• Реєстрація


Дари осені

2016-11-23

Традиційно кожного року в усіх навчальних закладах відбувається Свято осені. Діти  представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки.

Завітало  свято Осені і до ДНЗ «Волошка» Волошинівського НВК . А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято?  Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах.  А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.

Святково прикрашена зала та лагідна музика зустрічали овочів, які прийшли на свято. Ще мить і на сцені з’явилася Осінь, розкидаючи довкола листя, дарувала подарунки. Свято розпочалось. Одна  за одною з’являються дійові особи: Палажка і Параска ,Врожай, продавці, купці та головний овоч перістий гарбуз. Лунають пісні, дівчатка танцюють українські танці.

По закінченню святкового ярмарку за щедрою осінньою традицією Осінь пригостила діток запшними пиріжками, яблучками та цукерками із соком.


Квичола У.В

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове