• Реєстрація


Конструюємо залюбки

2018-01-29

Конструювання як і ручна праця, є невід'ємним елементом розвитку творчих здібностей малюка. Конструювання в дитячому садку - це створення дитиною різних виробів з паперу, лічильних паличок, природних та непридатних матеріалів, будівельних матеріалів, спеціальних конструкторів «Лего», дерев’яних, залізних конструкторів, готових геометричних  фігур. Діти дошкільного віку обожнюють це заняття. Крім того, у процесі створення самого виробу, дитина отримує ще і чимало користі. 


Для малюка заняття конструюванням в дитячому саду - це не просто виконання поставленого завдання, а цікава і захоплююча гра. Адже дитині хочеться побудувати будиночок або вежу з кубиків не просто так, а для того, щоб там жила улюблена лялечка чи зайчик, гараж для машин.
Якщо правильно підійти до знайомства і навчання дитини, основним принципам конструкторської роботи, - дитина отримає багато користі. Діти готові годинами сидіти за виготовленням забавних виробів та іграшок. 
Творче конструювання в дитячому садку вчить створювати гарні вироби, допомагає дитині придбати необхідні навички. Крім того, малюк відчуває себе маленьким творцем, відчуває   віру у себе і свої сили.

У Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського в старшій групі «Сонечко» діти дуже полюбляють конструювати. Багато героїв створюють з улюблених мультфільмів, іграшок Bed bley та різних роботів. Адже, з маленького винахідника виростає геній своєї справи.

  


Вихователь старшої групи «Сонечко»

Квичола У.В.

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове