• Реєстрація


Вічна пам'ять Герою!

2016-05-12

9 травня пішов у вічність наш земляк, справжній герой Полуцький Олександр Володимирович, який народився 22 березня 1977 року народження в  с. Волошинівка.

У 1992 році Олександр закінчив 9 класів Волошинівської середньої школи. Був відмінником навчання, отримав свідоцтво з відзнакою, був хорошим і щирим другом у шкільному колективі.

Закінчив Білоцерківське педагогічне училище, здобув мирну і благородну професію вчителя. Протягом чотирьох років сіяв розумне і вічне у Перемозькій середній школі. Пізніше змінив свій шлях. Але завжди відповідально ставився до роботи. У своїй родині був за господаря, бо рано втратив батька. Для мами, Ніни Григорівни, справжня опора, а для сестри Віти – моральна підтримка.

Війна на Сході України порушила спокій у цій родині. У серпні 2015 року Олександра призвали до лав Збройних Сил України, хоча до цього ніколи не був на військовій службі. Проходив службу у 79-й окремій аеромобільній бригаді в роті швидкого реагування у м. Миколаєві. Труднощів не злякався. А на запитання, як у нього справи, відповідав: «У мене все добре, мені військова служба подобається». Нікому, напевно, крім сестри не говорив правди про нелегкі військові будні.

На жаль, війна забирає найкращих.  3 травня 2016 року Олександр був поранений снайпером. Лікарі боролися за його життя, у кожного з нас все таки була надія. Всі розуміли, що поранення не сумісне з життям, а в душі вірили в диво! Але врятувати його не вдалося. "Ще один боєць пішов в небо...»

Ці дні село у жалобі, а в родині – несказанне горе…

Вічний спокій душі Олександра, пам'ять про нього вічно житиме у наших серцях.

  

Олеся  Верховод,

однокласниця, вчитель зарубіжної літератури

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського


 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове