• Реєстрація


Цікаві заняття

2016-01-20

У дитячому садку «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  вихователі проводять цікаві заняття.

18 січня 2016 року у старшій групі «Сонечко» проведено заняття «Ознайомлення з природним довкіллям» (У світі природи) вихователем Квичолою Уляною Володимирівною та середній групі «Ромашка» вихователем Захарченко Ольгою Іванівною.

Тема  заняття у старшій групі «Сонечко» - «Снігуронька», адже нещодавно відбулися Новорічні свята і всі діти з нетерпінням чекали на Діда Мороза, Снігурку та подарунки.  Заняття проведено методично правильно, змістовне та цікаве. Вихованці подорожували у казкову країну «Малювандію». Слухали казочку «Снігуронька», аналізували її, давали відповіді на запитання. Щоб не засмучувалися дідусь і бабуся  з казочки, коли розтанула Снігурка, діти малювали її за зразком. Вихованці розрізняють  кольори. Блакитним та жовтим кольором дітлахи розфарбовували шубку та коси дівчинки – Снігуроньки. Вони знають, що ці кольори поєднуються на прапорі України. А щоб Снігурка була чарівною, її шубку вони прикрасили блискітками. А вона віддячила дітям – прислала конверт із маленькими подаруночками – зображеннями Снігурочки напам’ять.

Уляна Володимирівна вчить дітей малювати, добирати кольори, виховує спостережливість, розвиває дрібну моторику рук та творчу уяву.  На занятті вдало поєднано малювання з аплікацією. Також під час проведення фізкультхвилинки діти виконували рухи та співали пісеньку.

Тема  заняття у середній групі «Ромашка» - «Птахи взимку» (вихователь Захарченко Ольга Іванівна). Діти закріпили знання про птахів, що зимують. В гості до дітлахів завітали птахи – синичка, снігур, горобець. Вони описували за малюнками їх зовнішній вигляд, пригадали чим живляться пташки взимку. У годівничку, яку змайстрували батьки, вихованців насипали  зернятка, щоб пташкам було чим поживитися. Також діти пригадали, які птахи відлітають в теплі краї і прилетять до нас знову, коли буде тепло.

Захарченко Ольга Іванівна вчить вихованців проявляти турботу про птахів, розвиває увагу, виховує спостережливість, логічне мислення дітей.


Ковальська Наталія Іванівна,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського
 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 4 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове