• Реєстрація


Це Масляна іде, млинці та мед несе!

2020-02-28

Прийшла масляна – прийшла з млинцями.
Пригощу смачненько нас із вами.
Млинці пече круглі до сметани,
Щоб сонцю радіти могли ми з вами.
Пригощайтесь діточки, тата й мами.
Зустрічайте весну-красну разом з нами. 

Масляна, це свято, яке відзначають на Русі з Давніх часів. Люди зрозуміли, що сили природи відіграють велику роль в їхньому житті, а забавне сонце дає світло і тепло, а значить, дає їжу і життя. Тоді сонце шанували вище всіх сил. Млинець своєю формою і золотистим кольором нагадував предкам сонце, яке в кінці зими гріло все сильніше і сильніше, і саме млинець став смачним доповненням до свята прощання з зимою.

 


Діти середньої групи «Ромашка» 27 лютого   приєдналися до святкувань масляної, заздалегідь напекли смачних млинців з мамами, бабусями вдома. Сьогодні малята пригостили один одного своїми смаколиками та поласували смачненьким і самі. Дякую всім, хто прийняв участь у підготовці святкування масляної, діти задоволені, а це найголовніше!

28 лютого вихованці старшої групи"Сонечко" Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського взяли участь у святковій розвазі «Масляна! Масляна! Яка ти красна!». Веселі конкурси та хороводи, ігри з народними піснями та танцями, святкове частування – все викликало щире дитяче задоволення! Щиро дякуємо матусям за приємні турботи для діток.

Вихованці групи «Бджілка»  також начиняли блинці смачними начинками, адже всі дуже хотіли посмакувати ласощами.  Всім дуже хочеться провести зиму і зустріти весну тому, що на квітнику вже розцвів підсніжник!Вихователі  дитячого садка «Волошка»:

Сидоренко Т. А.,   Квичола У.В., Ковтун Н. Г.

 

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове