• Реєстрація


«Вutterfly» розправляє крила

2018-05-31

Ось і літечко! Нарешті настало свято відпочинку і для здобувачів освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, які чудово знають, що найкращий відпочинок – це час проведений із користю. Час, коли ти можеш дізнатися багато нового та цікавого, розкрити свої таланти.

Саме так вирішили учасники мовного загону «Вutterfly», що розпочав свою роботу у пришкільному таборі «Ромашка». Дитячий англомовний табір – це чудова можливість не лише підвищити свій рівень англійської мови, але й отримати море яскравих вражень, позитивних емоцій, і звичайно ж – зустріти нових друзів.

Першого дня діти, під керівництвом вчителя англійської мови Герасименко Олени Олександрівни, обрали назву загону, розучили девіз, речівку, спланували роботу на  період табірної зміни. Кожен презентував себе. А вже наступного дня поринули у світ веселощів та відпочинку. Під час свята, організованого виконкомом Волошинівської сільської ради, спробували себе гідами-перекладачами, що зустрічали іноземних гостей: розігрували діалоги, нескладні життєві ситуації, пояснювали як знайти той чи інших об’єкт, розташований у селі. І, звичайно ж, відпочивали, адже ніщо так не зближує, як ігри на свіжому повітрі.


Вихователь мовного загону В. В. Полуцька

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове