• Реєстрація


Здрастуй, свято новорічне!

2017-12-22

Ось і наблизилося найулюбленіше дітками свято - Новий рік. Це  час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням, адже добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки, а веселощі, які супроводжують  новорічні гуляння, запам'ятається дітям на цілий рік. Мами шиють костюми для своїх малюків, адже яке ж свято без перевтілення в казковий образ? А вихователі - готують свято.

Дід Мороз, Снігурка та казкові герої завітали і у старшу групу «Сонечко» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. Новорічні ігри та забави, вірші та пісні лунали аж за стінами садочка. По черзі Дід Мороз привітав  дітлахів солодкими подарунками, які були отримані завдяки постійним турботам сільського голови Макаренко Л.В. та фермерського господарства  «Альта-Віта»  під керівництвом Кисіля Є.М.

З надією на кращі часи, з вірою у щасливе майбутнє маленькі дошкільнята  зустрічали   Новий 2018 рік. Сподіваючись, що Новий рік буде благодатним для України і для кожної родини. Настане довгоочікуваний мир, і всі, хто захищає нашу державу, повернуться додому живі і неушкоджені.  А чарівні новорічні дзвони і Різдвяні колядки наповнять оселі сміхом і радістю та принесуть добро і злагоду.

Усіх з наступаючим 2018роком!!!

 

Квичола У.В.,

вихователь  старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове