• Реєстрація


Новорічна казка

2018-12-27

Протягом тижня у НВК діти проводжали 2018-й та зустрічали Новий рік. Найбільш очікувані свята в дитячому садочку — новорічні. До них ретельно, з радістю, усмішкою та піднесеним настроєм готуються дітлахи та дорослі. Прикрашають садочок, роблять подарунки, вивчають нові пісні, вірші й таночки.


27 грудня 2018 року у групі «Бджілка» дитячого садка «Волошка» Волошинівського  НВК ім. Р. Лужевського весело пройшло свято  «Новорічна казка» . Зійшлася вся  родина, друзі, гості, вихователі, працівники, батьки, адже всі чекали виступи своїх маленьких казкових героїв.

До вихованців садочка завітали в гості – «Зимонька – Зима», Снігурка і Дід Мороз.  Усі діти прийшли на свято в різноманітних костюмах. На сцені оживали казкові герої – і лисички, і зайчата, і ведмежата. Дітки розповідали вірші, співали пісень, водили хороводи. Також були запальні танці із Дідом Морозом та  Снігуркою. А із «Зимою» діти грали в сніжки.   Новорічна ялинка принесла дошкільнятам чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Та найбільше радості малюкам принесли Дід Мороз і Снігуронька. Вони, звісно ж, прийшли до вихованців садочка не з пустими руками. Дітлахи розповідали Діду Морозу віршики. Зрештою, новорічний ранок перетворився на справжню казку, у якій взяли участь як діти, так і дорослі.

Насамкінець свята Дід Мороз вручив кожному малюку подарунок. Діти з радістю їх приймали та одразу ж починали роздивлятися різнокольорові коробки з солодощами, які їм щойно подарували. А завершилося свято під спалахи фотокамер. Дорослі поспішали сфотографувати дітлахів у таких чудових новорічних костюмах біля ялинки та з Дідом Морозом. Тож, свято, напевне, запам’ятається і малюкам, і дорослим.


Н. І. Ковальська,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове