• Реєстрація


Брейн – ринг «Підліток і право»

2015-11-18

Брейн – ринг «Підліток і право» 

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час  і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення.


Першочерговими завданнями гри «Підліток і право» є розширення правових знань серед  молоді, формування в неї високої відповідальності перед суспільством  і державою, виховування молодих людей в дусі безумовного дотримання норм права і моралі. Тому що сьогоднішня молодь – це майбутнє правової держави.

У рамках проведення Місячника правових знань учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського взяли участь у шкільному етапі відбіркової гри брейн – ринг «Підліток і право». Кращі учні представляли команду «Правочин» від закладу на районній грі на правову тематику «Підліток і право». Члени команди «Правочин»: Затварський Роман (капітан команди, учень 11 класу), Карпенко Ірина (учениця 10 класу), Прінько Юрій (учень 10 класу), Смєлаш Дмитро (учень 11 класу), Кононенко Оксана (учениця 10 класу). Керівник команди – вчитель історії та правознавства Костенко Володимир Григорович.

Гра, яка проходить у кожному районі Київській області вже багато років поспіль, завойовує все більшу популярність і увагу серед молоді. Адже це не лише чергова забава, а можливість перевірити свої знання, а, для декого – обрати майбутню професію.

Організатори  брейн-рингу у Баришівському районі  – служба у справах дітей та управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, потурбувалися про те, щоб дітям було цікаво, а разом з тим – непросто пройти два тури конкурсних завдань.  Але школярі змогли швидко зорієнтуватися і давали переважно чіткі, обґрунтовані відповіді.

Команда «Правочин» набрала 18 балів і ввійшла в пятірку кращих.

 

 

Ковальська Наталія Іванівна,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

Читайте інші новини

 

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 7 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове