• Реєстрація


Я люблю своє село Борщів

2018-10-19

Саме така тема заняття була у групі «Бджілка» закладу дошкільної освіти «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського 17 жовтня 2018 року.

Мета заняття – розширення  та узагальнення  знань і уявлень  дітей про своє рідне село, рідний край, пам'ятні та визначні місця; виховання  в дошкільнят любові до України, дбайливого  ставлення до історії рідного села, почуття любові і гордості до рідної землі, до свого народу.


Адже, відповідаючи вимогам часу, запитам суспільства, в контексті духовного розвитку особистості важливо здійснювати виховання в дітей патріотизму й толерантності до людей різних національностей. Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на інтересі до найближчого соціального, природного і культурного оточення - сім’ї, батьківському дому, рідного села, країни, традицій та звичаїв свого народу.

Діти разом з вихователем,  Наталією Гнатівною Ковтун, пригадали віршик «Україно, рідний край», розповіли як ходили на екскурсію селом і які бачили визначні місця. Вихованці знають адреси, де вони проживають, як називається рідне село, на якій вулиці хто живе; називають державні символи – Гімн, Герб, Прапор. Вихователь пояснила малечі походження назви села «Борщів», розповіла про традиції, яких дотримується населення в селі, якою господарською діяльністю займаються односельці. Діти розглядали рослини – народні символи України - калину та чорнобривці. Пригадали, що на свята вони вдягали вишиванки. Із задоволенням слухали вірші В. Симоненка про село. Особливо активною була малеча під час фізкультхвилинки.

На закінчення заняття вихованці групи малювали  будиночок, застосовуючи знання про математичні фігури. Асистент вихователя, Любов Михайлівна Маркович,  допомагала малечі та вихователю під час заняття. Діти  залишилися задоволеними своїми малюнками.


Н. Ковальська, заступник директора

з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове