• Реєстрація


Немов після дощу виріс дитсадок

2015-09-25

Немов після дощу грибок

В Борщеві виріс дитсадок…

Приємною новиною для мешканців села Борщів ознаменувався початок нового навчального року. Сонячного, теплого вересневого дня, коли бабине літо витає у повітрі, у селі Борщів зібралася громада села та шановні гості, щоб відкрити дошкільну різновікову групу «Бджілка» дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.


У селі Борщів не було дитячого садочка і це створювало чимало труднощів для батьків діточок дошкільного віку, які змушені були шукати з ким залишити дитину, щоб мати можливість працювати. Тому адміністрація районну підтримала прохання громади села і початкова школа була реорганізована у третю різновікову групу.

І ось 24  вересня 2015 року відбулась радісна та урочиста подія, на яку з нетерпінням чекали як діти, так і дорослі – дошкільна різновікова група вперше відчинила  двері для п’ятнадцятьох малюків віком від 3 до 6 років.

Подія такого масштабу - завжди свято.

Розділити радість свята із мешканцями села завітали:

- Ільченко Олександр Іванович – голова Баришівської районної ради;

- Слухай Надія Михайлівна – начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації;

- Макаренко Лариса Вікторівна – Волошинівський сільський голова;

- Бойко Олена Миколаївна – методист районного методичного кабінету;

- Канвішер Валентина Іванівна – керівник благодійного фонду «Серце Батьківщини»;

- Шевчук Анна Олександрівна – депутат районної ради.

- Малюта Тетяна Олександрівна – керівник «УБА – Агро світ».

На гостину прибули  директори НВК району та керівники ДНЗ.

«В умовах сьогодення надзвичайно важливо забезпечити дітям доступ до дошкільної освіти, адже саме від тієї підготовки, яку вони отримають зараз, в значній мірі залежить те, з якими знаннями вони прийдуть до школи та якими фахівцями стануть у майбутньому», - сказав присутнім Олександр Іванович Ільченко.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Надія Михайлівна Слухай подякувала районній раді, виконкому Волошинівської сільської ради, колективу НВК за підтримку, розуміння та активну підтримку у реалізації цього проекту та нагородила грамотами працівників групи «Бджілка» Ковтун Наталію Гнатівну та Вакуленко Тетяну Митрофанівну за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня дошкілля.

З вітальним словом та найкращими побажаннями до присутніх звернулася Волошинівський сільський голова Лариса Вікторівна Макаренко, Тетяна Олександрівна Малюта, Валентина Іванівна Канвішер. Напутні слова для працівників та батьків дали  директор Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського Любов Тихонівна  Прядка та Любов Михайлівна Маркович, яка все життя пропрацювала директором Борщівської початкової школи.

Керівництво району та гості подарували іграшки, конструктори, розвивальні настільні ігри, килимки для ігор, посуд для вихованців дошкільної групи. Молода бабуся, депутат районної ради Анна Олександрівна Шевчук, привітала батьків зі святом і подарувала двох великих ведмежат, побажавши, щоб у їх сім´ях теж народжувалися двійнята, адже діти – це завжди радість.

Під радісні оплески ведучі представили гостям вихователя малечі Надію Гнатівну Ковтун, яка буде допомагати їм краще пізнавати світ. І, незважаючи на те, що це був їх перший день перебування у дошкільному навчальному закладі, дітки вже встигли підготувати віршики, виконували таночки.

Почесні гості перерізали стрічку, урочисто відкрили групу «Бджілка».

Всі присутні оцінили вдало підібрану веселу гамму кольорів, у які пофарбовано стіни, м´які килимки, гарні нові меблі та ліжечка, затишну їдальню та просторий клас для навчальних занять, власноруч створені центри розвитку, ігровий куточок, обладнаний дитячий майданчик. Оглянувши світлі, затишні приміщення переконалися в тому, що тут створені належні умови для перебування та виховання дошкільнят.

«Малюкам повинно сподобатись!», - сказали гості та батьки. На знак вдячності коровай, який пекли батьки, скуштували всі гості.

Отець Арсен освятив приміщення дошкільної різновікової групи «Бджілка», побажав терпіння батькам, злагоди в кожній сім´ї та мирного неба над Україною.

В наш час відновлення будь-якого соціального закладу в сільській місцевості - важлива подія. Необхідність відкриття групи дитячого садка у с. Борщів є свідченням того, що тут народжуються діти, а значить село живе і розвивається. Віднині молодим батькам не потрібно більше хвилюватися про те, на кого залишити своє дитя, адже ведучи за руку до групи дитсадка свою доньку чи сина, вони можуть бути впевнені в тому, що тут вони в безпеці і їх вихованням займаються кваліфіковані спеціалісти, робота яких спрямована на те, щоб дати дітям гарний старт у майбутнє.

 

Заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського Ковальська Н. І.

Читайте також інші новини


 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове