• Реєстрація


Цивільний захист ─ це не жарти, треба всім про нього знати!

2020-10-08

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів та вихованців до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.


Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення у закладах  заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».


З метою безпеки життя і здоров'я малят у різновіковій група "Бджілка" ЗДО  «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  у рамках місячника  «Тижня безпеки життєдіяльності»  проведено  заняття «Вогонь - друг, вогонь – ворог».

Вихованців ознайомили з правилами пожежної безпеки, з властивостями вогню та причинами виникнення пожеж. Також закріпили знання дітей про безпечні ситуації, потребу в турботі про свою безпеку та самостійність.

 


Н. Г. Ковтун,

вихователь групи «Бджілка»

ЗДО «Волошка» Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове