• Реєстрація


На занятті завжди цікаво, сумувати не доводиться…

2021-02-09

З дітьми завжди цікаво, сумувати не доводиться. Всі вони різні. Разом з ними міняємося і ми, змінюємо свої методи роботи. Технічний прогрес бере своє. Діти зараз гіперактивні — їх важко чимось зацікавити. Вже не достатньо просто прочитати  дітям казку  із книжки, як це було раніше, потрібен наочний матеріал та використання  зовсім інших методів роботи. Вихователям доводиться вкладати набагато більше зусиль для їх виховання.

До кожної дитини потрібно знайти особливий підхід, зацікавити її. Однак, вихователь старшої групи «Сонечко» Уляна Володимирівна Квичола, справляється з цим складним завданням. Під час вивчення теми «Важкий – легкий» на занятті вихованці молодшої групи зацікавлені, дізнаються багато нового, порівнюють, пізнають світ. Малята із особливим захопленням  разом з вихователем провели ряд дослідів: визначали, що важче – вода чи пух?; м’ячик із пластмаси чи м’ячик із гуми?; яка кулька тоне у воді, а яка залишається на поверхні? Також по черзі  ставали на ваги і порівнювали, хто скільки важить. Дітлахи ознайомилися з  різними видами вагів. У робочих зошитах з допомогою вихователя Уляни Володимирівни та помічника вихователя Іванни Петрівни визначали та обводили в кружечок важчі предмети на запропонованих малюнках. Малечі  дуже сподобалось зважувати різних за розміром динозавриків на терезах. Під час заняття діти виконали музичну фізкультхвилинку.

Головне — все це дає свій результат: діти зранку ідуть у дитячий садок із задоволенням та радістю, а ввечері не хочуть йти додому.

Вихователь Уляна Володимирівна,  радить батькам своїх вихованців приділяти їм більше уваги та турботи, постійно спілкуватися з дітьми, грати та гуляти на свіжому повітрі.


Посилання на відео «Фрагмент заняття садок»

https://youtu.be/wRHy5N3ron0

 


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове