• Реєстрація


Сторінками казок

2015-11-09

Сторінками казок

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка живого духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування» - так писав від український письменників П. Мирний.

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.


Рідну мову називають неоціненним скарбом нашого народу. Про неї писали і пишуть українські письменники і поети.

Любов до нашої великої Батьківщини починається з любові до маленької батьківщини, до пам’яті про рідний поріг, стежки дитинства, до мудрості народної казки, прислів’я, пісні.

Немає на світі людини, яка б не любила казок.

9 листопада до Дня української писемності та мови у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського класовод Нестеренко І.В. підготувала та провела конкурс-вікторину «Сторінками казок» з учнями 2 класу. Були проведені цікаві конкурси: «Переплутались казки», «Впізнай казкового героя», «Впізнай казку за малюнком», «Вставне пропущене слово, яке загубив казкар», «Віднови прислів’я».

Діти були у захваті від заходу. Найактивніші учасники вікторини: Марченко Д., Кириленко В., Сосюк М., Зварич І., Пилипенко А.


 

Батьківський комітет

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 53 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове