• Реєстрація


Табір
«Ромашко» до побачення!

2017-06-23

23 червня у Волошинівському НВК відбулося урочисте закриття літнього пришкільного табору"Ромашка".  Табірна зміна  тривала з 6 по 23червня і мала на меті організувати для учнів корисний, культурний відпочинок. Вихователі запропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А все це в комплексі - творення міцної шкільної родини.

 
Мовна група

2017-06-23

Сьогодні, 23 червня, в таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського дітвора мовного загону “ Butterfly “ поринула у світ захоплюючих пригод і пошуку скарбів.

Територія табору - таємничий острів, а всі учасники гри - пірати. Перш ніж розпочати гру “ Treasure Island “, діти виконали проектну роботу: власноруч виготовили шаблі, капелюхи та інші елементи піратських костюмів.

 
День скорботи і вшанування пам’яті війни в Україні

2017-06-22

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ

ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,

Честь і слава - живим героям!

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються спогади  - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове