• Реєстрація


Наша сила - в єдності, мудрості та вірі!


Красивий, щедрий рідний край

І мова наша солов'їна!

Люби, шануй,оберігай

Усе, що зветься Україна.

22 січня весь український народ відзначає День Соборності України - день, що символізує єдність земель Українських. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов'язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави. Ми всі різні та самобутні, але об'єднані спільною любов'ю до Батьківщини, прагненням миру та добра. Наша сила - в єдності, мудрості та вірі!

З нагоди цього важливого для кожного українця свята в дитячому садочку "Волошка" ОЗО "Волошинівський ліцей імені героя України Руслана Лужевського" були проведені тематичні заняття. В ході занять дітки поглибили знання про свято Соборності України, історію його виникнення. Розповіли що вони знають про Державні символи України. Почуття гордості за свою країну, за свій народ, свою мову відчувалися у кожному слові.

Вихователі пояснили діткам, що слово "соборність" - означає  єдність, згуртованість, неподільність. Вихованці  вчили вірші про Україну, про її героїв, співали патріотичні пісні. Під час заняття із зображувальної діяльності, діти разом з батьками створили власні сюжети "У серці кожної дитини живе любов до України!".Наталія КОВТУН,

вихователь групи "Бджілка" ЗДО "Волошка"

ОЗО "Волошинівсько ліцею

імені Героя України Руслана Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове