• Реєстрація


Впевненні кроки до зміцнення здоров’я

2019-04-05

Дитяча йога – це особливий простір, де діти вчаться не лише виконувати фізичні вправи, вони вчаться довіряти своїм можливостям і проводити час в атмосфері гри і задоволення, а не в боротьбі за досягнення.

Йога для дітей – це добре продумана система зміцнення молодого організму, заснована на багаторічній практиці.


Заняття йогою допоможуть: підвищити м’язевий тонус і гнучкість, зняти нервово-м’язеве напруження, розкрити духовний потенціал. Навчання дітей елементів йоги починається з вправ (асани), що сприяють: зміцненню «черевного дихання», м’язів шиї, вмінню тримати рівновагу, розвитку грудної клітки і плечового пояса; потім переходимо до вправ на зміцнення м’язів тулуба та ніг; зміцненню дисків хребта; поліпшенню роботи шлунку; завершуємо вправами на зміцнення нервової системи, суглобів стопи.

Дуже важливо під час занять дитячою йогою дотримуватися правильності дихання та вміння розслаблятися (релаксація) .

У старшій групі «Сонечко» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського вихованці проводять заняття з йоги 3 рази на тиждень. Це проходить як у першу половину дня, так і після денного сну. Дітки дуже полюбляють ці розслаблюючі вправи та старанно їх виконують. Як тільки стане на дворі тепліше, обов’язково будуть продовжувати ці вправи на свіжому повітрі. Адже, йога це не тільки звичайні вправи, а перш за все гармонія тіла та розуму.


Вихователь старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Квичола У.В.

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове