• Реєстрація


Ми – майбутнє Київщини

2017-06-15

Справжній подарунок для дітей табору «Ромашка» приготували сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна, директор будинку культури Івченко Тетяна Володимирівна та сільський бібліотекар Марченко Марія Григорівна.

На центральній площі села – розваги, конкурси, цікаві вікторини. Лариса Вікторівна привітала дітей із початком літніх канікул, запевнила, що виконком Волошинівської сільської ради завжди підтримує і надалі буде турбуватися не лише про матеріальну базу навчального закладу, а й про відпочинок дітей. Наступного року виділять додаткові кошти на поїздки та екскурсії.

А сільський бібліотекар Марія Григорівна Марченко разом з дітьми здійснила заочну подорож рідним краєм, нагадала їм про видатних людей рідного села, району, Київщини. Організувала виставку книг «Імена, що прославили наш край».

І діти, і організатори взяли участь у цікавих конкурсах. Переможці отримали призи.

А потім на вихованців табору чекав справжній сюрприз – веселі атракціони. Сільський голова посприяла, щоб діти із малозабезпечених родин отримали розваги безкоштовно.

Не оминули турботою малечу – місцеві підприємці: директор ТОВ «УБА Агросервіс» Малюта Тетяна Олександрівна та директор ТОВ «Капітал Агросвіт» Боціон Григорій Павлович, виділили кошти на морозиво та дизпаливо для екскурсій.

Завдяки небайдужим у таборі весело і по-домашньому затишно.

 

Начальник табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського Нестеренко І.В.

 

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове