• Реєстрація


Свято Осені і творчості

2020-10-12

Осінь - пора врожаю, саме в цю пору року вистигає безліч різних овочів і фруктів, які як найкраще характеризують цю пору. Природа, напевно,  дарує нам наостанок таке буйство фарб, щоб скрасити сірість дощових буднів... Збір красивих листків в гарний осінній день - захоплююче заняття. А після повернення додому хочеться якось зберегти цю пишність, або використати його для створення чогось красивого - матеріал просто сам напрошується на це! Цікавіше всього зробити з різнокольорового осіннього листя різні композиції та аплікації. Цей вид творчості розвиває фантазію та уяву. В ньому образи можна створювати з готових форм, лише накладаючи їх один на одного, а не вирізати їх з паперу. А колірна палітра не зрівняється за будь-який самий великий набір кольорового паперу! 


У групі  «Сонечко» пройшла виставка композицій з природнього матеріалу, які виготовлені руками батьків та вихованців закладу. 
У багатьох роботах використовуються осінні листки червоні, помаранчеві, жовті, багряні — чия краса сама по собі забезпечує незвичайний ефект, а в поєднанні з цікавим задумом і реалізацією, виходять осінні вироби гідні уваги і захоплення. Також популярними є квіти, овочі, фрукти, горіхи, трава, ягоди, насіння, крупа, шишки, мох, каштани та жолуді.   Батьки сміливо використовували різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, наповнюючи дитсадок соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.


Так як листя опадає з дерев, так один за одним минають осінні дні. Осінь - пора приємних турбот, жнив, збирання урожаю, але посеред цих турбот є місце і святу. 09 жовтня у групі традиційно пройшло Свято Осені. Вихованці розповідали  вірші, співали пісень, танцювали таночки.

Не покидай нас, золотисто-сонячна Королева садів і полів! Ще так хочеться насолодитись твоїм теплом і щедрістю дарів! Хай не летять у вирій журавлі! Сьогодні Свято присвятили ми Тобі!


У. Квичола,

вихователь групи «Сонечко» ЗДО

«Волошка» Волошинівського НВК ім. р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове