• Реєстрація


Новини

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Попередня Наступна

Шануючи традиції

2017-12-14

За народним календарем 14 грудня – день Святого Наума, покровителя розуму і доброчинства.

У давні часи навчальний процес розпочинався саме у цей день. У народі вважалось, якщо на день Наума розпочати навчання, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. З цього приводу казали: «Пророк Наум наведе на ум». Детальніше

Новини

Чорнобиль не має минулого

2017-12-14

Чорнобильський вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам’ять, лиш розум усе пам’ятає…

Минуло багато років, а... Детальніше

Новини

Нова українська школа

2017-12-12

Нова українська школа у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

У новому 2017 – 2018 навчальному році у Волошинівського НВК діти 1 класу приступили до навчання за експериментальною програмою «Розроблення і впровадження навчально – методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації навчального Державного стандарту». Першокласники отримали нові меблі, магнітну дошку, телевізор та комп’ютер. Щомісяця забезпечуються навчальними посібниками... Детальніше

Новини

Екскурсія в Баришівський районний суд

2017-12-12

11 грудня 2017 року учні 9 - 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали з екскурсією Баришівський районний суд.

Працівники суду провели для дітей в судовій залі практичне заняття з розгляду адміністративних та кримінальних справ, судової етики та нюансів процесуального права .

Детальніше

Новини

Акція «16 днів проти насильства»

2017-12-11

З метою привернення уваги колективу здобувачів освіти до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства». Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти... Детальніше

Новини

Свято Збройних Сил України

2017-12-07

6 грудня – професійне свято військових Збройних Сил України, які є бойовою потужністю нашої країни.

Детальніше

Новини

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2017-12-01

Крім веселих календарних свят, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо.

1 грудня 2017  у всьому світі відзначають Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Щорічно в цей день  світ говорить про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця... Детальніше

Новини

Визначено терміни проведення ЗНО-2018

2017-11-30

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня... Детальніше

Новини

Пробне ЗНО

2017-11-30

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше

Новини

Наші помічники

2017-11-30

Зимова пора – це час подарунків, сюрпризів та приємних несподіванок. Малеча завжди чекає приходу зимових свят із особливим нетерпінням. А для дорослих завжди найголовнішим було бачити радісні дитячі усмішки.

Сьогодні, в останній день осені, чарівною чаклункою для дитячого садочка та учнів початкової школи Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського стала Попович Світлана Вікторівна. Вона пригостила малечу – а... Детальніше

Новини

Жнива скорботи

2017-11-24

Хліб…. Як тепло пахне хліб!

Є тільки одне слово, рівноцінне слову „ хліб". Це слово - життя.

Що може бути цінніше хліба?

Ніякий шмат золота не переважить крихту хліба!

А був на... Детальніше

Новини

Свічка пам’яті жертвам Голодомору

2017-11-24

Часто чуємо запитання: Чи потрібно дітям взагалі говорити про Голодомор? Можна ствердно відповісти: Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково. Питання необхідно ставити по-іншому: як і про що говорити дітям про Голодомор?

Детальніше

Новини

Дякуємо за допомогу!

2017-11-24

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це   безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.  В народі говорять: «Що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає».

Детальніше

Новини

Світлофор Моргайко - мій друг

2017-11-23

У старшій групі «Сонечко» дитячого садка «Волошка» до Тижня безпеки життєдіяльності пройшло міні-заняття з Основ здоров’я «Світлофор Моргайко  – мій друг».

Детальніше

Новини

Україна. Пам'ять. Свобода. Гідність.

2017-11-21

Події листопада – грудня 2013 сколихнули всю Україну. Акції на підтримку євроінтеграції у Києві розпочалися 21 листопада 2013 року, саме після того, як стало відомо, що Уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання угоди  до асоціації з ЄС.

Люди їхали на Майдан до Києва, щоб відстояти своє майбутнє. На Майдані та вулиці Грушевського загинуло багато... Детальніше

Новини

Брейн – ринг

2017-11-21

В рамках місячника правових знань на базі ЦПР «Мрія» вже традиційно  відбулася районна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і право», в якій  взяли участь команда нашого закладу та 16 команд загальноосвітніх шкіл Баришівського району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, управління освіти молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.

Детальніше

Новини

Допоможемо пернатим друзям зиму перезимувати!

2017-11-21

Зробивши з татком годівничок
Для горобчиків, синичок,
Воронів і снігурів,
Для зимуючих птахів.
Ми в садочку,
На кілочку
Їх розвішувати стали.
І кормів туди поклали:
Крихти хліба і сирця,
Ще й свіженького зеренця
І води туди поклали,
Щоб пташки вже їсти стали.
Радо кличемо птахів
Всіх, маленьких молодців.
Всі летять до нас, в гостину
Та... Детальніше

Новини

Посвячення в школярі

2017-11-21

У 2017-2018 навчальному році Волошинівський НВК поповнився новими учнями. Поріг школи переступили 30 хлопчиків і дівчаток, які донедавна ще були малюками, а тепер – це першокласники. Всі вони пройшли «випробовувальний термін» - провчилися цілу чверть і тепер доведуть всім, що вони справжні школярі.

Детальніше

Новини

День працівників сільського господарства

2017-11-17

Сільське господарство — одна з найважливіших галузей економіки України. День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента №428/93 від 07.10.93 р. щорічно у третю неділю листопада. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

Детальніше

Новини

Welcome to our party!

2017-11-14

Недарма кажуть, що все нове – це давно  забуте старе. І та музика, якій  поклонялося покоління 80–х, сьогодні отримує друге життя!

Учні, батьки, гості, педагоги  та випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського занурилися в незабутню атмосферу Disco.

Ведучі нагадали присутнім, що з середини 80-х стартував  диско-бум.... Детальніше

Новини

Канікули для освітян– час для самовдосконалення

2017-11-02

02 листопада у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулося  засідання педагогічної  ради з теми «Основні напрямки формування рис життєво-компетентної особистості через навчання і виховання» .

У XXI столітті освіта перетворюється на одне з основних джерел стратегічних ресурсів людського капіталу та знань, що визначають загальний рівень розвитку суспільства.

Детальніше

Новини

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

2017-11-01

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

“Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя”

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансованість харчування, тютюнопаління, вживання алкогольних... Детальніше

Новини

Батьківські збори

2017-10-27

Батьківські збори є необхідним атрибутом шкільного життя. Педагоги, як відомо, люблять повчати. І не лише дітей, але й їхніх батьків. І ці колективні повчання носять назву „Батьківські збори».

У закладі  ніколи не було проблем з явкою батьків на батьківські збори, і не в останню чергу саме цьому ми завдячуємо повному порозумінню з батьківським колективом.

Детальніше

Новини

Осінь чарівниця

2017-10-26

Чарівна осінь прилетіла

До "Бджілки" в дитячий садок.

Сади і поле пожовтила,

Й заворожила діточок.

Детальніше

Новини

Зростаємо здоровими і щасливими

2017-10-20

Найцінніше, що має людина, – це життя. А щоб жити повноцінним життям – треба бути здоровим. Адже здоровій людині легше втілити в життя свої бажання та мрії, бути успішною в досягненні поставленої мети.

Поряд із фізичним здоров'ям не менш... Детальніше

Новини

Пам’яті В’ячеслава Бурка

2017-10-20

Як важко віднайти слова,

Та не тому, що слів бракує,

А через пам’ять, що жива,

Та біль, у серці що вирує…

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  сумують з приводу раптової... Детальніше

Новини

14 жовтня українці святкують одразу три свята

2017-10-13

Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України. 

Напередотні Свята Покрови Божої Матері учні 2 класу завітали до спортивного клубу « Легенда» імені Героя України Руслана Лужевського.

Детальніше

Новини

Ми нащадки славних козаків

2017-10-13

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України Петро Порошенко  підписав Указ “Про День захисника України”, яке відзначається 14 жовтня.

Детальніше

Новини

День Українського козацтва

2017-10-13

Вперше офіційно національне свято дня козацтва або дня захисників України з'явилося в календарі на жовтень 2015 року. Дата була обрана з вагомої причини. Свято Покрова пресвятої Богородиці, яке відзначається 14 жовтня, було третім за важливістю (після Різдва та Великодня) для українських козаків. У цей день вони проводили Козацьку Раду, на якій обирали нового главу козацької республіки і отаманів. Саме тому, що на 14 жовтня припали одночасно два... Детальніше

Новини

Свята Покрови та Дня українського козацтва

2017-10-13

13 жовтня, напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління  у  6 класі Волошинівського НВК ім.. Р.Лужевського було проведено конкурсно – ігрову програму  «Де козаки,там і слава».  Діти  дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво... Детальніше

Новини

Козацькі забави

2017-10-13

До Дня українського козацтва учні 4 класу Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського взяли участь у виховному заході «Козацькі забави».

Хлопці та дівчата, одягнуті в барвисті українські костюми, співали усім відомі українські народні пісні. Командні перегони охоплювали відгадування загадок, участь в інтелектуальних та спортивних конкурсах. Хлопці мірялися силою,  відповідали на запитання про козацькі звичаї. А дівчата розповідали вірші,... Детальніше

Новини

День захисника України та Українського козацтва

2017-10-13

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Свято Покрови вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім... Детальніше

Новини

Козацькі розваги

2017-10-13

11 жовтня 2017 року на стадіоні «Прогрес» проводились змагання «Козацькі розваги» присвячені дню Захисника України та Дня українського козацтва. Проводилась спортивна естафета, стрільба з пневматичної рушниці, подолання смуги перешкод та підтягування на перекладині.

Детальніше

Новини

Урожай 2017

2017-10-12

Осінь – пора збору урожаю. Учні НВК з ранньої весни до пізньої осені працювали на навчально-дослідних ділянках, доглядали квітники.

На лінійці було підведено підсумок  проведених робіт на науково-дослідній ділянці за 2017 рік.

Детальніше

Новини

День бійця територіальної оборони

2017-10-06

день бійця Волошинівський НВКДо Дня бійця територіальної оборони  в Київській області на місцях 05 жовтня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховний захід «Україна без війни» для учнів 8 – 11 класів.  Вчитель Захисту Вітчизни Віталій Віталійович Корж повідомив  про роботу Баришівського районного громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Служба оборони Баришівського району» («СОБР») та... Детальніше

Новини

Вчитель-це не професія, вчитель – це покликання

2017-10-03

В першу неділю жовтня в Україні святкують одне з найбільш довгоочікуваних свят осені – День працівників освіти. Проте вітають вчителів традиційно в п’ятницю, останній навчальний день тижня.

У кожного з нас в житті було чимало вчителів, втім лише одну-дві людини ми вважаємо своїми наставниками. Їм ми зобов’язані знаннями, характером, вибором справи.

Детальніше

Новини

Важливість родини в житті дитини

2017-10-02

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями , очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого. Детальніше

Новини

Вояцький дух - об’єднує!

2017-10-02

З 29 вересня  по 1 жовтня 2017 року на базі 169 навчального центру «Десна» проходила  Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух», в якій приймали участь учні 10 та 11 класів Волошинівського НВК  ім. Р. Лужевського: Вересова Надія, Коломієць Павло, Лапа Валентин, Калініченко Федір, Подліпний Андрій, Яхно Борис. Детальніше

Новини

Група "Бджілка"

2017-09-28

Осінь щедра свойми дарами. Маленькі вихованці групи "Бджілка" дуже люблять цю пору року. Найкращі вироби які вони виготовляють своїми руками, виходять з природного матеріалу. А допомагають їм у всьому терплячі і люблячі вихователі.

Детальніше

Новини

Дари Осені

2017-09-25

Саме в праці проявляється творча уява дитини,

а результатом такої праці є краса.

В.Сухомлинський Детальніше

Новини

Міжнародний День Миру

2017-09-21

Міжнародний день миру був заснований у 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй і присвячений зміцненню ідеалів миру як всередині країн, так і між усіма націями та народами. У 2002 році Президент України підписав Указ №100/2002 від 05 лютого 2002 року, який проголосив 21 вересня Національним днем миру. Детальніше

Новини

День літнього іменинника

2017-09-09

День народження буває, коли казка наступає.

День народження буває, коли музика бринить.

Коли квіти і дарунки упадуть тобі до ніг!

Вересень покликав дітей до школи . Знову розпочалося навчання.  Та не забули учні 2 класу привітати своїх однокласників, які народилися влітку і на початку вересня. Такі свята виховують у дітей повагу до... Детальніше

Новини

День Знань

2017-09-04

1 ВЕРЕСНЯ - День Знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоціями та хвилюванням.

Вересень починається Святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину... Детальніше

Новини

Ремонтні роботи в опорному закладі

2017-08-23

Опорні школи – це нова система якісної освіти для дітей, які проживають в сільському регіоні. Кожна опорна школа має філії, не менше трьох. Філія – це школи І або І та ІІ ступенів. Після закінчення рідної школи, діти будуть мати можливість навчатися в якісній опорній школі. Початкова школа має бути наближена до місця проживання дітей, а учні інших класів зможуть їздити... Детальніше

Новини

День Державного Прапора України

День Державного Прапора України — державне свято України

.…розгорнуло прапор сонячно-блакитний,

Прапор України, рідний, заповітний!

О. Олесь

Детальніше

Новини

Випускний прощальний бал

2017-06-27

Сьогодні, 27 червня 2017 року, випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського прощаються  з рідною  школою. Ось  і  настав цей останній  шкільний  вечір.  Вечір вдячності,  вечір  бажаного,  довгожданого  єднання учнів,  вчителів  та  батьків.  Як  довго  всі  йшли  до  цього  дня,  цілих  11 років.  І  всі  ці  роки  всіх  об’єднувала  школа. Вона зберігає краплини за краплиною найдорогоцінніші події життя багатьох поколінь. Скільки б не пройшло... Детальніше

Новини

Оголошення

2017-06-26

Запрошуємо Всіх бажаючих жителів села, батьків, вчителів, учнів, випускників, гостей на Випускний вечір, який відбудеться 27 червня 2017 року о 18:30 в Будинку культури. Детальніше

Новини

«Ромашко» до побачення!

2017-06-23

23 червня у Волошинівському НВК відбулося урочисте закриття літнього пришкільного табору"Ромашка".  Табірна зміна  тривала з 6 по 23червня і мала на меті організувати для учнів корисний, культурний відпочинок. Вихователі запропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А все це в комплексі - творення міцної шкільної родини.

Детальніше

Новини

Мовна група

2017-06-23

Сьогодні, 23 червня, в таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського дітвора мовного загону “ Butterfly “ поринула у світ захоплюючих пригод і пошуку скарбів.

Територія табору - таємничий острів, а всі учасники гри - пірати. Перш ніж розпочати гру “ Treasure Island “, діти виконали проектну роботу: власноруч виготовили шаблі, капелюхи та інші елементи піратських костюмів. Детальніше

Новини

День скорботи і вшанування пам’яті війни в Україні

2017-06-22

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ

ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,

Честь і слава - живим героям!

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин... Детальніше

Новини

Pizza Party

2017-06-21

Кожен з нас хоча б раз у житті пробував піцу. Для когось така страва стала справжнім задоволенням, для когось - можливістю перекусити, а хтось любить перетворювати приготування піци в справжнє мистецтво. Не дивно, адже насправді існує більше 200 рецептів цієї, здавалося б, нехитрої страви.

Детальніше

Новини

Хто багато читає

2017-06-21

« Хто багато читає, той багато знає» - під таким гаслом 21 червня пройшов день  у таборі відпочинку при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

Діти із загонів « Сонечко» та « Козачата» відвідали сільську бібліотеку, якою багато років завідує Марченко Марія Григорівна. Стараннями   бібліотекаря, зібрана та збережена цікава інформація та література. Детальніше

Новини

Україна – країна щастя і добра

2017-06-20

Сьогоднішній день у мовному загоні  «Butterfly» табору відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  проходив під гаслом «Art and Craft. Creative station. We are Ukrainians». Спочатку діти вирушили у віртуальну подорож визначними місцями Києва: побували біля Золотих Воріт, пройшлися бруківкою Андріївського узвозу, прогулялися Михайлівською та Софіївською площами, помилувалися архітектурними ансамблями Софіївського собору та Києво –Печерської Лаври, заглянули у її таємничі печери. Детальніше

Новини

Екскурсія до пожежної частини

2017-06-20

Знає хай дитина кожна:

Жартувать з вогнем не можна

Як побачиш – десь горить

Мусиш ти в ту саму мить

До пожежників дзвонити,

Про пожежу сповістити

Вивчіть правила пожежні

Будьте завжди... Детальніше

Новини

Весела країна іменин

2017-06-19

Кожен відзначає свій День народження. Приємно, коли нас вітають рідні, близькі друзі, знайомі. Це день, коли кожен почуває себе радісним, очікує сюрпризів і несподіванок.

Детальніше

Новини

Відпочиваємо весело

2017-06-16

Вже давно розпочалися літні канікули. І хоч діти трохи стомилися , та вони із задоволенням відвідують пришкільний табір відпочинку. От і сьогодні, 16 червня, вихованці пришкільного табору «Ромашка» із загону «Сонечко» та «Козачата» знову поринули у світ пригод, веселощів, розваг. Детальніше

Новини

Ми – майбутнє Київщини

2017-06-15

Справжній подарунок для дітей табору «Ромашка» приготували сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна, директор будинку культури Івченко Тетяна Володимирівна та сільський бібліотекар Марченко Марія Григорівна. Детальніше

Новини

День кмітливих, допитливих, цікавих

2017-06-14

У таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського діє англомовна група «Butterfly». Основна її мета – зацікавити учнів іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності: музичний напрямок, проектні роботи, інсценування.

Кожен день розпочинається зарядкою “ Happy Campers”. Після сніданку діти беруть участь у  групових та індивідуальних заняттях на різноманітну тематику. Детальніше

Новини

Вітаємо з Днем Народження!

2017-06-14

Минули, наче мить, десятки літ,

Вони — як дощик по тоненькій шибці, 

Вони — як ніжний яблуневий цвіт,

Вони — як тонкі струни в першій скрипці,

Тож хай... Детальніше

Новини

День розумників

2017-06-13

Кожна держава має свої символи і найважливіші події в житті  ніколи не обходились без них. Українське прислів’я говорить: «Без верби і калини немає України». І недаремно, бо нам важко уявити свій народ без калини, верби, вишивки... Детальніше

Новини

Екскурсія до міста Березань

2017-06-12

Березань - давнє історичне містечко. Перша згадка про нього датується 1616 роком. Щоб більше дізнатися про славні та яскраві сторінки у літописі своєї прабатьківщини, старша група табору «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, вирушила до Березані.

Допомогли організувати цю поїздку керуюча справами Березанської міської ради, член виконкому Волошинівської сільської ради Слухай Надія Михайлівна та... Детальніше

Новини

Ми – за здоровий спосіб життя

2017-06-12

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, а  інколи неможливо. Детальніше

Новини

Четвертий день відпочинку в таборі «Ромашка»

2017-06-09

Четвертий день відпочинку в таборі «Ромашка»при Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського

Літо... Немає нічого прекраснішого як під час перебування в таборі, організувати прогулянку до лісу. Тінь, свіже повітря, насичене запахами лісових квітів, зелені та живиці легко вдихається і, ніби легшим робить тіло.  З радістю... Детальніше

Новини

Завершення ДПА

2017-06-09

Успішно завершилася державна підсумкова атестація за курс основної школи у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

Сьогодні дев’ятикласники складали іспит із правознавства (практичний курс), позаду залишилися українська мова (диктант) та математика.

Детальніше

Новини

Hello, summer holidays!

2017-06-09

Весело й цікаво пройшов перший тиждень англомовної групи «Butterfly» у літньому таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.


Кожен день розпочинався зарядкою “ Happy Campers”. Після сніданку діти брали участь у  групових та індивідуальних заняттях на різноманітну тематику:

Детальніше

Новини

Третій день відпочинку у таборі «Ромашка»

2017-06-08

Третій день відпочинку у таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

8 червня у табір відпочинку «Ромашка» завітала пані Казка. Загони «Козачата»  та «Сонечко» із задоволенням зустрічали її, адже в телеграмі, яку вона прислала, було оголошено, що сьогодні відбудеться казкова вікторина. Діти впізнавали казкових героїв, відгадували... Детальніше

Новини

День мистецтва та літератури

2017-06-07

У таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського

7 червня 2017 року відбувся День мистецтва та літератури.

У таборі відпочинку  турбуються про охорону та збереження життя дітей. У загоні «Посмішка» був організований конкурс малюнків «Дитино, будь обережною» та проведена бесіда. Детальніше

Новини

Розпочав роботу дитячий табір

2017-06-06

Розпочав роботу дитячий табір відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського, який працюватиме з 6  червня по 23 червня 2017 року тривалістю – 14 днів.

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального  року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії  та тематичні свята проявити себе в... Детальніше

Новини

І знов дзвенить дзвінок прощальний…

2017-05-26

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято Останнього дзвоника. Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів - це нова валіза знань за плечима,початок улюблених канікул. День сьогоднішній особливий для кожного 11- класника  по-своєму: для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Для вчителів – це гордість за виховання... Детальніше

Новини

Свято Букваря

2017-05-23

Вшанування книги Букваря стало традицією у Волошинівському НВК ім.Р. Лужевського.

«Свято Букваря» зібрало у залі багатолюдне товариство: учнів початкової школи і вчителів, мам і тат, дідусів і бабусь, друзів винуватців свята, учнів 1 класу.

На святі учні дякували Букварю, декламували вірші та виконували пісні про школу. Детальніше

Новини

День вишиванки

2017-05-18

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Детальніше

Новини

Залізнична колія – зона підвищенної небезпеки

2017-05-17

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, де головним травмуючим фактором був і залишається наїзд рухомого складу, висока напруга в контактному проводі. Це все свідчить про те, що знаходження дітей в зоні залізниці може бути смертельно небезпечно. Детальніше

Новини

Безпека на дорозі – це життя!

2017-05-13

Щодня, виходячи з дому, ми крокуємо вулицями, переходимо їх, користуємось громадським транспортом, тобто стаємо учасниками дорожнього руху як пішохід чи пасажир. Нерідко винуватцями дорожніх пригод є діти, які граються на проїзній частині, переходять вулицю у невстановлених місцях.

Детальніше

Новини

Ніхто не забутий... На попіл ніхто не згорів!

2017-05-11

Указом Президента в Україні встановлено Дні пам’яті та примирення, які  відзначаємо  8 та 9 травня. Нині ми святкуємо 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі.  Дорогу ціну заплатив український народ у найстрашнішій війні 1939-1945 років.  Вже минуло багато  років, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Сьогодні ми усі віддаємо дань пам'яті тим,... Детальніше

Новини

День Пам’яті Героїв

2017-05-05

З нагоди третьої річниці загибелі Руслана Лужевського та річниці загибелі Олександра Полуцького, 5 травня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася лінійка, присвячена вшануванню пам’яті Героїв. Детальніше

Новини

Благоустрій Всеукраїнський суботник

2017-04-29

Чиста Україна починається з тебе. З твого подвір’я. Твоєї вулиці. Твого міста.

Детальніше

Новини

На Чорнобиль журавлі летіли…

2017-04-27

26 квітня дзвони сповістили, що 31 рік  тому впала на Землю зірка Полин - зірка нещастя і біди. І радіоактивне «полум'я», яке  вона принесла, палає на планеті - невидиме підступне, непереборне.    Червона заграва над уламками 4-го блоку Чорнобильської АЕС, невидимий стовп смертоносної радіації, онімілі  без людей села, отруєні поля, річки, ліси, чорні обличчя пожежників і ліквідаторів, обпечені «мирним атомом».  У божевільному вирі життя всі схиляють голови,... Детальніше

Новини

Весняні клопоти на шкільних навчально-дослідних ділянках

2017-04-27

Весняні клопоти на шкільних навчально-дослідних ділянках Детальніше

Новини

Гіркий смак полину

2017-04-27

«… Третій Ангел просурмив і впала з неба велика зірка, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім’я цієї зірки – полинь. І третина вод стала полином. І багато людей вмерли  від  вод, тому що вони гіркими стали…» Детальніше

Новини

Урок Мужності

2017-04-27

На виконання листа  департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 07.04.2017 № 12-01-13/1184, листа управління, молоді та спорту Баришівської РДА у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського для учнів 3 класу було проведено Урок Мужності. Класовод Нестеренко Інна Вікторівна розповіла учням про подвиги випускників закладу,  односельців –учасників антитерористичної операції на Сході - Героя України Руслана Лужевського та Олександра Полуцького.

Детальніше

Новини

Намалюю писанку

2017-04-14

Відео ролик "Намалюю писанку"

Детальніше

Новини

Велика і прекрасна планета Земля

2017-04-13

11 квітня 2017 року  у Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського для учнів 5-6 класів відбувся виховний захід на тему «Велика і прекрасна планета Земля».

«Земля – наша мати, всіх годує», - говорить українське прислів’я. Здається, що в ньому відбито ставлення українського народу не тільки до землі, а й взагалі до всього довкілля: рослин і тварин, до річок і степів, до... Детальніше

Новини

Великдень всіх нас на гостини просить

2017-04-13

Ось і прийшла весна – найпрекрасніша пора року. І саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Детальніше

Новини

ПАСХАЛЬНИЙ ОБЕРІГ

2017-04-13

Великдень – це найважливіше свято християнства. До цього дня готуються, постять, очищаються тілом і душею. За традицією прийнято ходити в гості, дарувати подарунки рідним і близьким. В очікуванні цього світлого дня вони можуть виготовити пам’ятні вироби до Великодня. Сувеніри, зроблені власноруч, прикрасять святковий стіл, внесуть новизну в інтер’єр будинку або кімнати. Детальніше

Новини

Справжні господарі

2017-04-13

Останній тиждень перед Великоднем  здавна називають Білим. Традиційно у ці дні українці наводять лад у власних  оселях та подвір’ях,  білять хати. Детальніше

Новини

Дивовижні дельфіни

2017-04-11

7 квітня 2017 року учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали один із кращих в Європі дельфінаріїв «Немо» в місті Київ. Діти декілька годин були у товаристві незвичайних істот: морських котиків, лева та дельфінів.

Детальніше

Новини

Педагогічна рада

2017-04-07

Педагогічна рада – основа успішної діяльності колективу

Педагогічна рада – найважливіша і найбільш демократична форма роботи учительського колективу з метою розв’язання навчальних проблем, удосконалення навчально-виховного процесу й підвищення професійної майстерності педагогів. Це чи не найбільш затребуваний орган управління загальноосвітнім навчальним закладом. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Детальніше

Новини

Долучилися до двомісячника благоустрою

2017-04-07

Долучилися до двомісячника благоустрою

На виконання наказу департаменту освіти і науки від 10.03.2017 № 82 «Про проведення двомісячника благоустрою закріплених територій», розпорядження виконуючого обов’язки голови Баришівської РДА від 13.03.2017 № 94 «Про проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району», наказу управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації від 13.03.2017 року №70а Детальніше

Новини

Спорт – це здоров’я

2017-03-28

Той, хто любить спортмайданчик

І басейн, і стадіон-

Той ніколи не програє,

Буде справжній чемпіон! Детальніше

Новини

Мандруємо книжковим містом

2017-03-28

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей.

Детальніше

Новини

Вперед до перемоги!

2017-03-28

22 лютого 2017 року стартував I етап Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загально – освітніх закладів Баришівського району.  Ці змагання ще одне з випробувань гравців на вміння працювати в команді, поважати своїх суперників, а головне розвивати у молоді цілеспрямованість до поставленої мети, силу волі, відповідальність. Детальніше

Новини

Військово – польові збори

2017-03-28

22 березня 2017 року в лісі с. Хлопкі відбулись військово – польові збори. Де на  практиці закріплювались надбані теоретичні знання під час уроків «Захист Вітчизни». На відкритті зборів були присутні: Детальніше

Новини

Яскраві фарби в поезії Любові Шостак

2017-03-16

Мистецтво приносить в життя людини яскраві фарби, сприяє жити краще, цікавіше. Формуванню особистості, культурному розвитку, моральності сприяють різні напрямки мистецтва. Твори мистецтва, музики, поезії допомагають естетичному сприйняттю нашого світу. Роль мистецтва в житті людини просто величезна! Детальніше

Новини

«Тече вода з-під явора…»

2017-03-14

До дня народження Т. Г. Шевченка  9 березня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевcького учнями 3 класу були виготовлені аплікації за твором Т.Г.Шевченка «Тече вода з-під явора…»

Детальніше

Новини

Ознайомлення дітей з творчістю Т. Г. Шевченка

2017-03-13

План проведення тижня «Ознайомлення дітей з творчістю Т. Г. Шевченка»  у старшій групі «Сонечко» дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Перший день

Ознайомлення дітей з творчістю Тараса Шевченка. Розповідь про письменника, його дитинство.

Детальніше

Новини

Пам’яті Великого Кобзаря

2017-03-13

Т.Г.Шевченко – геній, який належить не лише Україні, він належить світові. 9 та 10 березня – дні пам’яті Великого Кобзаря. Учні Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського долучилися до спецпроекту телеканалу СТБ «Борітеся – поборете», в якому активну участь брали бійці АТО. Детальніше

Новини

Зоряний час

2017-03-09

В переддень Жіночого свята 7 березня  в учнів 3 класу Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відбулося свято «Зоряний час», присвячений 8 Березня. Детальніше

Новини

Свято весни

2017-03-07

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію... Детальніше

Новини

«Синій кит»: 50 кроків до смерті

2017-03-07

Сьогодні все більша кількість комп’ютерів підключається до всесвітньої мережі Інтернет. Все більша кількість дітей одержує можливість роботи в мережі, адже  інтернет - дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Інтернет перестав бути просто системою збереження і передачі інформації. Ми одержали новий простір, новий прошарок повсякденної... Детальніше

Новини

Турнір

2017-03-05

5 березня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся День пам’яті Вчителя - Давиденка Юрія Давидовича.

Юрій Давидович більше 10 років очолював Волошинівську середню школу, викладав математику. У буремні дев’яності роки очолював Баришівський відділ освіти. Саме йому вперше на сцені районного Будинку культури було вручено жовто-блакитний прапор. За... Детальніше

Новини

Міжнародний день рідної мови

2017-02-22

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний  день рідної мови. Це свято досить молоде, запроваджене ЮНЕСКО з метою захисту мови і культури.

Цього ж дня у Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського відбувся захід «Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу». Детальніше

Новини

Герої Небесної Сотні

2017-02-20

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. Те родинне вогнище - маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. Її красою захоплювались поети, художники та композитори. Багата... Детальніше

Новини

Їх долі обпалені війною

2017-02-14

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Гірка пам'ять війни, вона ніколи не згасне, спомин про неї ятрить мозок, бентежить душу . В цьому році випала 28-ма  річниця з дня виведення радянських військ з Афганістану.

Детальніше

Новини

Відчуття радості та кохання

2017-02-12

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття радості та кохання. Саме сьогодні хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то... Детальніше

Новини

Допомога Авдіївцям

2017-02-03

До біди мешканців розбомбленої Авдіїївки не залишилися байдужими й жителі села Волошинівка, педагогічний колектив, працівники, учні, батьки, вихованці дитячого садка  «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. Детальніше

Новини

Акція «Скринька доброти»

2017-02-03

Учні та вихованці дитячого садка Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського долучилися   до спільної акції від управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА та Баришівської районної центральної лікарні «Скринька доброти». Детальніше

Новини

Змагання з волейболу

2017-02-01

Відкрита першість Баришівської ДЮСШ з волейболу

27 січня 2017 року  на базі Баришівської дитячо – юнацької спортивної школи відбулася відкрита першість Баришівської ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2003 – 2004 років народження. У змаганнях брали участь 8 команд із спортивних шкіл Київщини. Баришівський район представляла команда дівчат із Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. Детальніше

Новини

Трагічна дорога

2017-02-01

Трагічна дорога на Захід:

односельчани на примусових роботах у Німеччині 1942 – 1945 р.р 

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  відбувся виховний захід для старшокласників «Трагічна дорога на Захід: односельчани на примусових роботах у Німеччині 1942 – 1945... Детальніше

Новини

Подяка

2017-02-01

Шановна Валентино Іванівно!

Чи часто ми задумуємося, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця.

В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина.

Детальніше

Новини

Голокост

2017-01-30

Голокост – катастрофа єврейського народу

Голокост – це загибель значної частини єврейського населення Європи (близько 6 мільйонів чоловік) внаслідок організованого знищення євреїв нацистами та їх поплічниками у Німеччині та на захоплених нею територіях у 1933 – 1945 роках.

Детальніше

Новини

Заповіді батькам

2017-01-11

Заповіді турботливим батькам

Детальніше

Новини

Вплив на дитину

2017-01-11

Який вплив на дитину має

Детальніше

Новини

Особливості виховання

2017-01-11

Особливості виховання підходу до

Детальніше

Новини

Батьківська єдність

2017-01-11

Батьківська єдність - важливий закон виховання

Детальніше

Новини

З Новим роком 2017

2017-01-01

Шановні друзі!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим ! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання.

Детальніше

Новини

Екскурсія у військову частину

2016-12-28

Учні 10 – 11 класів Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського та Баришівського району були на екскурсії в військовій частині у місті Васильків. Де відвідали казарму роти обслуговування військових літаків. Показали учням озброєння та побут військовослужбовців. Детальніше

Новини

Новий рік

2016-12-27

З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є найулюбленішим для малечi, тому що обіцяє зустріч із новорiчними улюбленцями - Дiдусем Морозом зi солодкими подарунками та його внучкою Снiгурочкою. У старшiй групi «Сонечко» Волошинiвського НВК новорiчний ранок пройшов  пiд назвою «В гостях у казки» Детальніше

Новини

Чудове свято

2016-12-26

Ось і знову зима білоброва

Побілила поля і хати.

Заквітчала у іній діброви,

Через річку проклала мости.

Поспішає зима, поспішає,

Підганяє мороз, холоди.

Скоро, скоро з далекого краю

Новий рік завітає сюди. Детальніше

Новини

Допомога воїнам АТО

2016-12-19

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського та  дитячому садку «Волошка» проходила акція  в підтримку бійців – земляків, що перебувають на Сході України  в АТО «Тепла панчішка – захиснику на ніжку». Детальніше

Новини

Тиждень англійської мови

2016-12-15

У Волошинівському НВК стартував тиждень англійської мови, присвячений закриттю Року англійської мови в Україні.

14 грудня у 5 класі був проведений урок, присвячений Детальніше

Новини

Тиждень права

2016-12-09

У період з 05.12 по 12.12. 2016 року  в Україні проходить тиждень права.

Відповідно до листа департаменту освіти і науки КОДА від 24.11.2016 року №12-01-13-3927 Детальніше

Новини

День мужніх та справжніх чоловіків

2016-12-08

Попри зміну часів і політичних систем, 6 грудня асоціюється, насамперед, з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Детальніше

Новини

Нумо, хлопці-козаки!

2016-12-07

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань закладу. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет, повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни. Детальніше

Новини

Підростає зміна

2016-12-06

З давніх - давен людям відомо: «Дерево життя – це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший листочок – символ минулого, другий – сучасного, а  третій – майбутнього».

Детальніше

Новини

Срібні призери

2016-12-05

На базі ЦПР «Мрія» відбулася інтелектуальна гра – Рейн – ринг «Підліток і право». Організатори заходу – служба в справах дітей та сімї Баришівської райдержадміністрації. Запитання гри стосувалися Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини, законів України, правової культури, історії рідного краю тощо.

Детальніше

Новини

Зима прийшла!

2016-12-05

Якось вранці на поріг

Випав білий-білий сніг.

Біла стала вся земля,

Річка, луг, ліси й поля.

Детальніше

Новини

Подорож країною іменинників..

2016-12-02

30 січня  учні 5  класу відзначали День іменинника.

День народження - це велика, емоційна, яскрава подія. Це те свято, якого чекають всі діти з великим нетерпінням. Адже вони підростають на рік і  ступають на новий цікавий, загадковий поріг - наступний рік свого життя.

Детальніше

Новини

Родина сніговиків

2016-12-02

У перші зимові дні, зима подарувала нам багато снігу та сприятливу погоду для ліплення сніговиків. Вийшовши на прогулянку діти вирішили зліпити «Родину сніговиків».

Детальніше

Новини

Вечір пам’яті Незгасні свічечки болю і скорботи

2016-11-28

25 листопада 2016 року учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, члени Малої Академії Наук,  Діденко Олексій, Верховод Михайло відвідали вечір пам’яті «Незгасні свічечки болю і скорботи», присвячений Дню паняті жертв голодоморів, який відбувся на базі  Центральної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка для дітей міста Києва. Захід відкрила завідуюча відділом літератури для учнів 5 – 10 класів Саломе Самвелівна Енгібарян,... Детальніше

Новини

До Дня пам'яті жертв Голодомору

2016-11-25

Багатовікова історія, історія українського  народу – це, насамперед, літопис життя і смерті народу – великомученика, на долю якого було досить лиха. Майже кожне століття, як свідчать давні джерела, позначене голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами. Дивна історія народу, що не мав навіть коротенького проміжку часу для перепочинку задля відновлення сил та енергії. Найбільших втрат зазнала Україна саме у XX... Детальніше

Новини

Дари осені

2016-11-23

Традиційно кожного року в усіх навчальних закладах відбувається Свято осені. Діти  представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки.

Детальніше

Новини

НЕ ЗГАСНЕ ПАМ'ЯТІ СВІЧА...

2016-11-23

Пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Однією із них був Голодомор 1932-1933 рр. який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України.

Детальніше

Новини

Поїздка до цирку

2016-11-22

Дитячий садок «Волошка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського у складі дітей, батьків та вихователів висловлюють велику подяку Валентині Іванівні за надані білети у Італійський цирк «Кобзов» у місті Київ.

Детальніше

Новини

Вільні творять майбутнє

2016-11-21

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Детальніше

Новини

Острів Права

2016-11-21

Право, закони супроводжують людину впродовж життя. Щоб правильно користуватися своїми правами і добре виконувати обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, необхідно знати закони.

Детальніше

Новини

День захисту дітей

2016-11-21

День захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя.

Детальніше

Новини

День працівників сільського господарства України

2016-11-21

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду  Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Детальніше

Новини

Додатки

2016-11-18

Детальніше

Новини

Лебедине озеро

2016-11-18

15 листопада 2016 року група учнів (34 чол.) та педагогів відвідали Національну оперу України імені Т.Г.Шевченка і переглянули балет Петра Чайковського «Лебедине озеро». Детальніше

Новини

Україна – це моя Батьківщина

2016-11-10

«Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину»,- такими поетичними рядками розпочався виховний захід «Україна – це моя Батьківщина» у 6 класі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.

Детальніше

Новини

9 листопада - День української писемності та мови

2016-11-09

9 листопада, у День української писемності та мови, учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  взяли участь у написанні радіодиктанту «Україна на зламі тисячоліть».

Детальніше

Новини

Захист Вітчизни

2016-11-04

3 листопада 2016 року у Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського  на урок з курсу «Захист Вітчизни» був запрошений майор поліції Вакулко Михайло Юрійович. Він  розповів та показав учням 10 – 11 класів будову автомата Калашникова. Детальніше

Новини

Сучасна поетеса

2016-10-24

Може, не кожному стати поетом,

Тільки  людиною  обов҆ язково...

Ганна Дудка

Літературна вітальня Волошинівського НВК знову гостинно відчинила двері для шанувальників художнього слова... До нас 19 жовтня завітала Ганна Дудка, член Національної спілки письменників України.

Детальніше

Новини

Інтерактивно – профілактична гра «Маршрут безпеки»

2016-10-25

Інтерактивно – профілактична  гра «Маршрут безпеки»

У жовтні 2016 року відбулася  у Волошинівському НВК ім Р. Лужевського  інтерактивно – профілактична  гра «Маршрут безпеки» для учнів 7 класу. Детальніше

Новини

Сторінками історії

2016-10-22

Переяслав… З літописів, легенд та переказів місто постає могутнім політичним, економічним і культурним центром Київської Русі.

Та не було б таємниче минуле таким близьким до нас, якби не науковцi, митцi й просто ентузiасти, які зберегли iсторiю та зробили її зримою: адже славиться місто саме своїми музеями, об’єднаними в Національний iсторико-етнографiчний заповідник «Переяслав».

Детальніше

Новини

Брюссель. Шлях від України до Європи

2016-10-18

Світлана Патра,

випускниця Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського , журналіст Імідж-центру Університету «Україна»

Погожого травневого дня я почула по радіо рекламу про цікавий конкурс. Називався він «Бути європейцем». Я вирішила спробувати, прочитала умови конкурсу, написала пост.

Детальніше

Новини

Пам’яті Героя

2016-10-13

25 років  українській державі, але це лише мить для історії, незначна частина нашого минулого. Знову життя поставило перед нами випробування:  події останніх років примусили кожного українця відчути свою причетність до майбутнього країни, зрозуміти, що ми - господарі на власній землі.

Детальніше

Новини

Козацькому роду нема переводу

2016-10-13

У цей непростий для України час, велика увага приділяється патріотичному вихованню учнівської молоді. Ми намагаємося виховати юних Українців в атмосфері любові та поваги до власної землі, народу, для історії.

Детальніше

Новини

Відкриття меморіальної дошки


Адміністрація Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського запрошує всіх на урочисте відкриття меморіальної дошки нашому земляку, випускникові Волошинівської середньої школи, учаснику антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей, солдату  десантно-штурмового батальйону «Фенікс» 79 окремої аеромобільної бригади швидкого реагування Полуцькому Олександру та з нагоди Дня Захисника України

Детальніше

Новини

День працівників освіти

2016-10-05

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається у першу неділю жовтня.

У нашому закладі багато добрих традицій, багато великих свят. І лише одне від першої до останньої хвилини належить працівникам освіти.

Детальніше

Новини

Світ дошкілля

2016-09-23

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

В нашому закладі в переддень професійного свята «Всеукраїнського дня дошкілля», з 19 по 23 вересня проведені заходи під гаслом «Наше майбутнє в дошкіллі». Детальніше

Новини

Тиждень дошкілля

2016-09-23

У старшій групі «Сонечко» тиждень дошкілля розпочався з 19.09 – 23.09 в рамках якого відбулись цікаві та захоплюючі заходи: бесіди з дітьми про життя в садочку «Дружна сім’я», прослуховування дитячих пісень з мультфільмів «Чарівні мелодії дитинства», створювали фотоколаж «Мої друзі у садочку», де дітки із захопленням клеїли фотографії та прикрашали їх квіточками. У середу на прогулянці дітки зробили об’ємний малюнок на асфальті під назвою «Яскраві фарби дитинства». Детальніше

Новини

День цивільного захисту

2016-09-21

Цивільний захист — це важлива складова загальнодержавних оборонних заходів будь-якої держави, що проводяться в мирний та воєнний часи. Вони спрямовані на вирішення трьох основних завдань: захист населення від факторів ураження, які викликають стихійні лиха, техногенні аварії (катастрофи), а також дії сучасних засобів ураження в ході воєнних конфліктів; забезпечення стійкої роботи (живучість) економіки в надзвичайних ситуаціях; проведення рятувальних і невідкладних аварійних робіті з... Детальніше

Новини

Олімпійський тиждень

2016-09-21

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського весело та цікаво. Розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту, який відбувся з 8 по 15 вересня

Учні нашого закладу святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті  пропагувати... Детальніше

Новини

День рятівника

2016-09-20

ХАЙ ДИТИНА ЗНАЄ КОЖНА – ЖАРТУВАТЬ З ВОГНЕМ НЕ МОЖНА!

Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою. Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12... Детальніше

Новини

Свято 1 вересня

2016-09-01

Першовересень у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

Сьогодні вулиці всіх міст і сіл України розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Детальніше

Новини

Творити добрі справи

2016-06-24

Учні табору «Ромашка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського не тільки проводили ігри, змагання, дізнавались про минуле рідного краю, а і взяли участь у благодійній акції «Не будь байдужим». Вони впорядковували «Алею Героїв», що у центрі села Волошинівки. Дівчатка старанно підмітали, чистили бордюри, вигрібали суху траву та листя, а хлопчики виносили сміття. Всі працювали із завзяттям. Детальніше

Новини

У музеї

2016-06-17

Сьогодні у таборі «Ромашка» - день незвичайний. Школярі ІІІ і ІV загонів відвідали Баришівський районний краєзнавчий музей.

Цікавою і пізнавальною була екскурсія по залах музею. Людмила Яківна ознайомила школярів із виставкою робіт майстрів баришівщини та колекціми м’яких іграшок, розповіла про трагічні події в історії нашої держави: Детальніше

Новини

Книга – джерело знань…

2016-06-16

У сільській бібліотеці – чисто і затишно. Марченко Марія Григорівна – людина досвідчена із багатим життєвим досвідом. Сьогодні у неї школярі із дитячого табору «Ромашка».  Детальніше

Новини

Про заходи, які були проведені у рамках року англійської мови

16 червня 2016 р.

№92 Інформація Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського про заходи, які були проведені у рамках року англійської мови 

Детальніше

Новини

Цікава подорож

2016-06-16

Літо – найпрекрасніша пора для відпочинку та розваг. Проте у таборі «Ромашка» ми не забуваємо кожного дня дізнаватися про щось нове.

10 червня здійснили подорож до м. Бориспіль – міста обласного підпорядкування Київської області з 1956 року, де ознайомилися з пам’ятниками архітектури та історичними місцями. Детальніше

Новини

Обережно – сонячний удар!

2016-06-16

Ось і прийшло довгоочікуване літо. А з ним – і період канікул.

Діти  можуть відпочити  від шкільних клопотів, більше часу проводити на свіжому повітрі, спілкуватися, гратися, ходити до лісу, засмагати на сонці…

І хоча літня пора приносить стільки радості для школярів, слід пам’ятати, що тривале перебування на сонці може привести до перегрівання, що, в... Детальніше

Новини

Червоні маки – символ пам'яті

2016-06-14

Весело і цікаво у дитячому таборі «Ромашка». Окрім розваг – і справи серйозні. Так у понеділок, 13 червня 2016 року, з учнями ІІІ та ІV загонів (5, 6 класи) був проведений виховний захід «Жертвам нацизму присвячується». Адже 22 червня початок радянсько-німецької війни. Детальніше

Новини

Загадкова вікторина

2016-06-09

Сьогодні у 1 і 2 загоні пришкільного табору «Ромашка» проходила «Загадкова вікторина». Діти-вболівальники зацікавлено спостерігали за змаганням двох команд – «Котигорошко» і «Буратіно». Всі свої старання і вміння діти приклали, щоб відгадати цікаві, часом і складні ребуси. Хто не справляється – виручали вболівальники: отримували бал за правильну відповідь і віддавали його команді, яку підтримували. Детальніше

Новини

Олімпійський день

2016-06-09


Згідно з Положенням про проведення Олімпійського дня в Київській області та з метою пропаганди здорового способу життя, залучення дітей, юнацтва та широких верств населення до занять спортом та змістовного дозвілля, організації фізкультурно-спортивного руху 18 травня 2016 року проходив ІІ (районний) етап спортивно-масового заходу «Олімпійський день».

Детальніше

Новини

Настала чудова пора

2016-06-08

Настала чудова пора – літо! Як хочеться прохолоди, свіжого повітря. Добре, що недалеко від нашого закладу є ліс, то ж у плани роботи табору «Ромашка» сьогодні – прогулянка до лісу. Ось наша поляна. Попереду – найуважніша і відповідальна пора учнів. Перед походом пригадали правила руху у колоні, переходу догори, поведінку у лісі. Детальніше

Новини

Трагічна дорога на Захід

2016-06-07

Трагічною сторінкою в історії нашої держави є Борщівська трагедія вересня 1941 року. Як писала член Національної спілки письменників України Ганна Дудка:

В душі лещатами – гризота,

Як проїжджаю повз Борщів.

О, скільки їх у цих болотах, Детальніше

Новини

Відкриття пришкільного табору

2016-06-06

Оздоровлення дітей – це одне з найголовніших завдань держави, школи та батьків.

6 червня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського розпочав роботу пришкільний дитячий табір «Ромашка». Відпочинуть і оздоровляться 70 школярів. Детальніше

Новини

Останній дзвоник та випускний вечір

2016-05-31

У Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського 28.05.2016р. відбулося свято Останнього дзвоника та Випускний вечір. Цього року із закладу  вилетіло 12  несміливих «пташенят».

Ми так довго чекали цієї миті! Чому ж так стискається і щемить наше серце? Може, тому, що відлунали шкільні дзвінки і ми  залишаємо рідну школу — свій другий дім. А може, тому, що закінчується шкільна... Детальніше

Новини

Ще раз згадаємо минуле…

2016-05-24

В історії народів світу є події, які залишають глибокий відбиток у пам’яті людей. До таких подій, безумовно, слід віднести Другу світову війну.

Щоб детальніше дізнатися про долю українського народу у тій жахливій трагедії, 20 травня учні 3 класу Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського на чолі з класоводом Полуцькою Вірою Миколаївною відвідали Національний музей історії України в... Детальніше

Новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

2016-05-20

В рамках проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проходили конкурси дитячих малюнків на асфальті серед молодших класів, малюнків «Увага! Перехрестя» серед 5-7 класів. Найкращі роботи учнів були представлені на виставці у вестибюлі навчального закладу. Були цікаві бесіди: «Безпечна дорога додому», «Дотримайся Правил дорожнього руху»,  - вікторина «Дорожня грамота», відбулися дитячі ігри: «Подорожуємо автобусом», «Розкажемо зайчику про світлофор», на яких діти дізналися про... Детальніше

Новини

ДПА з англійської мови

2016-05-20

20 травня 2016 року в 11 класі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського була проведена державна підсумкова атестація з англійської мови, яка проводилась відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 08.10.2015 року № 940 «Про внесення змін до наказу МОН від 16.09.2015 № 940». Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 н.р. підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями... Детальніше

Новини

Благодійний фонд Волошинівського НВК

2016-05-18

Робота благодійного фонду Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Благодійна діяльність - це дія по наданню добровільної безкорисливої пожертви фізичних або юридичних осіб у вигляді матеріальної, фінансової, організаційної чи іншої допомоги.  Як соціально значуща функція, реалізується через впорядкований та визначений законодавством вид діяльності. Детальніше

Новини

Вічна пам'ять Герою!

2016-05-12

9 травня пішов у вічність наш земляк, справжній герой Полуцький Олександр Володимирович, який народився 22 березня 1977 року народження в  с. Волошинівка.

У 1992 році Олександр закінчив 9 класів Волошинівської середньої школи. Був відмінником навчання, отримав свідоцтво з відзнакою, був хорошим і щирим другом у шкільному колективі.

Детальніше

Новини

День пам`яті

2016-05-11

З нагоди другої річниці трагічної загибелі Героя України Руслана Лужевського Волошинівському НВК ім. Р. Лужевького пройшла лінійка пам`яті.

У вестибюлі закладу зібрались учні 1-10 класів. Біля куточка, присвяченого Р. Лужевському, корзини квітів, горить свічка, звучить пісня «Мамо – не плач, я повернусь весною…». Відкрила лінійку директор НВК Прядка Л.Т. Детальніше

Новини

День Благоустрою

2016-05-11

Для наших дітей весна – довгоочікувана і улюблена пора. Вони знають: як тільки розтане сніг, майданчик дитячого садка перетвориться в казкову країну.

Ніхто не залишився байдужим! Батьки зібрали кошти на придбання всього необхідного для упорядкування території. Спільна робота вихователів і батьків дали свої плоди. Майданчик перетворився на казку. Детальніше

Новини

День Памяті та Примирення

2016-05-11

До Дня Памяті та Примирення, Дня Перемоги  антигітлерівської коаліції 8 травня 2015 року  о 18.00 годині у с. Волошинівка та Борщів учні Волошинівського НВК ім Р. Лужевського та працівники Волошинівської сільської ради покладали квіти до памятників загиблим воїнам. Детальніше

Новини

Червоний Хрест в Україні

2016-05-11

Минають роки і разом з ними спливають події, їх герої та символи. Але залишаються одвічні істини, що непідвладні руйнівному часу. Це – милосердя, людяність, співчуття, взаємодопомога. Саме їх майже 150 років несе в життя Міжнародний рух Червоного Хреста.

18 квітня було 98 років роботи Червоного Хреста в Україні. Медичною сестрою Кравченко Н.Ю. було проведено бесіди з учнями 5 - 8 класів... Детальніше

Новини


 

Всі новини НВК

Герб Волошинівського НВК


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Copyright © 2010-2017. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове