• Реєстрація


Серце плакало. Сльози капали.

2020-02-20

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, указом Президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.


Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив  земне життя у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській.  Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими  і учнів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.  20 лютого  відбувся виховний  захід « Серце плакало. Сльози капали.». Пам’яті Героїв Небесної Сотні були присвячені зворушливі вірші, які декламували учні 8 класу. До сліз та душевного щему пронизала усіх та мить, коли переглядали  відеоролики:  «Небесна Сотня – хронологія подій 20 лютого», «Юні  ангели», «Вічна пам'ять та слава Небесній Сотні».

Після перегляду залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг Героїв Небесної Сотні.


Н. Затварська,

класний керівник 8 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини ОЗО

Домашнє насильство

Куди телефонувати у випадках домашнього насильства

  • Національна поліція – 102 для повідомлення про факт насильства
  • Урядовий контактний центр – 15 47, де цілодобово надають інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які потерпіли від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, консультують з питань насильства стосовно дітей або загрози вчинення такого насильства
  • Система безплатної правової допомоги – 0 800 213 103
  • Національна «гаряча лінія» з питань запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації – 0 800 500 335 або 116 123

 

Що корисного почитати

Булінг у закладі освіти: як діяти педагогу

Запобігання та протидія домашньому насильству

Роз'яснення МОН щодо реагування на булінг у закладі освіти

Булінг у дитячому садку: на що звернути увагу

 

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове
ДОВЕРХУ