• Реєстрація


Свічка пам’яті жертвам Голодомору

2017-11-24

Часто чуємо запитання: Чи потрібно дітям взагалі говорити про Голодомор? Можна ствердно відповісти: Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково. Питання необхідно ставити по-іншому: як і про що говорити дітям про Голодомор?


Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає День пам'яті жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу.

Дуже важко маленьким дітям повністю зрозуміти жахи і жорстокості, які супроводжували Голодомор. І справа не в тому, – чи вони (чи навіть ми) зрозуміємо ці жахіття. Справа в тому, що нашим обов'язком, як вихователів, є зробити все, щоб наші вихованці свідомо та переконливо пом'янули пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-33 рр.

У старшій групі «Сонечко» була проведена виховна година «Свічка пам’яті  жертвам  Голодомору». Діти переглянули документальних фільм про Голодомор 1932-33рр, діти почули про нелегкі часи та запалили СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ жертвам Голодомору.


Квичола У.В., вихователь старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове