• Реєстрація


Професійна перспектива

2015-11-30

Професійна перспектива

В останні роки відбулись суттєві зміни в суспільно-економічному житті України. Зміна пріоритетів, перехід до ринкових відносин, виникнення ринку праці вимагають нової концепції профорієнтації, як невід’ємної ланки системи відтворення трудових ресурсів.

Професійна  орієнтація – це система заходів, спрямованих на забезпечення активного, свідомого професійного самовизначення та  встановлення особистості з урахуванням своїх можливостей та індивідуальних особливостей і кон’юнктури ринку праці для повноцінної самореалізації в професійній діяльності.

Профорієнтаційна робота передбачає формування у молоді професійної перспективи – розгорнутих у часі життєвих планів, спрямованих на вибір професії і ствердження себе як суб’єкта професійної діяльності.

30 листопада 2015 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася зустріч учнів 9 – 11 класів із Шереметом В. І.,  професором  Національного університету біоресурсів та природокористування  міста Києва.

Під час зустрічі учні дізналися про напрямки підготовки вступників, факультети та спеціальності за якими здійснюється підготовка спеціалістів та мали змогу задати питання та отримати відповіді на них. Діти отримали буклети, газети та різні профорієнтаційні листівки.

 

Ковальська Наталія Іванівна,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

 

Блок новин

Попередня Наступна

Акція

2019-12-06

Новини

Детальніше

Положення про конкурсний від

06.12.2019 Положення про конкурсний відбір учнів закладів освіти

Новини

Детальніше

Вітаємо лауреатів

2019-11-28

Завершився І...

Новини

Детальніше

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове