• Реєстрація


Дозвілля
До 1030 - річчя хрещення Київської Русі - України

2018-04-23

Здавна Київ приваблював дніпровськими схилами, незвичайною архітектурою будівель, красою золотоверхих соборів. Справжнім дивом і сьогодні лишається Софійський собор, вражає своєю величністю Михайлівський Золотоверхий монастир.

У зв’язку з відзначенням 1030 - річчя хрещення Київської Русі  – України група учнів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського побувала на Софійській площі, де нині проходить фестиваль писанок, адже писанка – це знак духовності нашого народу, символ його незнищенності.

 
Бути чистому довкіллю

2018-04-18

З 25 березня по всій Україні стартував двомісячник благоустрою. Як і кожний свідомий громадянин, так і учасники навчально-виховного процесу Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, починаючи від дитячого садка, дітей та вихователів, до учнів та вчителів закладу активно приймають участь у його проведенні. Після зими вигрібається опале листя, обкопуються дерева, підмілюються бордюри, прибрано біля пам’ятника загиблим воїнам села Волошинівки.

 
Людина і всесвіт

2018-04-13

З давніх-давен людина прагнула піднятися в небо та зрозуміти неосяжне. 12 квітня 1961 року вперше в світі здійснено орбітальний обліт Землі на кораблі «Восток - 1» Юрієм Олексійович Гагаріним, який відкрив епоху пілотованих космічних польотів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 31

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 51 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове