• Реєстрація


Свято Осені і творчості

2020-10-12

Осінь - пора врожаю, саме в цю пору року вистигає безліч різних овочів і фруктів, які як найкраще характеризують цю пору. Природа, напевно,  дарує нам наостанок таке буйство фарб, щоб скрасити сірість дощових буднів... Збір красивих листків в гарний осінній день - захоплююче заняття. А після повернення додому хочеться якось зберегти цю пишність, або використати його для створення чогось красивого - матеріал просто сам напрошується на це! Цікавіше всього зробити з різнокольорового осіннього листя різні композиції та аплікації. Цей вид творчості розвиває фантазію та уяву. В ньому образи можна створювати з готових форм, лише накладаючи їх один на одного, а не вирізати їх з паперу. А колірна палітра не зрівняється за будь-який самий великий набір кольорового паперу! 


У групі  «Сонечко» пройшла виставка композицій з природнього матеріалу, які виготовлені руками батьків та вихованців закладу. 
У багатьох роботах використовуються осінні листки червоні, помаранчеві, жовті, багряні — чия краса сама по собі забезпечує незвичайний ефект, а в поєднанні з цікавим задумом і реалізацією, виходять осінні вироби гідні уваги і захоплення. Також популярними є квіти, овочі, фрукти, горіхи, трава, ягоди, насіння, крупа, шишки, мох, каштани та жолуді.   Батьки сміливо використовували різні дари осені для створення неповторних, оригінальних, осінніх композицій, наповнюючи дитсадок соковитими фарбами і тим самим створюючи в ньому затишок і гарний настрій.


Так як листя опадає з дерев, так один за одним минають осінні дні. Осінь - пора приємних турбот, жнив, збирання урожаю, але посеред цих турбот є місце і святу. 09 жовтня у групі традиційно пройшло Свято Осені. Вихованці розповідали  вірші, співали пісень, танцювали таночки.

Не покидай нас, золотисто-сонячна Королева садів і полів! Ще так хочеться насолодитись твоїм теплом і щедрістю дарів! Хай не летять у вирій журавлі! Сьогодні Свято присвятили ми Тобі!


У. Квичола,

вихователь групи «Сонечко» ЗДО

«Волошка» Волошинівського НВК ім. р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Copyright © 2010-2021. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове