• Реєстрація


Дозвілля
У Місті професій

2018-11-09

Кожна дитина мріє про свою майбутню професію. Прикладом для цього може бути праця батьків чи знайомих, прочитані твори або переглянуті фільми. Але найкраще уявлення складається тоді, коли ти маєш змогу побути у ролі того чи іншого представника професій. Це із задоволенням можна зробити у Місті професій Kidss Will.

І ось ми тут. Діти діляться на групи, отримують завдання і поспішають їх виконувати у центрах зайнятості. На фермі доять корів, доглядають за птахами, годують тварин.

 
Талант шоу

2018-11-07

Якщо раніше  всі могли тільки спостерігати за участю зірок у різноманітних шоу, то зараз з’явився шанс втілити і свої мрії у життя.

2 листопада 2018 року у приміщенні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відбулося свято «Талант шоу» для учнів 7-11 класів. Але були й запрошені найменшенькі здобувачі освіти – 5 та 6 класи, які  представили свої виступи – танок під пісню «Десь по світу» та гумореску Павла Глазового.

 
Зустріч у літературній вітальні

2018-11-05

У нашій літературній вітальні знову відбулася зустріч – завітав відомий поет, член Спілки письменників України, Вчитель – Микола Маркіянович Боровко.

Він єдиний в Україні поет, хто в ХХ столітті подарував читачеві п’ять книг ронделів.

Невтомна праця на педагогічній та творчій ниві принесла Миколі Маркіяновичу визнання і повагу шанувальників поетичного слова.

Микола Маркіянович Боровко – наш земляк, народився в с. Борщеві в багатодітній сім’ї. Навчався у Волошинівській восьмирічній школі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 40

Блок новин

Попередня Наступна

План заходів щодо відзначенн

План заходів щодо відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського в Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського.

Новини

Детальніше

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове