• Реєстрація


Відпочинок дітей – справа дорослих

2018-05-30

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.


30 травня в пришкільному  літньому таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського діти чекали з нетерпінням цього дня.

І от колона галасливих школярів крокує до сільського будинку культури. Старшокласники на чолі з вчителями Костенком Володимиром Григоровичем та Коломійцем Олександром Васильовичем уже підготували майданчик для туристичних та спортивних змагань. Тут і канати для перелізання через урвища, і скакалки для тренування витривалості та спритності, і улюблений дарц.

А команди «Сила» та «Сокіл» уже змагаються за першість: біг з перешкодами, стрибання по купинах, передача м’яча.

Під час перерви до нашого веселого гурту завітали гості: директор ТОВ «УБА АГРОСВІТ» Малюта Тетяна Олександрівна та сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна. Вони привітали дітей з цим святом. Приємним сюрпризом у цю спекотну днину стало морозиво та фруктовий сік, якими пригостила Тетяна Олександрівна всіх присутніх. А переможці спортивних змагань отримали призи від Боціона Григорія Павловича ТОВ «Капітал АГРО – інвест».

Збудженні, веселі, трішки стомлені від змагань і розваг, повернулися діти до школи.

 


Полуцька В.М.

вихователь табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове