• Реєстрація


Хрещення Русі - історія віків

2018-06-22

Однією з найважливіших подій в історії України стало хрещення Київської Русі. Офіційною датою хрещення Київської Русі вважається 988 рік,  коли у Києві правив князь Володимир Великий . Після свого хрещення він зробив все, щоб християнство стало державною релігією Київської Русі.  Прийняття християнства населенням Русі мало вирішальний вплив на її подальшу долю, Русь стала однією з цивілізованих держав світу і почала розвиватися у новому напрямку.


Напередодні державного свята Дня Хрещення Київської Русі діти дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім.Р. Лужевського відвідали Українську Автокефальну Православну Церкву св. мч. Георгія (Юрія) Переможця с.Волошинівки.  До дітей звернувся настоятель церкви отець Арсеній, який  розповів про історію запровадження і поширення християнства на українських землях  та показав намальовану  ікону Володимира Великого у церкві, завдяки якому, ми стали християнами.

Дітки із задоволенням слухали розповіді священника, приклонялися до святих ікон, а також помолилися за своїх рідних поставивши свічу у храмі.


Квичола У.В,  вихователь старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім..Р.Лужевського


 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 4 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове