• Реєстрація


Патріотичне виховання юного покоління


 Екскурсія до музею «Меморіал жертв Голодомору»

2018-11-26

21 листопада 2018 року здобувачі освіти 7 та 8 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали музей «Меморіал жертв Голодомору»  у місті Київ.

Підземний музей на узбережжі Дніпра вінчає споруда у формі свічки, як згадка про всіх, хто не зміг пережити роки штучного голоду.

 
Військово-патріотичний захід з профорієнтації

2018-11-19

В листопаді 2018 року учні 10 – 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали, який відбувся на базі Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату «Патріот».

Перед учнями виступили працівники вищих військових закладів: Львівської академії сухопутних військ, Харківського інституту танкових військ, Київського військового інституту комунікацій та інформаційних технологій зв’язку.

Викладачами була проведена змістовна і цікава екскурсія по закладу, ліцей-інтернат «Патріот» є навчальним закладом з підвищеним військово-спортивним напрямком. Адміністрація запрошувала учнів на навчання до навчального закладу.

Учні були дуже вдячні за гостинний і теплий прийом, а працівникам Баришівського райвійськкомату за організовану зустріч.


О. В. Коломієць,

вчитель фізичного виховання

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 
Мрії єднають

2018-11-09

До Дня української писемності та мови українців запрошують написати традиційний диктант національної єдності.

Старшокласники Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського разом зі своїми наставниками долучилися до цього великого мовного дійства, що поступово переростає у справжнє свято єдності українців всього світу.

 
День визволення України від нацистів

2018-11-07

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про роки Другої світової війни. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам'ять про цю страшну війну.

День визволення України від фашистських загарбників відзначаємо 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, які і призвели до остаточного звільнення та вигнання гітлерівців з території України.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 22

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове