися влітку і на початку вересня. Такі свята виховують у дітей повагу до... Детальніше

Новини

День Знань

2017-09-04

1 ВЕРЕСНЯ - День Знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоціями та хвилюванням.

Вересень починається Святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину... Детальніше

Новини

Ремонтні роботи в опорному закладі

2017-08-23

Опорні школи – це нова система якісної освіти для дітей, які проживають в сільському регіоні. Кожна опорна школа має філії, не менше трьох. Філія – це школи І або І та ІІ ступенів. Після закінчення рідної школи, діти будуть мати можливість навчатися в якісній опорній школі. Початкова школа має бути наближена до місця проживання дітей, а учні інших класів зможуть їздити... Детальніше

Новини

День Державного Прапора України

День Державного Прапора України — державне свято України

.…розгорнуло прапор сонячно-блакитний,

Прапор України, рідний, заповітний!

О. Олесь

Детальніше

Новини

Випускний прощальний бал

2017-06-27

Сьогодні, 27 червня 2017 року, випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського прощаються  з рідною  школою. Ось  і  настав цей останній  шкільний  вечір.  Вечір вдячності,  вечір  бажаного,  довгожданого  єднання учнів,  вчителів  та  батьків.  Як  довго  всі  йшли  до  цього  дня,  цілих  11 років.  І  всі  ці  роки  всіх  об’єднувала  школа. Вона зберігає краплини за краплиною найдорогоцінніші події життя багатьох поколінь. Скільки б не пройшло... Детальніше

Новини

Оголошення

2017-06-26

Запрошуємо Всіх бажаючих жителів села, батьків, вчителів, учнів, випускників, гостей на Випускний вечір, який відбудеться 27 червня 2017 року о 18:30 в Будинку культури. Детальніше

Новини

«Ромашко» до побачення!

2017-06-23

23 червня у Волошинівському НВК відбулося урочисте закриття літнього пришкільного табору"Ромашка".  Табірна зміна  тривала з 6 по 23червня і мала на меті організувати для учнів корисний, культурний відпочинок. Вихователі запропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А все це в комплексі - творення міцної шкільної родини.

Детальніше

Новини

Мовна група

2017-06-23

Сьогодні, 23 червня, в таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського дітвора мовного загону “ Butterfly “ поринула у світ захоплюючих пригод і пошуку скарбів.

Територія табору - таємничий острів, а всі учасники гри - пірати. Перш ніж розпочати гру “ Treasure Island “, діти виконали проектну роботу: власноруч виготовили шаблі, капелюхи та інші елементи піратських костюмів. Детальніше

Новини

День скорботи і вшанування пам’яті війни в Україні

2017-06-22

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ

ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,

Честь і слава - живим героям!

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин... Детальніше

Новини

Pizza Party

2017-06-21

Кожен з нас хоча б раз у житті пробував піцу. Для когось така страва стала справжнім задоволенням, для когось - можливістю перекусити, а хтось любить перетворювати приготування піци в справжнє мистецтво. Не дивно, адже насправді існує більше 200 рецептів цієї, здавалося б, нехитрої страви.

Детальніше

Новини

Хто багато читає

2017-06-21

« Хто багато читає, той багато знає» - під таким гаслом 21 червня пройшов день  у таборі відпочинку при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

Діти із загонів « Сонечко» та « Козачата» відвідали сільську бібліотеку, якою багато років завідує Марченко Марія Григорівна. Стараннями   бібліотекаря, зібрана та збережена цікава інформація та література. Детальніше

Новини

Україна – країна щастя і добра

2017-06-20

Сьогоднішній день у мовному загоні  «Butterfly» табору відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  проходив під гаслом «Art and Craft. Creative station. We are Ukrainians». Спочатку діти вирушили у віртуальну подорож визначними місцями Києва: побували біля Золотих Воріт, пройшлися бруківкою Андріївського узвозу, прогулялися Михайлівською та Софіївською площами, помилувалися архітектурними ансамблями Софіївського собору та Києво –Печерської Лаври, заглянули у її таємничі печери. Детальніше

Новини

Екскурсія до пожежної частини

2017-06-20

Знає хай дитина кожна:

Жартувать з вогнем не можна

Як побачиш – десь горить

Мусиш ти в ту саму мить

До пожежників дзвонити,

Про пожежу сповістити

Вивчіть правила пожежні

Будьте завжди... Детальніше

Новини

Весела країна іменин

2017-06-19

Кожен відзначає свій День народження. Приємно, коли нас вітають рідні, близькі друзі, знайомі. Це день, коли кожен почуває себе радісним, очікує сюрпризів і несподіванок.

Детальніше

Новини

Відпочиваємо весело

2017-06-16

Вже давно розпочалися літні канікули. І хоч діти трохи стомилися , та вони із задоволенням відвідують пришкільний табір відпочинку. От і сьогодні, 16 червня, вихованці пришкільного табору «Ромашка» із загону «Сонечко» та «Козачата» знову поринули у світ пригод, веселощів, розваг. Детальніше

Новини

Ми – майбутнє Київщини

2017-06-15

Справжній подарунок для дітей табору «Ромашка» приготували сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна, директор будинку культури Івченко Тетяна Володимирівна та сільський бібліотекар Марченко Марія Григорівна. Детальніше

Новини

День кмітливих, допитливих, цікавих

2017-06-14

У таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського діє англомовна група «Butterfly». Основна її мета – зацікавити учнів іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності: музичний напрямок, проектні роботи, інсценування.

Кожен день розпочинається зарядкою “ Happy Campers”. Після сніданку діти беруть участь у  групових та індивідуальних заняттях на різноманітну тематику. Детальніше

Новини

Вітаємо з Днем Народження!

2017-06-14

Минули, наче мить, десятки літ,

Вони — як дощик по тоненькій шибці, 

Вони — як ніжний яблуневий цвіт,

Вони — як тонкі струни в першій скрипці,

Тож хай... Детальніше

Новини

День розумників

2017-06-13

Кожна держава має свої символи і найважливіші події в житті  ніколи не обходились без них. Українське прислів’я говорить: «Без верби і калини немає України». І недаремно, бо нам важко уявити свій народ без калини, верби, вишивки... Детальніше

Новини

Екскурсія до міста Березань

2017-06-12

Березань - давнє історичне містечко. Перша згадка про нього датується 1616 роком. Щоб більше дізнатися про славні та яскраві сторінки у літописі своєї прабатьківщини, старша група табору «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, вирушила до Березані.

Допомогли організувати цю поїздку керуюча справами Березанської міської ради, член виконкому Волошинівської сільської ради Слухай Надія Михайлівна та... Детальніше

Новини

Ми – за здоровий спосіб життя

2017-06-12

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, а  інколи неможливо. Детальніше

Новини

Четвертий день відпочинку в таборі «Ромашка»

2017-06-09

Четвертий день відпочинку в таборі «Ромашка»при Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського

Літо... Немає нічого прекраснішого як під час перебування в таборі, організувати прогулянку до лісу. Тінь, свіже повітря, насичене запахами лісових квітів, зелені та живиці легко вдихається і, ніби легшим робить тіло.  З радістю... Детальніше

Новини

Завершення ДПА

2017-06-09

Успішно завершилася державна підсумкова атестація за курс основної школи у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

Сьогодні дев’ятикласники складали іспит із правознавства (практичний курс), позаду залишилися українська мова (диктант) та математика.

Детальніше

Новини

Hello, summer holidays!

2017-06-09

Весело й цікаво пройшов перший тиждень англомовної групи «Butterfly» у літньому таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.


Кожен день розпочинався зарядкою “ Happy Campers”. Після сніданку діти брали участь у  групових та індивідуальних заняттях на різноманітну тематику:

Детальніше

Новини

Третій день відпочинку у таборі «Ромашка»

2017-06-08

Третій день відпочинку у таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

8 червня у табір відпочинку «Ромашка» завітала пані Казка. Загони «Козачата»  та «Сонечко» із задоволенням зустрічали її, адже в телеграмі, яку вона прислала, було оголошено, що сьогодні відбудеться казкова вікторина. Діти впізнавали казкових героїв, відгадували... Детальніше

Новини

День мистецтва та літератури

2017-06-07

У таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського

7 червня 2017 року відбувся День мистецтва та літератури.

У таборі відпочинку  турбуються про охорону та збереження життя дітей. У загоні «Посмішка» був організований конкурс малюнків «Дитино, будь обережною» та проведена бесіда. Детальніше

Новини

Розпочав роботу дитячий табір

2017-06-06

Розпочав роботу дитячий табір відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського, який працюватиме з 6  червня по 23 червня 2017 року тривалістю – 14 днів.

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального  року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії  та тематичні свята проявити себе в... Детальніше

Новини

І знов дзвенить дзвінок прощальний…

2017-05-26

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято Останнього дзвоника. Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів - це нова валіза знань за плечима,початок улюблених канікул. День сьогоднішній особливий для кожного 11- класника  по-своєму: для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Для вчителів – це гордість за виховання... Детальніше

Новини

Свято Букваря

2017-05-23

Вшанування книги Букваря стало традицією у Волошинівському НВК ім.Р. Лужевського.

«Свято Букваря» зібрало у залі багатолюдне товариство: учнів початкової школи і вчителів, мам і тат, дідусів і бабусь, друзів винуватців свята, учнів 1 класу.

На святі учні дякували Букварю, декламували вірші та виконували пісні про школу. Детальніше

Новини

День вишиванки

2017-05-18

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Детальніше

Новини

Залізнична колія – зона підвищенної небезпеки

2017-05-17

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, де головним травмуючим фактором був і залишається наїзд рухомого складу, висока напруга в контактному проводі. Це все свідчить про те, що знаходження дітей в зоні залізниці може бути смертельно небезпечно. Детальніше

Новини

Безпека на дорозі – це життя!

2017-05-13

Щодня, виходячи з дому, ми крокуємо вулицями, переходимо їх, користуємось громадським транспортом, тобто стаємо учасниками дорожнього руху як пішохід чи пасажир. Нерідко винуватцями дорожніх пригод є діти, які граються на проїзній частині, переходять вулицю у невстановлених місцях.

Детальніше

Новини

Ніхто не забутий... На попіл ніхто не згорів!

2017-05-11

Указом Президента в Україні встановлено Дні пам’яті та примирення, які  відзначаємо  8 та 9 травня. Нині ми святкуємо 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі.  Дорогу ціну заплатив український народ у найстрашнішій війні 1939-1945 років.  Вже минуло багато  років, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Сьогодні ми усі віддаємо дань пам'яті тим,... Детальніше

Новини

День Пам’яті Героїв

2017-05-05

З нагоди третьої річниці загибелі Руслана Лужевського та річниці загибелі Олександра Полуцького, 5 травня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася лінійка, присвячена вшануванню пам’яті Героїв. Детальніше

Новини

Благоустрій Всеукраїнський суботник

2017-04-29

Чиста Україна починається з тебе. З твого подвір’я. Твоєї вулиці. Твого міста.

Детальніше

Новини

На Чорнобиль журавлі летіли…

2017-04-27

26 квітня дзвони сповістили, що 31 рік  тому впала на Землю зірка Полин - зірка нещастя і біди. І радіоактивне «полум'я», яке  вона принесла, палає на планеті - невидиме підступне, непереборне.    Червона заграва над уламками 4-го блоку Чорнобильської АЕС, невидимий стовп смертоносної радіації, онімілі  без людей села, отруєні поля, річки, ліси, чорні обличчя пожежників і ліквідаторів, обпечені «мирним атомом».  У божевільному вирі життя всі схиляють голови,... Детальніше

Новини

Весняні клопоти на шкільних навчально-дослідних ділянках

2017-04-27

Весняні клопоти на шкільних навчально-дослідних ділянках Детальніше

Новини

Гіркий смак полину

2017-04-27

«… Третій Ангел просурмив і впала з неба велика зірка, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім’я цієї зірки – полинь. І третина вод стала полином. І багато людей вмерли  від  вод, тому що вони гіркими стали…» Детальніше

Новини

Урок Мужності

2017-04-27

На виконання листа  департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 07.04.2017 № 12-01-13/1184, листа управління, молоді та спорту Баришівської РДА у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського для учнів 3 класу було проведено Урок Мужності. Класовод Нестеренко Інна Вікторівна розповіла учням про подвиги випускників закладу,  односельців –учасників антитерористичної операції на Сході - Героя України Руслана Лужевського та Олександра Полуцького.

Детальніше

Новини

Намалюю писанку

2017-04-14

Відео ролик "Намалюю писанку"

Детальніше

Новини

Велика і прекрасна планета Земля

2017-04-13

11 квітня 2017 року  у Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського для учнів 5-6 класів відбувся виховний захід на тему «Велика і прекрасна планета Земля».

«Земля – наша мати, всіх годує», - говорить українське прислів’я. Здається, що в ньому відбито ставлення українського народу не тільки до землі, а й взагалі до всього довкілля: рослин і тварин, до річок і степів, до... Детальніше

Новини

Великдень всіх нас на гостини просить

2017-04-13

Ось і прийшла весна – найпрекрасніша пора року. І саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Детальніше

Новини

ПАСХАЛЬНИЙ ОБЕРІГ

2017-04-13

Великдень – це найважливіше свято християнства. До цього дня готуються, постять, очищаються тілом і душею. За традицією прийнято ходити в гості, дарувати подарунки рідним і близьким. В очікуванні цього світлого дня вони можуть виготовити пам’ятні вироби до Великодня. Сувеніри, зроблені власноруч, прикрасять святковий стіл, внесуть новизну в інтер’єр будинку або кімнати. Детальніше

Новини

Справжні господарі

2017-04-13

Останній тиждень перед Великоднем  здавна називають Білим. Традиційно у ці дні українці наводять лад у власних  оселях та подвір’ях,  білять хати. Детальніше

Новини

Дивовижні дельфіни

2017-04-11

7 квітня 2017 року учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали один із кращих в Європі дельфінаріїв «Немо» в місті Київ. Діти декілька годин були у товаристві незвичайних істот: морських котиків, лева та дельфінів.

Детальніше

Новини

Педагогічна рада

2017-04-07

Педагогічна рада – основа успішної діяльності колективу

Педагогічна рада – найважливіша і найбільш демократична форма роботи учительського колективу з метою розв’язання навчальних проблем, удосконалення навчально-виховного процесу й підвищення професійної майстерності педагогів. Це чи не найбільш затребуваний орган управління загальноосвітнім навчальним закладом. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Детальніше

Новини

Долучилися до двомісячника благоустрою

2017-04-07

Долучилися до двомісячника благоустрою

На виконання наказу департаменту освіти і науки від 10.03.2017 № 82 «Про проведення двомісячника благоустрою закріплених територій», розпорядження виконуючого обов’язки голови Баришівської РДА від 13.03.2017 № 94 «Про проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району», наказу управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації від 13.03.2017 року №70а Детальніше

Новини

Спорт – це здоров’я

2017-03-28

Той, хто любить спортмайданчик

І басейн, і стадіон-

Той ніколи не програє,

Буде справжній чемпіон! Детальніше

Новини

Мандруємо книжковим містом

2017-03-28

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей.

Детальніше

Новини

Вперед до перемоги!

2017-03-28

22 лютого 2017 року стартував I етап Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загально – освітніх закладів Баришівського району.  Ці змагання ще одне з випробувань гравців на вміння працювати в команді, поважати своїх суперників, а головне розвивати у молоді цілеспрямованість до поставленої мети, силу волі, відповідальність. Детальніше

Новини

Військово – польові збори

2017-03-28

22 березня 2017 року в лісі с. Хлопкі відбулись військово – польові збори. Де на  практиці закріплювались надбані теоретичні знання під час уроків «Захист Вітчизни». На відкритті зборів були присутні: Детальніше

Новини

Яскраві фарби в поезії Любові Шостак

2017-03-16

Мистецтво приносить в життя людини яскраві фарби, сприяє жити краще, цікавіше. Формуванню особистості, культурному розвитку, моральності сприяють різні напрямки мистецтва. Твори мистецтва, музики, поезії допомагають естетичному сприйняттю нашого світу. Роль мистецтва в житті людини просто величезна! Детальніше

Новини

«Тече вода з-під явора…»

2017-03-14

До дня народження Т. Г. Шевченка  9 березня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевcького учнями 3 класу були виготовлені аплікації за твором Т.Г.Шевченка «Тече вода з-під явора…»

Детальніше

Новини

Ознайомлення дітей з творчістю Т. Г. Шевченка

2017-03-13

План проведення тижня «Ознайомлення дітей з творчістю Т. Г. Шевченка»  у старшій групі «Сонечко» дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Перший день

Ознайомлення дітей з творчістю Тараса Шевченка. Розповідь про письменника, його дитинство.

Детальніше

Новини

Пам’яті Великого Кобзаря

2017-03-13

Т.Г.Шевченко – геній, який належить не лише Україні, він належить світові. 9 та 10 березня – дні пам’яті Великого Кобзаря. Учні Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського долучилися до спецпроекту телеканалу СТБ «Борітеся – поборете», в якому активну участь брали бійці АТО. Детальніше

Новини

Зоряний час

2017-03-09

В переддень Жіночого свята 7 березня  в учнів 3 класу Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відбулося свято «Зоряний час», присвячений 8 Березня. Детальніше

Новини

Свято весни

2017-03-07

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію... Детальніше

Новини

«Синій кит»: 50 кроків до смерті

2017-03-07

Сьогодні все більша кількість комп’ютерів підключається до всесвітньої мережі Інтернет. Все більша кількість дітей одержує можливість роботи в мережі, адже  інтернет - дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Інтернет перестав бути просто системою збереження і передачі інформації. Ми одержали новий простір, новий прошарок повсякденної... Детальніше

Новини

Турнір

2017-03-05

5 березня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся День пам’яті Вчителя - Давиденка Юрія Давидовича.

Юрій Давидович більше 10 років очолював Волошинівську середню школу, викладав математику. У буремні дев’яності роки очолював Баришівський відділ освіти. Саме йому вперше на сцені районного Будинку культури було вручено жовто-блакитний прапор. За... Детальніше

Новини

Міжнародний день рідної мови

2017-02-22

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний  день рідної мови. Це свято досить молоде, запроваджене ЮНЕСКО з метою захисту мови і культури.

Цього ж дня у Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського відбувся захід «Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу». Детальніше

Новини

Герої Небесної Сотні

2017-02-20

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. Те родинне вогнище - маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. Її красою захоплювались поети, художники та композитори. Багата... Детальніше

Новини

Їх долі обпалені війною

2017-02-14

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Гірка пам'ять війни, вона ніколи не згасне, спомин про неї ятрить мозок, бентежить душу . В цьому році випала 28-ма  річниця з дня виведення радянських військ з Афганістану.

Детальніше

Новини

Відчуття радості та кохання

2017-02-12

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття радості та кохання. Саме сьогодні хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то... Детальніше

Новини

Допомога Авдіївцям

2017-02-03

До біди мешканців розбомбленої Авдіїївки не залишилися байдужими й жителі села Волошинівка, педагогічний колектив, працівники, учні, батьки, вихованці дитячого садка  «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. Детальніше

Новини

Акція «Скринька доброти»

2017-02-03

Учні та вихованці дитячого садка Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського долучилися   до спільної акції від управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА та Баришівської районної центральної лікарні «Скринька доброти». Детальніше

Новини

Змагання з волейболу

2017-02-01

Відкрита першість Баришівської ДЮСШ з волейболу

27 січня 2017 року  на базі Баришівської дитячо – юнацької спортивної школи відбулася відкрита першість Баришівської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2003 – 2004 років народження. У змаганнях брали участь 8 команд із спортивних шкіл Київщини. Баришівський район представляла команда дівчат із Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. Детальніше

Новини

Трагічна дорога

2017-02-01

Трагічна дорога на Захід:

односельчани на примусових роботах у Німеччині 1942 – 1945 р.р 

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  відбувся виховний захід для старшокласників «Трагічна дорога на Захід: односельчани на примусових роботах у Німеччині 1942 – 1945... Детальніше

Новини

Подяка

2017-02-01

Шановна Валентино Іванівно!

Чи часто ми задумуємося, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця.

В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина.

Детальніше

Новини

Голокост

2017-01-30

Голокост – катастрофа єврейського народу

Голокост – це загибель значної частини єврейського населення Європи (близько 6 мільйонів чоловік) внаслідок організованого знищення євреїв нацистами та їх поплічниками у Німеччині та на захоплених нею територіях у 1933 – 1945 роках.

Детальніше

Новини

Заповіді батькам

2017-01-11

Заповіді турботливим батькам

Детальніше

Новини

Вплив на дитину

2017-01-11

Який вплив на дитину має

Детальніше

Новини

Особливості виховання

2017-01-11

Особливості виховання підходу до

Детальніше

Новини

Батьківська єдність

2017-01-11

Батьківська єдність - важливий закон виховання

Детальніше

Новини

З Новим роком 2017

2017-01-01

Шановні друзі!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим ! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання.

Детальніше

Новини

Екскурсія у військову частину

2016-12-28

Учні 10 – 11 класів Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського та Баришівського району були на екскурсії в військовій частині у місті Васильків. Де відвідали казарму роти обслуговування військових літаків. Показали учням озброєння та побут військовослужбовців. Детальніше

Новини

Новий рік

2016-12-27

З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є найулюбленішим для малечi, тому що обіцяє зустріч із новорiчними улюбленцями - Дiдусем Морозом зi солодкими подарунками та його внучкою Снiгурочкою. У старшiй групi «Сонечко» Волошинiвського НВК новорiчний ранок пройшов  пiд назвою «В гостях у казки» Детальніше

Новини

Чудове свято

2016-12-26

Ось і знову зима білоброва

Побілила поля і хати.

Заквітчала у іній діброви,

Через річку проклала мости.

Поспішає зима, поспішає,

Підганяє мороз, холоди.

Скоро, скоро з далекого краю

Новий рік завітає сюди. Детальніше

Новини

Допомога воїнам АТО

2016-12-19

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського та  дитячому садку «Волошка» проходила акція  в підтримку бійців – земляків, що перебувають на Сході України  в АТО «Тепла панчішка – захиснику на ніжку». Детальніше

Новини

Тиждень англійської мови

2016-12-15

У Волошинівському НВК стартував тиждень англійської мови, присвячений закриттю Року англійської мови в Україні.

14 грудня у 5 класі був проведений урок, присвячений Детальніше

Новини

Тиждень права

2016-12-09

У період з 05.12 по 12.12. 2016 року  в Україні проходить тиждень права.

Відповідно до листа департаменту освіти і науки КОДА від 24.11.2016 року №12-01-13-3927 Детальніше

Новини

День мужніх та справжніх чоловіків

2016-12-08

Попри зміну часів і політичних систем, 6 грудня асоціюється, насамперед, з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Детальніше

Новини


 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове