• Реєстрація


Море емоцiй, радостi та незабутнiх вражень…

2019-03-15

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського висловлюють велику подяку голові БФО «Серце Батьківщини» Канвішер Валентині Іванівні, його засновникам та працівникам за постійну турботу, підтримку, багаторічну співпрацю.


Море емоцiй, радостi та незабутнiх вражень отримали дiти закладу дошкільної освіти «Волошка», учні початкової школи та призери предметних олімпіад, творчих конкурсів та конкурсу-захисту творчих робіт МАН, коли отримали подарунки від вашого фонду.

Подарунки, якi приготували родини з Нiмеччини, отримала кожна дитина.

Вихователi, вчителі, батьки і особливо дiти дуже вдячнi фонду і особливо Валентині Іванівні за постійну підтримку та турботу!

Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.


 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове