• Реєстрація


Відчувається подих весни…

2020-03-03

Настав перший місяць весни. Яскравіше і тепліше світить сонце. Воно дедалі вище підіймається над горизонтом.  Усе в природі оновлюється, відроджується до нового життя. Ще можуть бути морози, хуртовини, ожеледиця. Та повітря в березні вже пахне весною. На чистому блакитному небі можна спостерігати неквапливі білосніжні купчасті хмари. Щодоби день стає довшим, а ніч коротшою. Наближається день весняного рівнодення.


У різновіковій групі «Бджілка»  на занятті діти разом  із вихователем Наталією Гнатівною Ковтун розповідали про весну, називали прикмети весни, декламували  вірші, співали пісень. Під час  дидактичної  гри малеча пригадувала, які місяці входять до кожної пори року. На занятті з ліплення діти з допомогою вихователя, асистента вихователя та помічника вихователя зліпили перші квіточки весни - первоцвіти.  Діти розповіли, що їм дуже подобається ця пора року - барвиста, весела, духмяна і запашна весна!

Ще пройде небагато часу, і дерева покриються ніжною зеленню. Спочатку це трохи помітний наліт, а потім листя починає рости все сміливіше і сміливіше, збільшуються майже на очах. Ще мить - і дерева одягнуться в пишні крони. Зелений колір змінять блідість зими. Навесні по-особливому світить сонце: якось яскраво, радісно і святково. Хочеться ходити по вулиці і посміхатися усім підряд. Не лише природа вбирається в яскраві фарби. Люди теж скинули з себе теплі шуби і пальто. Навкруги усе в красивих і веселих нарядах. Усе радіє приходу весни.

Весна - чарівниця…

 


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове