• Реєстрація


Між минулим та майбутнім…

2018-06-18

Ось і продзвенів такий довгоочікуваний для девʼятикласників останній дзвінок, який малиновим дзвоном покликав їх у доросле життя. Звичайно, не всі здобувачі освіти залишать стіни рідного закладу, але більшість з них оберуть собі професію та поринуть у вирій дорослого життя. Що їх там чекає? Хвилюються батьки та вчителі. Ще недавно їх діти були маленькі, примаючись за руку батьків переступили поріг закладу, а сьогодні вже дорослі, стоять перед ними такі красуні та красені.  З хвилюванням отримують перший свій документ – свідоцтво з рук директора НВК Прядки Любов Тихонівни.


Пришла привітати їх перша вчителька Полуцька Віра Миколаївна, яка після слів привітання вручила кожному конверт, в якому була вложена листівка з їх власноруч намальованим портретом та написаними враженнями про шкільне життя. Після чого діти  підтримати естафету, написавши листа в майбутнє.

По закінченню урочистої частини  присутні обмінялися привітаннями, а випускники щасливі та радісні відправилися у поїздку до міста Київ відвідати історичні місця, дізнатися про минуле, бо без минулого немає майбутнього. Щасливої Вам діти дороги!


Класний керівник 9 класу

Рудницька Василина Василівна,

вчитель Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове