• Реєстрація


Перший новорічний ранок

2015-12-29

Новорічне свято

Новий рік, мабуть, - найулюбленіше свято більшості дітей і дорослих. У цей день за традицією всі отримують подарунки, ставлять ялинку, прикрашають її різнокольоровими кульками та гірляндами. Його чекають у кожній оселі, до нього довго і ретельно готуються …

Але найбільше цього свята чекають вихованці дитячого садка.


От і вчора відбувся перший новорічний ранок у різновіковій групі «Бджілка» дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського в с. Борщів, якого чекали і малюки, і дорослі.

А щоб свято надовго запам’яталось, багато зусиль приклала вихователь Ковтун Наталія Гнатівна, колектив працівників групи та учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.

Приємною несподіванкою було те, що на свято завітали гості: голова Баришівської районної державної адміністрації Микола Іванович Стельмах, сільський голова Лариса Вікторівна Макаренко, директор Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  Любов Тихонівна Прядка.

Микола Іванович Стельмах привітав вихованців, батьків та всіх присутніх із Новим роком і Різдвом Христовим та вручив малюкам подарунки.

 

Верховод Олеся Дмитрівна,

заступник директора Волошинівського НВК

ім Р. Лужевського

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове