• Реєстрація


Дозвілля
Шануючи традиції

2017-12-14

За народним календарем 14 грудня – день Святого Наума, покровителя розуму і доброчинства.

У давні часи навчальний процес розпочинався саме у цей день. У народі вважалось, якщо на день Наума розпочати навчання, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. З цього приводу казали: «Пророк Наум наведе на ум».

 
Чорнобиль не має минулого

2017-12-14

Чорнобильський вітер по душах мете.

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам’ять, лиш розум усе пам’ятає…

Минуло багато років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі. Цей день завжди буде об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Бо скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль гіркотою осідає в душах, у людських серцях. Чорнобильська трагедія стала  уроком, за який заплачено дорогою ціною. Ця катастрофа жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

 
Екскурсія в Баришівський районний суд

2017-12-12

11 грудня 2017 року учні 9 - 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали з екскурсією Баришівський районний суд.

Працівники суду провели для дітей в судовій залі практичне заняття з розгляду адміністративних та кримінальних справ, судової етики та нюансів процесуального права .

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 25

Блок новин

Герб Волошинівського НВК


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Copyright © 2010-2017. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове