• Реєстрація


Оживають казки та трапляються дива

2021-01-05

Новорічні свята – час, коли оживають казки та трапляються дива…

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Новорічні свята – час, коли оживають казки та трапляються дива: ялиночки танцюють, звірята розмовляють, і лише за велінням чарівної палички можна потрапити на справжній королівський бал. Цих свят, з нетерпінням, чекають не лише діти, а й дорослі.


Новорічна ялинка принесла дошкільнятам груп «Сонечко» та «Ромашка» чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Тут лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи й грали в різні ігри. Та найбільше радості малюкам принесли Дід Мороз, Баба Яга та інші казкові герої. Дід Мороз, звісно ж, прийшов до вихованців не з пустими руками. Дітлахи розповідали Діду Морозу віршики та гралися з ним у різноманітні ігри. Новорічні  ранки перетворився на справжню казку.

Дід Мороз вручив кожному малюку подарунок. Діти з радістю їх приймали та одразу ж починали роздивлятися різнокольорові коробки з солодощами, які їм щойно подарували.

Український колорит, новорічні пісні й хороводи, запальні танці й щирі привітання, усміхнені та радісні діти – таким особливими і неповторними були ці Новорічні свята. А яскраві спогади довго будуть зігрівати наші серця у холодну зимову пору.

Н. Ковальська, ЗДНВР

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове