• Реєстрація


«Синій кит»: 50 кроків до смерті

2017-03-07

Сьогодні все більша кількість комп’ютерів підключається до всесвітньої мережі Інтернет. Все більша кількість дітей одержує можливість роботи в мережі, адже  інтернет - дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Інтернет перестав бути просто системою збереження і передачі інформації. Ми одержали новий простір, новий прошарок повсякденної реальності, цілий особливий світ. І цей новий світ почали заселяти діти.

Вже  багато місяців поспіль у мережі Інтернет  обговорюють підліткову гру “Синій кит”, або ж “Тихий дім”, “Море китів”, “Розбуди мене о 4:20″. У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий – закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям.

В зв’ язку з цією проблемою у  навчальному закладі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  проводяться тематично-профілактичні заходи для батьків та учнів на тему «Вбережімо дітей!», спрямовані на попередження суїцидальних намірів серед дітей та підлітків. Метою даних заходів є інформування дітей, підлітків та їх батьків про небезпеку, яку може заподіяти прийняття участі в таких іграх «смерті». Грою це назвати важко.  Особливо на підлітків впливає час, в яке творці груп воліють спілкуватися зі своїми жертвами - близько 4:00. Досвітній час і практична відсутність сну у підлітка інколи змішує сон і реальності та дії відчуваються нереальними. Тоді зловмисники і знаходять момент, щоб повідомити - "Все, що відбувається - сон. Вийди на дах, крокуй з нього - та прокинься." Та інші подібні квести. І це тільки одна зі схем. Друга - це погрози на адресу близьких дитини, яка впуталася в подібну групу.

Окрім цього, діти почали долучатися до небезпечної гри під назвою «Зникни на 24 години», суть якої полягає в тому, що підліток повинен піти з дому та не давати про себе знати впродовж  доби, у  наслідок чого в силу свого вікового розвитку можуть стати жертвами злочинів або ж бути втягнутими в злочинну діяльність, а також отримати тілесні ушкодження, несумісні з життям.

Педагогічний колектив  нашого закладу звертається до Вас, батьки,  з проханням підвищити  увагу до психологічного стану та адекватної поведінки ваших дітей, щоб не допустити їх потрапляння у небезпечні групи, а також  належного виконання обов’язків виховання дітей.  Просимо запобігти постійному перебуванню неповнолітніх у соціальних мережах,  перевірити на тілі дитини наявність будь-яких пошкоджень, зокрема порізів та малюнків, звертати увагу на коло спілкування дитини, а також забезпечити їх змістовним дозвіллям, зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями.


Соціальний педагог

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

Затварська Н.П.

 

 

Блок новин

Попередня Наступна

План заходів щодо відзначенн

План заходів щодо відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського в Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського.

Новини

Детальніше

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове