• Реєстрація


Дозвілля
Новорічні вечорниці

2018-12-27

26 грудня 2018 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулося новорічне свято  для учнів 5 – 11 класів, на яке зійшлася вся шкільна  родина, друзі, гості, вчителі, працівники, батьки  та випускники закладу.

 
Презентація збірки Івана Власого

2018-12-19

У літературній вітальні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відбулася презентація збірки Івана Власого «Нехай цвіте моя країна» за участю автора книги.
Я хотів би зустріти весну,
У коханні, у мирі й любові,
А тому щиро людям несу.
Я пісні у цій скупаній мові, - таке життєве і творче кредо автора. 
Вірші Івана Власого приваблюють щирістю. У них любов до України , до жінки-матері, до колоска в житі, до калини в лузі, до своєї родини і до простої людини. Витоки його творчого натхнення – у народній пісні, адже багато років життя він віддав художньому колективу «Жайвір». Звідси –народнопісенні епітети, метафори, паралелізми. Використовуючи їх, автор порівнює світ людини і природи. «…Природа і пісня, - на його думку, -найкращі творіння».

 
Подорож у Країну ялинкових прикрас

2018-12-11

У кожного Новий рік асоціюється з чимось своїм, особистим... Але так уже склалося, що в більшості людей передчуття свята виникає з появою подарунків, запаху мандаринів та … новорічних прикрас! А чого лише варта традиція вбирання ялинки й оселі іграшками? Такими барвистими, яскравими та райдужними! Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 42

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове