• Реєстрація


Табір
Солоне тісто

2018-06-14

Вироби з солоного тіста є одним із стародавніх видів декоративно-прикладного мистецтва. Ліплення з солоного тіста було поширене в Україні ще у давні часи.

Солоне тісто – найбільш пластичний і безпечно чистий матеріал. Завдяки еластичності тісту можна надавати різноманітної форми, що дозволяє виготовляти неймовірні та красиві композиції. Вироби з солоного тіста є досить довговічними. Ліплення сприяє організованості дитини, наполегливості у роботі, розвиває мислення, уяву, а ще просто зміцнює пальці рук.

 
Everybody dance now!

2018-06-13

Літня пора – час для відпочинку, час, коли не хочеться сидіти на місці, коли ти перебуваєш у постійному русі.

13 червня у мовному загоні  «Butterfly» пройшло під гаслом  «Everybody dance now!».

Учасники працювали у двох групах. Спочатку взяли участь у інтелектуальному шоу «Lucky Chance», в ході якого складали прислів’я, виправляли помилки у запропонованих реченнях, відгадували загадки, розповідали про улюблені свята та пов’язані із ними традиціями, шукали зашифровані слова.

 
Повернення у минуле…

2018-06-12

У таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського 12 червня відбулася зустріч із старожителем  села. Знати історію роду, історію свого села, свого краю – це обов’язок кожної людини. Адже у народу, який не знає минулого, немає майбутнього.

Цікаво і захоплююче слухали діти розповідь Сидоренко Катерини Михайлівни про роки війни і голодомору, роки колективізації, післявоєнні роки.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 16

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове