• Реєстрація


Свято радості і надії

2015-06-04Свято радості і надії Хай земля наша квітне й радіє, Хай дитячі збуваються мрії!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

  У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. 


Вихованці старшої групи «Сонечко» дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського разом з вихователем Квичолою Уляною Володимирівною та помічником вихователя Тумановською Русланою Іллівною до Дня Захисту дітей 02 червня  2015 року провели флешмоб  «Долоньки миру». Цікавим було виготовлення повітряного змія з долоньок, які на занятті виготовили самі діти. Інтерактивна взаємодія між дітьми та вихователями, щира патріотична атмосфера зробили день захопливим і незабутнім для дітей.

Вихователь молодшої групи «Сонечко» Захарченко Ольга Іванівна  провела екскурсію, де вихованці ознайомилися з компонентами природи своєї місцевості.


 

Заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Ковальська Наталія Іванівна

Читайте також інші новини


 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове