• Реєстрація


Дозвілля
Відлуння прощального вальсу

2018-07-13

Здавалось би, тільки  пролунав Останній дзвоник, позаду залишилася  напружена пора іспитів, довгоочікуваний випускний бал, до якого 11 років, як по східцях, довелось підійматися випускникам.

І саме горде ім’я «випускник» одинадцятикласникам не довелось носити довго.

Від сьогоднішнього дня вони приміряють на себе нову роль, не менш важливу для кожного – тепер вони АБІТУРІЄНТИ.

 
Незабутні враження

2018-06-25

Колектив Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідав одне із найкращих міст України – Вінницю.

Якщо визначати сім чудес в Україні, то одним  із них, безперечно, є плавучий світло – музичний фонтан на річці Південний Буг. Враження несказанні, емоції «зашкалювали», коли переглядали мультимедійне шоу «Лебедине Озеро. Фантазія». Це один із видовищних фонтанів світу. Струмені води різного розміру і різних форм злітали уверх під чарівну музику Чайковського.

 
Між минулим та майбутнім…

2018-06-18

Ось і продзвенів такий довгоочікуваний для девʼятикласників останній дзвінок, який малиновим дзвоном покликав їх у доросле життя. Звичайно, не всі здобувачі освіти залишать стіни рідного закладу, але більшість з них оберуть собі професію та поринуть у вирій дорослого життя. Що їх там чекає? Хвилюються батьки та вчителі. Ще недавно їх діти були маленькі, примаючись за руку батьків переступили поріг закладу, а сьогодні вже дорослі, стоять перед ними такі красуні та красені.  З хвилюванням отримують перший свій документ – свідоцтво з рук директора НВК Прядки Любов Тихонівни.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 36

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове