• Реєстрація


Міні – город на підвіконні

2019-02-19

На дворі останні дні зими, а в старшій групі «Сонечко» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського на підвіконнях  весна.

Загалом, міні-город - це заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів в дитячому садку розвиває допитливість і спостережливість у дітей, навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, грунту для росту рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Город на вікні став гарною підмогою та помічником у вихованні у дітей екологічної культури, створення правильного ставлення до живої природи.


Зимові городи вихователі та дітки дошкільного закладу влаштували з великою вигадкою: оформили його у вигляді ферми, сільського подвір′я, фрагменту улюбленої казочки «Ріпка», декорували будівлями і декоративними аксесуарами (в городі порається господиня, тракторист оре землю, охороняє посіви городнє опудало, радують око колодязь, господарство з домашніми тваринами, клумба з квітами,  птахи і бджоли).

Ось так в ігровій формі виховується в дітях працелюбність, дбайливе ставлення до рослин, бажання виростити овочі своїми руками.

 Квичола У.В,


вихователь дитячого садка

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Copyright © 2010-2021. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове