• Реєстрація


Дозвілля
Все тільки про любов…

2018-02-20

У наші серця знову завітало свято. Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання. Це відомий усім День святого Валентина. Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року.

 
На День Валентина

2018-02-15

День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання.

Для когось це звичайнісінький день, а хтось з нетерпінням чекає його, як зайвий привід ще раз зізнатись у коханні, проявити свої найніжніші почуття , подарувати тепло та спокій близькій людині. Історія походження цього свята оповита численними легендами та міфами. В одній із них йдеться про те, що був такий собі простий римський священик Валентин. Під час гонінь на християн імператором Клавдієм у 269 році його схопили, піддали жорстоким тортурам, а потім стратили.  Коли Валентин сидів у в'язниці і чекав на виконання вироку, він нібито закохався у сліпу дочку тюремника Юлію і зцілив її. Перед стратою він залишив їй прощальне послання і підписався як «Твій Валентин». Саме з цим моментом пов'язують і появу Дня всіх закоханих, і звичай дарувати валентинки. Було це чи ні, але свято поширилося майже по всьому світі.

 
Юні науковці на старті

2018-02-13

Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям.

Доброю традицією стало відзначати переможців та призерів обласного етапу інтелектуальних конкурсів та олімпіад. Серед представників учнівської еліти, яких було запрошено на засідання сесії Баришівської районної державної адміністрації, що відбулася 08.02.2018 року, були присутні учні Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського, члени МАН України. Їм випала честь презентувати свої роботи перед депутатами районної ради та головами сільських рад Баришівського району.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 28

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 55 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове