• Реєстрація


Христос воскрес!

2018-04-06

Христос воскрес - квітує Україна,
Наш край в веснянім маєві чудес,
Звучить медово мова солов'їна.
Христос воскрес! Воістину воскрес!


Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа.

Звичай пекти пасхи та фарбувати яйця виник також дуже давно. 
З першим променем сонця священик в церкві сповіщає: «Христос Воскрес!», а прихожани хором відповідають: «Воістину Воскрес!». Під час урочистого обходу храму святять пасхи, крашанки та різний наїдок. Потім усі розходяться по домівках, щоб сповістити одне одного про велику радість та привітати зі світлим урочистим святом.
Великдень святкується й у дитячих садочках. Різнобарвні яєчка та писанки, аплікації і малюнки , різні конкурси робіт на великодню тематику, та  не тільки в цьому полягає Великдень у дитячому садочку. А основна задача,  донести всю важливість свята, лягає на плечі вихователів — розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.

Великдень у мирському житті вимагає довгої підготовки. Уже з початку Великого посту можна готувати дітей  до світлого свята і проводити тематичні заняття.

Так і у Волошинівському НВК ім..Р.Лужевського  у старшій групі «Сонечко» дітки з початком Великоднього посту поступово готовилися до Воскресіння Христового. Вони прикрашали групу, одягнувши Великоднє  деревце у писанки, робили безліч аплікацій з різних матеріалів,виготовляли великодній віночок-оберіг, розписували писанки, малювали Великодні кошички, співали веснянки, грали народні ігри, а на останній день посту зробили разом з батьками Великодню виставку.

Всіх вітаємо з великим світлим святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті про закінчення війни на сході України та миру у світі, нехай Ваше серце наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!


Вихователь Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

Квичола У.В.

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове