• Реєстрація


А я люблю, коли сміються діти…

2019-05-31

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадуванн

я суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.


Цього річ свято припадає у вихідний день - суботу. Але його так чекали діти, що протягом трьох днів святкували це свято в старшій групі «Сонечко» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського.

Розпочало святкову програму музичне дійство «Мандруємо у пошуках літа» місцем проведення якого стало дитячий майданчик  дошкільного закладу. Діти грались, танцювали, співали, виконували різні завдання, розмальовували долоньки мрій, де першою мрією кожної дитини було-дитинство без війни.         Фінальним акордом свята стала дитяча  святкова дискотека на свіжому повітрі.

Ось так весело, змістовно і відпочили і погралися наші малюки!

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті.

 


Вихователь старшої групи  «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Квичола У.В.

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове