• Реєстрація


Міні – город на підвіконні

2019-02-19

На дворі останні дні зими, а в старшій групі «Сонечко» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського на підвіконнях  весна.

Загалом, міні-город - це заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів в дитячому садку розвиває допитливість і спостережливість у дітей, навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, грунту для росту рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Город на вікні став гарною підмогою та помічником у вихованні у дітей екологічної культури, створення правильного ставлення до живої природи.


Зимові городи вихователі та дітки дошкільного закладу влаштували з великою вигадкою: оформили його у вигляді ферми, сільського подвір′я, фрагменту улюбленої казочки «Ріпка», декорували будівлями і декоративними аксесуарами (в городі порається господиня, тракторист оре землю, охороняє посіви городнє опудало, радують око колодязь, господарство з домашніми тваринами, клумба з квітами,  птахи і бджоли).

Ось так в ігровій формі виховується в дітях працелюбність, дбайливе ставлення до рослин, бажання виростити овочі своїми руками.

 Квичола У.В,


вихователь дитячого садка

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове