• Реєстрація


День Українського козацтва

2017-10-13

Вперше офіційно національне свято дня козацтва або дня захисників України з'явилося в календарі на жовтень 2015 року. Дата була обрана з вагомої причини. Свято Покрова пресвятої Богородиці, яке відзначається 14 жовтня, було третім за важливістю (після Різдва та Великодня) для українських козаків. У цей день вони проводили Козацьку Раду, на якій обирали нового главу козацької республіки і отаманів. Саме тому, що на 14 жовтня припали одночасно два великих свята, пов'язаних з військовою мужністю козаків, було абсолютно логічно призначити День захисника України на цю дату.


Дівчатка групи «Сонечко» дитячого садка «Волошка»  вітали хлопчиків з наступаючим святом Днем Захисника та Українського Козацтва. Разом  співали пісень.

На заняттях вихованці садочка «Волошка» Волошинівського НВК ім Р. Лужевського виготовляли власноруч подаруночки під керівництвом вихователя Уляни Володимирівни Квичоли та вітали ними матерів воїнів, що загинули в АТО – Ніну Іванівну Лужевську, Ніну Григорівну Полуцьку, Ларису Юріївну Желтову.

Учні НВК Діденко Олексій, Батечко Мирослава та Макаренко Жанна розповідали вірші про воїнів - захисників – Руслана Лужевського, Олександра Полуцького та Максима Желтова. Діти поклали квіти до пам’ятних знаків Руслана, Олександра та Максима.


Ковальська Н. І.,

заступник директора з навчально-виховної

роботи  Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове