• Реєстрація


Свічка пам’яті жертвам Голодомору

2017-11-24

Часто чуємо запитання: Чи потрібно дітям взагалі говорити про Голодомор? Можна ствердно відповісти: Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково. Питання необхідно ставити по-іншому: як і про що говорити дітям про Голодомор?


Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає День пам'яті жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу.

Дуже важко маленьким дітям повністю зрозуміти жахи і жорстокості, які супроводжували Голодомор. І справа не в тому, – чи вони (чи навіть ми) зрозуміємо ці жахіття. Справа в тому, що нашим обов'язком, як вихователів, є зробити все, щоб наші вихованці свідомо та переконливо пом'янули пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-33 рр.

У старшій групі «Сонечко» була проведена виховна година «Свічка пам’яті  жертвам  Голодомору». Діти переглянули документальних фільм про Голодомор 1932-33рр, діти почули про нелегкі часи та запалили СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ жертвам Голодомору.


Квичола У.В., вихователь старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове