• Реєстрація


Вітаємо Вас на сторінці дошкільного підрозділу " Волошка" 

Тут Ви знайдете багато корисної інформації для себе та своїх малюків, цікаві статті, новини, гімнастика пробудження, адаптація дитини до садочка, здоровий спосіб життя родини та іншеЗнову разом…

2020-09-02

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Наше завдання - максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження.

 
Відчувається подих весни…

2020-03-03

Настав перший місяць весни. Яскравіше і тепліше світить сонце. Воно дедалі вище підіймається над горизонтом.  Усе в природі оновлюється, відроджується до нового життя. Ще можуть бути морози, хуртовини, ожеледиця. Та повітря в березні вже пахне весною. На чистому блакитному небі можна спостерігати неквапливі білосніжні купчасті хмари. Щодоби день стає довшим, а ніч коротшою. Наближається день весняного рівнодення.

 
Це Масляна іде, млинці та мед несе!

2020-02-28

Прийшла масляна – прийшла з млинцями.
Пригощу смачненько нас із вами.
Млинці пече круглі до сметани,
Щоб сонцю радіти могли ми з вами.
Пригощайтесь діточки, тата й мами.
Зустрічайте весну-красну разом з нами. 

Масляна, це свято, яке відзначають на Русі з Давніх часів. Люди зрозуміли, що сили природи відіграють велику роль в їхньому житті, а забавне сонце дає світло і тепло, а значить, дає їжу і життя. Тоді сонце шанували вище всіх сил. Млинець своєю формою і золотистим кольором нагадував предкам сонце, яке в кінці зими гріло все сильніше і сильніше, і саме млинець став смачним доповненням до свята прощання з зимою.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 32

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Copyright © 2010-2020. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове