• Реєстрація


Дозвілля
Завершення масляного тижня

2020-02-28

На масляну зібралися, зиму проводжали, а весну зустрічали…Скільки приємних хвилювань виникає при одному слові – «Масляна». Адже це свято, напевно у кожного, асоціюється з улюбленими млинцями та варениками. Це одне із найсвітліших, найрадісніших свят, коли люди проводжають Зиму і зустрічають Весну.

 
Ярмарок професій

2020-02-28

Майбутня професія – це вибір кожної людини, який в подальшому дає можливість реалізувати себе не лише як особистість, але і як професіонал. Визначитися з цим молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій.

26 лютого 2020 року в приміщенні ЦПР «Мрія»   відбулася ярмарка професій для учнівської молоді, мета якої – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

 
Країна кохання

2020-02-17

14 лютого - День Святого Валентина – День, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У  цей холодний лютневий день У Волошинівському НВК ім.Р. Лужевського  тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 54

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Copyright © 2010-2020. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове