• Реєстрація


Знову разом…

2020-09-02

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Наше завдання - максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження.


2 вересня  у закладі дошкільної освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського чекали всі з особливим нетерпінням. День сонячний і  день радісний, день відкриття   після довгого періоду карантину та літніх канікул. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори груп «Сонечко», «Ромашка» та «Бджілка» а також їх батьків. Дітей зустрічали вихователі, помічники вихователів та медичні сестри. Вихованцям проводили температурний скринінг. Діти із задоволенням спілкувалися, знайомилися, гралися  на свіжому повітрі, робили зарядку.

Малеча і батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони  знову разом, де будуть  виховуватись, спілкуватись одне з одним і успішно готуватись до навчання у школі.

 


Н. Ковальська,

ЗДНВР  Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове