• Реєстрація


Патріотичне виховання юного покоління


 Єднаймося заради спільної справи!!!

2018-05-31

Триває реконструкція Музею Борщівських боїв, що розміщений у Волошинівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського.

Музей було створено за ініціативи педагогічного колективу під керівництвом Давиденка Юрія Давидовича та відкрито у 1982 році. З того часу експозиція майже не оновлювалася.

 
«Чорна і трагічна сторінка» нашої історії…

2018-05-21

Щороку, 20 травня, в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій. В ці погожі травневі дні 2018 р. відзначаємо 80-річчя Великого терору 1937 – 1938 років. Ця «Чорна і трагічна сторінка» нашої історії не повинна відійти в забуття. Не можна забувати ті жахливі роки, коли людей знищували за їхні погляди та переконання.

 
Вишиванка – генетичний код нації

2018-05-18

У травні весь світ святкує День вишиванки, свято, приурочене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Що для цього потрібно зробити? Все просто — одягти вишиванку, йдучи на роботу або навчання.

 
Ніхто не забутий, ніщо не забуте …

2018-05-08

Напередодні свята Дня Перемоги в День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня, у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, відбувся Мітинг Слави присвячений вшануванню подвигу українського народу у Другій Світовій війні та засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму.

Урочистою ходою всі учні та вчителі навчального закладу пройшли до місця події – пам’ятника загиблим воїнам. Схвильовано, в камуфляжній формі стоїть варта, притихли присутні, лунають звуки гімну. Здобувачі освіти з трепетом тримають кількаметровий державний прапор України, який об’єднав усіх.

З вітальним словом виступила Лариса Вікторівна Макаренко – голова Волошинівської сільської ради.

З особливою увагою присутні слухали спогади правнучки Кириленко Вікторії про прадідуся Кириленка Олександра Івановича та розповідь про остарбайтерів села Волошинівка, матеріали про яких зібрали та узагальнили Ганна Іванівна Макаренко та Іван Артюх.

Тривожно лунали вірші та пісні про війну та велику Перемогу. Пам'ять полеглих на фронтах  Другої Світової війни та полеглих на Сході України вшанували хвилиною мовчання та покладанням живих квітів та вінків.

 


В. В. Рудницька,

класний керівник 9 класу

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 99 гостей на сайті

Copyright © 2010-2018. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове