• Реєстрація


Sock Puppet Show

2018-05-31

Що може бути  простіше, ніж пошити ляльку з шкарпеток. Єдина навичка, яка тут Вам знадобиться - це вміння володіти голкою і ниткою. Приклавши трохи фантазії і терпіння, Ви отримаєте досить симпатичну річ, яку можна подарувати близьким або ж залишити собі або своєму другу.

Ляльки, зроблені зі шкарпеток своїми руками, не потребують багато витрат і їх дуже просто виготовити.

Сьогодні у цьому переконалися члени  мовного загону «Butterfly». Їх день носив назву Sock Puppet Show.  Перш, ніж проходити майстер-клас з виготовлення іграшок, діти переглянули відео “How to make sock Puppets” ,   приготували всі необхідні предмети, які потрібні для створення іграшок зі шкарпеток: ножиці, клей, картон, голка з великим вушком, синтепон для набивання деталей, ґудзики різних розмірів і кольорів, швейні і різнокольорові нитки муліне, стрази, намистини, стрічки та бантики для прикраси і самі шкарпетки.

Після закінчення роботи над своїми проектами, діти із задоволенням розігрували різні життєві ситуації, кумедні діалоги в головних ролях яких виступали їх творіння.

Руки лялькаря, що грають, вперше з’явилися на естраді. У коротких концертних етюдах вони сценічно діяли, створюючи образи людей, тварин, предметів, абстрактні символи, явища природи тощо.

Робота з імпровізованою лялькою допомагає м’яко подолати перехід від звичної рідної української мови до спілкування англійською.

Хто б міг подумати, що по-справжньому мультяшні, добрі, кумедні ляльки допомагають оволодівати іноземною мовою.


Вихователь загону «Butterfly»

Олена Олександрівна Герасименко

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове