• Реєстрація


Патріотичне виховання юного покоління


 Афганістан – мій біль, моя пекуча рана…

2018-02-15

15 лютого у Волошинівському НВК відбувся виховний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, на якому присутніми були учні 8 – 11 класів.

 
100-річчя битви під Крутами

2018-01-30

29 січня 2018 року вся Україна відзначає 100-річчя битви під Крутами.  Мало яка інша подія в історії України є настільки ж відомою, як подвиг українських юнаків в січні 1918 року. Він посідає чільне місце в національній історичній пам’яті.

Не оминули своєю увагою цю непересічну подію  у Волошинівському НВК ім. Героя України Р. Лужевського.

 
Соборна – значить вільна

2018-01-23

Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в Україні відзначають День Соборності.  Крім цього, 22 січня 2018 року відзначається 100 років з дня проголошення незалежності УНР IV Універсалом Центральної Ради. Тому не дивно, що День Соборності дуже важливий для нашої країни.

Пам’ятають про цей день і у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського. Члени інформаційної комісії учнівської організації «ВО!» Махиня Ольга та Скурченко Валерія проінформували учнів 5-6 класів про буремні події майже столітньої давнини.

Вчитель історії Костенко Володимир Григорович провів виховний захід для учнів 7 класу, приурочений Дню Соборності України.

Старшокласники приєдналися до Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну» і пронесли національний стяг від навчального закладу до приміщення Волошинівської сільської ради, де в урочистій обстановці передали його депутатам та членам виконкому на чолі із сільським головою Макаренко Ларисою Вікторівною.

Головним підсумком всіх цих заходів стало визнання учнями значимості цієї історичної події, збереження пам’яті про героїчне минуле та усвідомлення факту єднання нації у складні часи.Керівник гуртка «Юні музеєзнавці»

Давиденко Світлана Іванівна

 
Жнива скорботи

2017-11-24

Хліб…. Як тепло пахне хліб!

Є тільки одне слово, рівноцінне слову „ хліб". Це слово - життя.

Що може бути цінніше хліба?

Ніякий шмат золота не переважить крихту хліба!

А був на нашій землі, у рідній Україні час, коли хліб людям тільки снився. Лише в мареннях приходив.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 16

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 54 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове