• Реєстрація


Поцілую ніжно матусині руки

2019-05-10

Можна у світі чимало зробити: 

Зиму на літо перетворити. 
Можна моря й океани здолати,
Гору найвищу штурмом узяти. 
Можна пройти крізь пустелі і хащі, 
Тільки без мами не можна нізащо, 
Бо найдорожче стоїть за словами — 
В світі усе починається з МАМИ!


У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято - День матері. Свято матері - свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Свято прийшло до нас із забуття, переживши нещадні заборони, й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері.

Свято матері з'явилося в Америці. Вперше його відсвяткували у Філадельфії 10 травня 1908 року з ініціативи американки Анни Джар на знак пошани й любові до її передчасно померлої неньки.
Згодом це свято перейняли жінки Європи, а в 1929 році його вперше відсвяткували на Галичині з ініціативи Союзу українок.
Потім свято заборонили. І ось його знову відроджено. А разом із ним наші серця багатшають теплом і лагідним, як сонечко, словом «мама». І нині в Україні широко відзначається це свято: влаштовуються виставки малюнків, вечори поезії, концерти, конкурси та святкові забави, а також свята у дошкільних та шкільних навчальних закладах.

8 травтя відбулося свято «Поцілую ніжно матусині руки» і у старшій групі «Сонечко» Волошинівського НВК ім..Р.Лужевського. Дітки співали пісеньки про мамин день, розказували віршики порівнюючи матусю з квітами весни, танцювали танець «Черевички» , «Завзяті помічники», «Польку», вітали своїх бабусь зі святом, переглядали презентацію «Моя мила та ласкава матуся», та виготовили своїми ручками дорогоцінні подарунки і медальки для матусь. А ще нагородили відзнакою за активну участь у житті групи найактивнішу маму Полуцьку Ірину Василівну, яка завжи готова допомагати всій групі. По закінченні свята директор навчального закладу Прядка Л.Т. привітали усіх зі святом.


Вихователь старшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім..Р.Лужевського

Квичола У.В.

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове