• Реєстрація


Дозвілля
Новий навчальний рік

2019-09-02

Стартував новий навчальний рік – рік нових звершень та відкриттів.

З нагоди Дня Знань у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся  квест «У пошуках Шкільного Дзвоника». Свято   пройшло нетрадиційно, весело, цікаво.  Відшукати шкільний  дзвінок допомагали   і батьки, оскільки дуже хотіли, щоб швидше розпочався новий навчальний рік.

 
Полтавщина – культурний центр України

2019-06-25

Вже увійшло у традицію педагогічного колективу та працівників  Волошинівського НВК ім Р. Лужевського кожну відпустку починати з подорожі  містами України. Всім відомо, що кожне з них – це частинка історії нашої держави. Цьогоріч – Полтава!

Приємно вразила зеленими, охайними вулицями, архітектурою, щирими людьми. Екскурсовод Алла (людина ерудована, толерантна) провела центральними вуличками міста, ознайомила з його історією.

 
Мелодія Останнього дзвоника

2019-05-24

Останній дзвоник звучить малиновим дзвоном для всіх, крім випускників 2019 року та їх батьків. Для них його мелодія звучить тривожно і трепетно, Адже позаду 11 років безтурботного дитинства, падінь та злетів, перемог  і поразок, веселих друзів та незабутніх вражень. Попереду – безмежний простір дорослого життя.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 49

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове