• Реєстрація
Анимация
Анимация


Дозвілля
Ми нащадки славних козаків

2017-10-13

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України Петро Порошенко  підписав Указ “Про День захисника України”, яке відзначається 14 жовтня.

 
Свята Покрови та Дня українського козацтва

2017-10-13

13 жовтня, напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління  у  6 класі Волошинівського НВК ім.. Р.Лужевського було проведено конкурсно – ігрову програму  «Де козаки,там і слава».  Діти  дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво та сучасне свято захисника України.  Лунали привітання та пісні для хлопців, наших майбутніх захисників.

 
Урожай 2017

2017-10-12

Осінь – пора збору урожаю. Учні НВК з ранньої весни до пізньої осені працювали на навчально-дослідних ділянках, доглядали квітники.

На лінійці було підведено підсумок  проведених робіт на науково-дослідній ділянці за 2017 рік.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 23

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 59 гостей на сайті

Copyright © 2010-2017. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове