• Реєстрація


Олімпійський тиждень

2018-09-18

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня з 7 -14 вересня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Учні  закладу святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.


7 вересня діти середньої групи «Ромашка» дитячого садка весело провели час граючи в цікаві естафети на свіжому повітрі. Малюки грали в ігри «Стрибунці» та «Хто найшвидший». Всі гравці показали, як вони вміють швидко бігати, стрибати і відмінно працювати в команді.

10 вересня дітлахи старшої  групи «Сонечко»  активно приймали участь у спортивній розвазі  «Нумо,козачата», де були поділені на дві команди «Зірочка» та «Сонечко» і провели багато цікавих естафет з м’ячами, кеглями, обручами.  Задоволені козачата повернулися зі шкільного стадіону стомлені і щасливі.

14 вересня активно і радісно пройшли «Старти надій» між учнями початкових класів. Діти цей день запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я.

11 - 13вересня між учнями 5- 11 класів було проведено піонербол, настільний теніс, руханка та конкурс малюнків  «Спорт і ми».

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився «Олімпійський тиждень». Ми з гордістю можемо сказати, що в нашому закладі ростуть   сильні, сміливі, спритні учні.

 


Вчитель фізичної культури

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

Коломієць О.В.

 

Блок новин

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини

Національна дитяча гаряча лінія  Національна гаряча лінія

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Copyright © 2010-2019. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове