• Реєстрація


Сіла осінь на порозі …


Сіла осінь на порозі,

Довгі коси розплела,

Спілі яблука на возі

До бабусі привезла.

Вітром двері

відчинила;

Дари з воза

забирайте

Павутинкою злетіла;

Через рік мене

чекайте!

Настала осінь. Надворі перші заморозки. Сумно дивляться на нас голі дерева, а ті листочки, що залишилися, переодяглися у жовто-червоні шати, і приваблюють своїм чарівним, різнокольоровим вбранням.

Цьогорічна осінь, не зважаючи на всі негаразди, і справді виявилась «золотою».

Вихованці ЗДО " Волошка" ОЗО "Волошинівський ліцей імені героя України Руслана Лужевського" дуже люблять цю пору року, адже є цікава нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про  осінні дива друзям, рідним і близьким. Вшанування осені стало вже традицією в дитячому садочку « Волошка».  Осіннє свято -  це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.

Нажаль, цього року святкування  проходило  дистанційно,але наші дітки,батьки,   вихователі груп "Сонечко", "Ромашка" та "Бджілка" підійшли до святкування креативно. До свята, присвяченого золотій порі, дошкільнята разом зі своїми батьками  використовували різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, вчили вірші, руханки,  наповнюючи дитячий світ соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.

Дякуємо тобі, Осінь, за щедрість, красу, незабутні враження!Наталія КОВТУН,

вихователь групи "Бджілка"

ЗДО " Волошка" ОЗО "Волошинівський  ліцей

імені героя України Руслана Лужевського"

 

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове