• Реєстрація


Дозвілля
Безпека передусім

2019-11-15

14 листопада в Волошиніському НВК ім. Р. Лужевського у рамках Тижня безпеки дорожнього руху було проведено практичне заняття «Перша домедична допомога при ДТП» для учнів 9 та 11 класів.

На початку заходу здобувачі освіти переглянули відеоролик про правила дорожнього руху. Богуш Вікторія Анатоліївна, медична сестра закладу, розповіла присутнім про травми, які можуть бути, якщо діти не дотримуватимуться правил дорожнього руху; гратимуть в ігри на проїжджій частині.

Особливо зацікавили учнів практичні види роботи по наданню першої домедичної допомоги. Вони по черзі надавали допомогу, потрібну при тій чи іншій травмі, обговорювали правильність виконання поставленого завдання, наводили приклади із свого життя. Під час проведення заходу здобувачі освіти ще раз пригадали правила дорожнього руху та набули життєво необхідний досвід надання першої домедичної допомоги.

 


В.В. Рудницька, вчитель біології та хімії

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 
Обери майбутнє

2019-11-13

Профорієнтаційний змагально-мотиваційний конкурс «Обери майбутнє» - це ще один крок в допомозі молоді пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір своєї  професії.

 
День української писемності та мови

2019-11-08

Педагоги та учні Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського взяли участь у святкуванні Дня української писемності та мови.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 51

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове