• Реєстрація


Конструюємо залюбки

2018-01-29

Конструювання як і ручна праця, є невід'ємним елементом розвитку творчих здібностей малюка. Конструювання в дитячому садку - це створення дитиною різних виробів з паперу, лічильних паличок, природних та непридатних матеріалів, будівельних матеріалів, спеціальних конструкторів «Лего», дерев’яних, залізних конструкторів, готових геометричних  фігур. Діти дошкільного віку обожнюють це заняття. Крім того, у процесі створення самого виробу, дитина отримує ще і чимало користі. 


Для малюка заняття конструюванням в дитячому саду - це не просто виконання поставленого завдання, а цікава і захоплююча гра. Адже дитині хочеться побудувати будиночок або вежу з кубиків не просто так, а для того, щоб там жила улюблена лялечка чи зайчик, гараж для машин.
Якщо правильно підійти до знайомства і навчання дитини, основним принципам конструкторської роботи, - дитина отримає багато користі. Діти готові годинами сидіти за виготовленням забавних виробів та іграшок. 
Творче конструювання в дитячому садку вчить створювати гарні вироби, допомагає дитині придбати необхідні навички. Крім того, малюк відчуває себе маленьким творцем, відчуває   віру у себе і свої сили.

У Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського в старшій групі «Сонечко» діти дуже полюбляють конструювати. Багато героїв створюють з улюблених мультфільмів, іграшок Bed bley та різних роботів. Адже, з маленького винахідника виростає геній своєї справи.

  


Вихователь старшої групи «Сонечко»

Квичола У.В.

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 83 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове