• Реєстрація


Дошкілля

Вихованці старшої групи "Сонечко" дитячого садочка "Волошка" Волошинівського НВК з допомогою вихователя Квичоли Уляни Володимирівни долучилися до акції в якій приймають участь учні НВК "Три горішки для бійців АТО"

images/stories/doshkilya/3gorishka//DSCN2053.jpg images/stories/doshkilya/3gorishka//DSCN2058.jpg images/stories/doshkilya/3gorishka//DSCN2060.jpg


Творімо добро…

Що сьогодні ми робимо для того, щоб зберегти цілісність нашої країни? Чим ми допомагаємо українській армії? Чи вчимо ми дітей співчувати один одному, ставати добрішими у цей скрутний для України час – час війни. І найголовніше питання: «Коли ж нарешті настане цей довгоочікуваний мир на нашій Україні?» На ці питання ми не можемо відповісти з цілковитою впевненістю. Бо якщо самі політики не можуть вирішити ці питання, то що ми, прості та незахищені люди… але ж все треба починати з очищення своєї душі. Навчити підростаюче покоління цінувати слово «Мир» і любити один одного, як це написано в заповідях.

Тому у дитячому садку Волошинівського НВК стартувала акція «Склади посилку своєму захисникові». Проводилися бесіди з дітьми і батьками про допомогу нашим захисникам у зоні АТО. До цієї акції також долучилися вихователі, вчителі та працівники закладу: Маркович Любов Михайлівна, Квичола Уляна Володимирівна, Захарченко Ольга Іванівна, Ковтун Наталія Гнатівна, Тумановська Руслана Іллівна, Верховод Олеся Дмитрівна, школярі 4 класу: Шамардак Андрій,  Роюк Юлія, Мокрицький Ігор; вихованці дитячого садка:  брати Марченки – Антон та Артем, Махиня Ярослав, Артюх Денис, Бойко Кирило, Норміровський Назар, Іващенко Ілона, мешканці села: Лужевська Ніна Іванівна, Табор Любов, а також протоієрей УАПЦ ім. Георгія (Юрія) Переможця отець Арсеній передав у зону АТО натільні хрестики, маленькі та великі ікони. До акції долучився і благодійний фонд «Серце Батьківщини».

Дякуємо всім за допомогу!

images/stories/doshkilya/statya/1stat.jpg images/stories/doshkilya/statya/2stat.jpg

Вихователь середньо – старшої групи «Сонечко»

дитячого садочка «Волошка» Волошинівського НВК

Квичола Уляна Володимирівна


Наші права

Народившись, кожна дитина отримує право на громадянство, право жити і виховуватися у сім’ї, знати своїх батьків, отримувати від них захист своїх прав і законних інтересів.

З вихованцями середньо – старшої групи «Сонечко» дитячого садочка Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського проведено захід  з правового виховання. Прослухавши всім відому казку «Червона шапочка» діти відтворили її. Їм дуже сподобалося виконувати головні ролі, тому казка повторювалася 5 разів для того, щоб кожна дитина відчула себе маленьким  актором.

По закінченню казки були підведені підсумки, діти дійшли висновку, що у казці були порушені права на житло і життя бабусі та її онучки Червоної шапочки, всі  переконалися, що добро завжди перемагає зло.

Вихователь середньо-старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Квичола Уляна Володимирівна

images/stories/doshkilya/nashipravi//1020150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1120150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//120150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1220150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1320150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1420150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1520150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1620150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1720150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1820150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//1920150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//2020150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//2120150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//220150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//320150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//420150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//520150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//620150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//720150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//820150216.jpg images/stories/doshkilya/nashipravi//920150216.jpg


Гість садочка 

В гості до вихованців дитячого садка  Волошиніського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ   ступенів – дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського завітав ведмедик Барні. Веселе ведмежа дуже любить діток. А щоб вони не змерзли, граючись у сніжки,  він подарував малятам теплі, м’якенькі і дуже гарні рукавички. Щиро вдячні дошкільнята, їх батьки та педагогічний колектив гуманітарному фонду «Серце Батьківщини» за любов і постійну турботу.

images/stories/doshkilya/barni/1.jpg images/stories/doshkilya/barni/2.jpg images/stories/doshkilya/barni/3.jpg


Через наше майбутнє покоління ми хочемо передати свою любов до наших захисників. Допомогти військовим на Сході взялися дошкільнята Волошинівського НВК «загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського. Вони разом з вихователем Квичолою У. В. написали листи солдатам, намалювали малюнки. Діти вірять, що їхні обереги неодмінно захистять українських воїнів від куль і врятують їм життя.

images/stories/doshkilya/leter/1.jpg images/stories/doshkilya/leter/2.jpg  


День Святого Миколая в дитячому садочку

images/stories/doshkilya/DSM2014//1.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//10.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//2.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//3.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//4.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//5.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//6.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//7.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//8.jpg images/stories/doshkilya/DSM2014//9.jpg


14 листопада у молодшій групі «Ромашка» Волошинівського НВК відбулося свято Осені.

Як у нашому садочку

Свято відбувалося

Так, у групі наймолодшій

Овочі зібралися.

Всі овочі позбиралися

Наче на городі

Танцювали і співали

В дружнім хороводі

Два червоні буряки

Ударили гопаки.

Капустина білолиця

Танцювала, як годиться.

Помідори червоненькі

Це дівчаточки маленькі

Як пісеньку заспівали,

То усі аплодували.

Тут морквище, як дубище

І квасоля і горох

І картопля, як цариця

І цибуля і часник.

Закотилась голова

Це – гарбуз немов господар

У «Ромашку» завітав

І усіх присутніх в залі

Він сердечко привітав.

images/stories/doshkilya/autumn/1.jpg images/stories/doshkilya/autumn/2.jpg images/stories/doshkilya/autumn/3.jpg images/stories/doshkilya/autumn/4.jpg

2014-11-17


Осінні турботи їжачка

А що для нас осінь? Осінь — це сухі кленові листочки, що обпадають з дерев. Це -  дощові дні, коли приємно дивитися на яскраві кольори, які в цей час, особливо природні. Осінь - це повітря наповнене запахом дощу та мокрого асфальту. Ми вчимося любити осінь, таку вогненну, незбагненну , примхливу красуню, що пахне яблуками і дихає холодом, що кидається золотом і просить її любити, даруючи примарне тепло на декілька днів…

Цікавим видалося заняття з художньо-мовленнєвого розвитку «Осінній листопад»» у середньо – старшій групі дошкільного підрозділу «Сонечко» Волошинівського НВК. Вихователь, Уляна Володимирівна Квичола, поглибила знання дітей про осінь і осінні явища, зачитала казку «Як їжачок готувався до зими». Діткам вона дуже припала до душі і вони захотіли допомогти своєму улюбленцю у підготовці до зимового сну. Адже, їжачок дуже корисна, дика тваринка, яка знищує гризунів. Тому діти заготовили м'якеньку постіль з осінніх листочків, які вони прикріпили на гостренькі голочки і смачні вітаміни - яблучка. Потрудившись на користь їжачка, діти поєднали розвиток мовлення з трудовим вихованням.

2014-11-17 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове