• Реєстрація


Засідання педагогічної ради


17 травня 2023 року  у опорному закладі освіти  «Волошинівський ліцей імені героя України Руслана Лужевського» відбулося засідання педагогічної ради.

Про «Порядок закінчення 2022-2023 навчального року  розповіла  директор закладу Полуцька Віта Володимирівна.

Зі стратегією розробки «Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти»  ознайомила заступник директора Ковальська Наталія Іванівна. Існування такої системи в закладі освіти дозволить підвищити якість освітніх послуг, довіру до результатів навчання, постійно вдосконалювати освітнє середовище, систему оцінювання учнів, педагогічну діяльність, управлінські процеси.

Заступник директора Герасименко Олена Олександрівна виступила з доповіддю «Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки». Під час військових дій та ще тривалий час після їх закінчення заклади освіти в Україні працюватимуть у нових для себе вимогах до безпечного освітнього середовища. Облаштування укриттів та організація безпечного освітнього простору у школі– одна із найважливіших задач.

Заступник директора Затварська Наталія Петрівна  виступила з лекцією «Сучасний ЗДО у світлі НУШ. Наступність між дошкільною та початковою освітою в умовах завдань освітньої реформи НУШ». Забезпечення неперервності здобуття людиною освіти є можливим за умови реалізації принципів перспективності і наступності між суміжними ланками освіти, зокрема дошкільною і початковою. З переходом загальної середньої освіти на нові терміни, структуру та зміст навчання актуалізується питання пошуку шляхів забезпечення цілісного розвитку особистості на різних рівнях освіти.


Н. Ковальська, заступник директора

ОЗО «Волошинівський ліцей ім. Р. Лужевського» 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове