• Реєстрація
Анимация
Анимация


Патріотичне виховання юного покоління


 14 жовтня українці святкують одразу три свята

2017-10-13

Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України. 

Напередотні Свята Покрови Божої Матері учні 2 класу завітали до спортивного клубу « Легенда» імені Героя України Руслана Лужевського.

 
День захисника України та Українського козацтва

2017-10-13

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Свято Покрови вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім різний зміст, ставляться до нього дуже шанобливо.

 
Козацькі розваги

2017-10-13

11 жовтня 2017 року на стадіоні «Прогрес» проводились змагання «Козацькі розваги» присвячені дню Захисника України та Дня українського козацтва. Проводилась спортивна естафета, стрільба з пневматичної рушниці, подолання смуги перешкод та підтягування на перекладині.

 
День бійця територіальної оборони

2017-10-06

день бійця Волошинівський НВКДо Дня бійця територіальної оборони  в Київській області на місцях 05 жовтня 2017 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено виховний захід «Україна без війни» для учнів 8 – 11 класів.  Вчитель Захисту Вітчизни Віталій Віталійович Корж повідомив  про роботу Баришівського районного громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Служба оборони Баришівського району» («СОБР») та Громадського об’єднання учасників АТО «ЗУБР» («Захисники України Баришівського району»), їх завдання та участь односельців у їх роботі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 15

Блок новин

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 71 гостей на сайті

Copyright © 2010-2017. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове