• Реєстрація


Гріє душу село, моє рідне село

2015-09-20

Гріє душу село, моє рідне село

Веселе літо згасло. Вересень став повноправним господарем у природі. Поля відпочивають після виснажливої тривалої праці. Уже подарували господарям свій золотий урожай садки. Усюди відчувається прохолодний подих осені. Повільно кружляє в повітрі жовтогарячий листок. Горобина обвисла червоними розкішними гронами. Листя липи з гострими почорнілими зубчиками здається вкритим тендітним оксамитом. Високо в небі роблять своє останнє прощальне коло запізнілі журавлі. Вони ще раз нагадують нам, що прийшла осіння пора.

У такі дні на якусь мить душу покриває світлий смуток. Ми поринаємо в роздуми про сенс людського існування. Усе це є ознаками того, що настала найкрасивіша пора року, яку оспівували художники, композитори, поети. Настала золота осінь.

Яким бачать своє рідне село діти?

Свою малу Батьківщину діти старшої групи «Сонечко» дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського разом з батьками відобразили у малюнках, присвячених  Дню села. В уяві дітей маленька Батьківщина постає яскравою і різнобарвною. І це не дивно, адже всі хочуть бачити свій край щасливим, багатим, сонячним, а себе – здоровими, веселими, впевненими у майбутньому. А ми, дорослі, маємо зробити для цього все, щоб наші діти жили у мирі на своїй рідній Україні та гордилися нею завжди.

Учні 1 – 11 класів теж взяли активну участь у виставці поробок з природних матеріалів, присвяченій Дню села «Моя квітуча Україна, а я краплиночка її».

Осінні кольори квітів, різнобарвних листочків та ягід пестять та милують око у дитячих композиціях, надихаючи односельців на нові здобутки.Квичола Уляна Володимирівна,

вихователь групи «Сонечко»

дитячого садка «Волошка»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Читайте також інші новини
 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове