• Реєстрація


Цивільний захист ─ це не жарти, треба всім про нього знати!

2020-10-08

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів та вихованців до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.


Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення у закладах  заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».


З метою безпеки життя і здоров'я малят у різновіковій група "Бджілка" ЗДО  «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  у рамках місячника  «Тижня безпеки життєдіяльності»  проведено  заняття «Вогонь - друг, вогонь – ворог».

Вихованців ознайомили з правилами пожежної безпеки, з властивостями вогню та причинами виникнення пожеж. Також закріпили знання дітей про безпечні ситуації, потребу в турботі про свою безпеку та самостійність.

 


Н. Г. Ковтун,

вихователь групи «Бджілка»

ЗДО «Волошка» Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове